Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Ogrodzenie z siatki


Opos

Recommended Posts

I do tego brak danych jaka siatka np. wysokość czy ocynk czy powlwkana jakie oczko jaki drut czy z podmurówką czy bez to wszystko ma wpływ na cenę

 

Siatka ocynkowana i powlekana pcv drut oc.2,0 po powleczeniu 3.1 mm

wszystkie akcesoria ocynkowane i powlekane lub malowane proszkowo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...
  • 3 weeks później...
Ja płacę 56 zł za mb ogrodzenia z cokolikiem 30 cm, siatka 130 cm wysokości, oczko 6 x 6 i drut 3,5 mm (całość 240 m). Do tego furtkę z tyłu działki dostaję gratis. Prace chłopaki zaczynają w połowie marca jak bedzie pogoda. Płatność robie dopiero w maju, bo nie ma mnie w kraju...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja we wrześniu 2008 płaciłam 20 zł za mb wykonania (sama robocizna) ogrodzenia z siatki (bez podmurówki). Słupki stalowe ocynkowane wbetonowane. W sumie wyszło ok 330mb (w tym zrobienie prowizorycznej bramy z desek i siatki na froncie oraz obsadzenie furtki na tyłach posesji. Przyznam się że wyceny jakie dostałam były w przedziale od 20 do nawet 40 zł mb. Miejscowość: Gdańsk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak kupowałem materiały w grudniu, podobno wtedy taniej.

 

Słupki, murki, siatka oczko, śruby itd zapłaciłem w sumie 1400 zł. Materiały wyliczone na 30m2 ogrodzenia - 46zł/m2. Do tego dojdzie zakup piasku i cementu na stopy oraz zrobienie 3 metrowej bramy, robocizna we własnym zakresie z płatną pomocą sasiada - zaczynam na wiosne.

 

Ceny na podkarpaciu w firmach to około 90-120 zł/m2 na gotowo z materiałem - oczywiście zwykła siatka i murki.

 

Ostatnio znajomy wycenił sobie ogorodzenia kute, podmurówka i słupki z klinkieru - jak doliczył koszty bramy, furtki to wyszło około 900 zł/m2 robocizna z materiałem :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...
Witam, mam pytanie - jest poza sezonem i ciężko znaleźć oferty - taniej wyjdzie ogrodzenie ze zwijanej siatki, czy ogrodzenie panelowe? Jak myślicie? Chodzi mi o jak najtańsze rozwiązanie.

 

Mam też ofertę 25 zł/mb za robociznę przy kładzeniu ogrodzenia z siatki - dobra? ;)

Witam, znalazłaś kogoś do tego ogrodzenia? Bo akurat jestem "na potrzebie"...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłam kilka ekip, jakiś do kitu szczerze mówić... jak facet uznał że będzie beton zbroił belką to już mi się odechciało więcej kontaktów, inny nie potrafił wysłać zdjęc, kolejny mówił że robił ogrodzenie w Skawinie, a jak sie okazało ze tam mieszkam to już nie mógł wyjaśnić ,który płot robił........ fachowcy.

Dziś mamy spotkanie z gościem poleconym na forum, zobaczymy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłam kilka ekip, jakiś do kitu szczerze mówić... jak facet uznał że będzie beton zbroił belką to już mi się odechciało więcej kontaktów, inny nie potrafił wysłać zdjęc, kolejny mówił że robił ogrodzenie w Skawinie, a jak sie okazało ze tam mieszkam to już nie mógł wyjaśnić ,który płot robił........ fachowcy.

Dziś mamy spotkanie z gościem poleconym na forum, zobaczymy...

To jeśli możesz, daj znać jak wyszło spotkanie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...