Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Przypisy do Historii Szałasu ...


Fenix999

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Nie projektowałem . Tylko wkopałem w ziemię od studziennki ,której notabene już nie ma do domu . A właściwie to na odwrót (czyli od domu do studzienki ) . Siekierą byś pewnie przeciał ale od stania na niej nic by się nie stało . Zresztą u nas przyłącza to wolna amerykanka jednemu daja takie warunki, drugiemi inne. Potem się ludzie dziwią "to wy taki mały/duży przekrój macie" ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...wstawiłem buźki ":lol: " .. ... bo to oznacza, że nie była to wypowiedź merytoryczna .. tylko ... rozrywkowa ... :wink: :lol:

 

... a merytorycznie ...

 

Nie projektowałem . Tylko wkopałem w ziemię od studziennki ,której notabene już nie ma do domu . A właściwie to na odwrót (czyli od domu do studzienki ) . Siekierą byś pewnie przeciał ale od stania na niej nic by się nie stało . Zresztą u nas przyłącza to wolna amerykanka jednemu daja takie warunki, drugiemi inne. Potem się ludzie dziwią "to wy taki mały/duży przekrój macie" ?

 

... być może z rozpędu odpowiedziałeś sure ... bo na pewno nie do mnie to było .... nie ten projekt, nie ta "studzienka", przecięcie siekierą, stanie na rurze, warunki przyłącza i przekrój ... :roll:

 

 

 

 

... pozostaje więc tylko "taniec na rurze" :wink: :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alleluja, Alleluja !:)

Wesoły nam dziś dzień nastał, Chrystus bowiem zmartwychwstał.

Radujcie się więc i z ufnością patrzcie w przyszłość.

Niech zsyła na Was łaski i wnosi szczęście do Waszego rodzinnego życia.

http://www.palac-debowy.pl/upload/Image/zdjecia-duze/wielkanoc_2010.jpg

 

życzy cała rodzinka Pasiów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...