Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Czy mam dom 3-litrowy..?


revalidon

Recommended Posts

Podsumowałem ostatnio koszty ogrzewania i c.w.u. za rok czasu i wyszło mi 15 zł na rok na 1 metr kw. powierzchni całkowitej... Zakłądam, że 20% z tej kwoty poszło na c.w.u. tak więc na ogrzewannie poszło 12 zł/m2...

Biorąc cenę oleju z obiegłego roku 4 zł za litr, czy to oznacza, że mam dom 3-litrowy..???! :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No toscie wszyscy pomgli revalidon'owi :roll: A nikt nic nie napisal w kwestji zagadnienia.

Szkoda jestem na etapie decyzyjnym (jaki dom) i myslalem ze sam dowiem sie czegos o domach kilkulitrowych.

to nie OIOM, przysięgi hipokryty nikt tu nie składał

a Ty, sądząc po avatarze, jeszcze masz duuuużo czasu, aby się dowiedzieć :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No toscie wszyscy pomgli revalidon'owi :roll: A nikt nic nie napisal w kwestji zagadnienia.

Szkoda jestem na etapie decyzyjnym (jaki dom) i myslalem ze sam dowiem sie czegos o domach kilkulitrowych.

to nie OIOM, przysięgi hipokryty nikt tu nie składał

a Ty

nie tylko nie OIOM ale tez nie miejsce na robienie sobie jaj gdy ktos chcialby sie czegos doweidziec.

Do pisania o wszystkim i o niczym mamy inny dzial i zakladke, chocby Hyde Park.

Dzial w ktorym obecnie jestesmy to O budowaniu i urządzaniu i nie widze powodu by smiac sie z czyjegos pytania bo jak wszyscy zapewne wiemy nie ma glupich pytan sa tylko glupie odpowiedzi.

I tu wlasnie byl i jest tego swietny przyklad.

...sądząc po avatarze, jeszcze masz duuuużo czasu, aby się dowiedzieć :-?

Sadzac po Twoim to az dziw bierze ze jeszcze mozesz pisac ;) i wogole ze zyjesz ;) :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

unikam światła księżyca

 

Dzial w ktorym obecnie jestesmy to O budowaniu i urządzaniu i nie widze powodu by smiac sie z czyjegos pytania

a mi się wydawało, że to wymiana doświadczeń, niestety nikt nie pokusił się, żeby napisać jakich :-?

 

a przykład, jak każdy inny

jak czujesz się lepszy, lub Ci nie wychodzi, nie śmieć, pozostaw to Mistrzowi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No toscie wszyscy pomgli revalidon'owi :roll: A nikt nic nie napisal w kwestji zagadnienia.

Szkoda jestem na etapie decyzyjnym (jaki dom) i myslalem ze sam dowiem sie czegos o domach kilkulitrowych.

No dobra, żeby nie wyszło że zaśmiecam forum, odpowiem na postawione pytanie.

Uwaga...

revalidon: tak, to oznacza że masz dom 3 litrowy.

 

Ale mogę się mylić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...