Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Przypisy do Historii Szałasu ...


Fenix999

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

cześć Ptaszysko :lol:

 

... wybacz niemerytoryczny post ... ale mam prośbę abyś powiedział coś o tv N, tzn. czy jesteś zadowolony, czy "ucieka" często sygnal, czy można sobie ustawić wersję oryginalną audio w filmach ... itp. Po prostu opinia użytkownika, a nie jakaś reklama.

 

Chcę wypowiedzieć umowę z C+ i chcę kupić N ... ale w necie jest tyle opinii sprzecznych, że zgłupiałem ...

 

dzięki z góry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmmmm , sytuacja jest troszkę skomplikowana w moim przypadku .

 

Pierwsza rzecz to sygnał . Mój jest z zbiorczej anteny na dachu z której sygnał idzie do wszystkich pokoi . Mieliśmy starą czaszę 1,4m (chyba ) po regulacji (wichurki) sygnał miałem na 98 % zgrubny i około 80% dokładny . W menu jest to nazywane jako jakość (zgrubny) i siła (dokładny) . Potem (niestety) ojciec dał się namówić na wymianę czasy na nowszą i mniejszą .

 

Pamiętaj nie daj sobie wcisnąć tego kitu że lepszy konwerter to skompensuje - GÓWNO PROWDA.

 

Syganł mi spadł odpowiednio o 10% na zgrubnym i około 15% na dokładności i parę kanałów wcieło . Aha zapomniałbym , na tej czasy są zamontowane dwa konwertery na hot birda i astre . Teraz to już chyba standard że tuner umożliwia odbiór kanałów z obu , wystarczy tylko w menu ustawić .

 

Mam trzy pakiety Film, Sport i Baje . W tym układzie Info jest za darmo .

 

Co do scieżki audio . To nie widzę takiej możliwości w menu lub na pilocie . Może w instrukcji coś jest musiałbym jej poszukać , po prostu nigdy nie byłem zainteresowany tą opcją . Ale ja mam ten najprostszy model tunera . Może ten z opcją nagrywania ma cuś takiego .

 

 

Na zaniki sygnału podczas oberwania chmury lub naprawdę ostrej śnieżycy NIC ci nie pomoże .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Dzień Dobry

 

Słoneczko by się przydało do wygrzewania tynków.

 

W tym tygodniu jakoś tak nie mam chęci ani do pisania w dzienniku ani do czytania w komentach . Zwykle zaczynam od "psychologa" i jak na dzień dobry przeczytam takie brednie pisane jeszcze przez ludzi po studiach to już mi cała ochota do forum odpływa.

 

 

Poza tym cały czas usiłuje popołudniami sprzątać ten bałagan po tynkarzach . Normalnie kulfa niesamowite ilości wynosze. :evil: a dopiero parter zaczołem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...