Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Ogrodzenie z siatki


Opos

Recommended Posts

  • 1 month później...
sensownie, mają zaczyna jak skończą u Blutki ( Dzięki Blutka za namiary!!!!) czyli za jakieś 10 dni

 

Śledziłem z zainteresowaniem Waszą dyskusję na temat ogrodzeń - a potem miałem komunię córki i nagle uciekło mi półtora miesiąca czasu.

 

Czy zrobili może u Ciebie to ogrodzenie. Zadowolona jesteś ?

Napisz proszę. Też szukam fachowców od ogrodzeń w perspektywie 3 m-cy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

ja właśnie jestem po zakładaniu ogrodzenia z siatki. Siatka z drutu stalowego 2,5 mm, ocynkowana, powlekana i zgrzewana, oczka prostokątne 5x10mm,wysokość siatki 1222 mm, do tego murek z gotowych elementów ( płyta 25x250mm) plus tzw. bucek na słupek posiadający wycięcia na płytę, słupki rura 60mm. Koszt materiału wyszedł ~ 39zł, natomiast praca przy montażu jest tak prosta, że wykonałem ją sam z pomocą kolegi ( koszt dobry obiad:-) ) :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...
Witam,

ja właśnie jestem po zakładaniu ogrodzenia z siatki. Siatka z drutu stalowego 2,5 mm, ocynkowana, powlekana i zgrzewana, oczka prostokątne 5x10mm,wysokość siatki 1222 mm, do tego murek z gotowych elementów ( płyta 25x250mm) plus tzw. bucek na słupek posiadający wycięcia na płytę, słupki rura 60mm. Koszt materiału wyszedł ~ 39zł, natomiast praca przy montażu jest tak prosta, że wykonałem ją sam z pomocą kolegi ( koszt dobry obiad:-) ) :lol: :lol:

 

- Ten koszt materiału 39zł - podałeś za metr bieżący ogrodzenia ?

- Ile płaciłeś za płytę wkładaną między słupkami ? (mam nadzieję, że dobrze Cię zrozumiałem, chodzi mi o to 25x250, płyta zamiast wylewanego cokolika)

- Czy zdecydowałeś się na płytę gładką czy jakąś ozdobną ?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...