Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

komentarzeee


sylwia83

Recommended Posts

Sylwia, będę Wam dzielnie kibicować, podpatrywać i podpytywać - w końcu jesteśmy sąsiadkami :)

Ja tez całymi dniami siedzę w domu z roczniakiem (10.12.2007), a mąż do wieczora w pracy. I to tez ja zajmuje się czytaniem wszystkiego o budowaniu. Będzie nam raźniej. Pozdrawiam Cie cieplutko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sylwia, bardzo dziękuję Ci za wsparcie i wymianę informacji. Co do spotkania w lecie - bardzo chętnie. Jakieś lepsze wakacje już wykreślam z naszych planów na najbliższe 30 lat:)

A jak będziesz potrzebowała pomocy przy kredycie hipotecznym to śmiało - mam w rodzinie specjalistkę od tego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oczywiście,że pozwole!!!Serdecznie zapraszam:)

Chociaż do innych Dandysowców jeszcze trochę mi brakuje..

Twoją fotorelację już kiedyś przeglądałam-kiedy Ja będę na takim etapie prac??:)...

Aha...No i gdzie Twój Dziennik OGC???-sporo byśmy mogli przeczytac i podpatrzec,bo zdjęcia to jedno,a opis drugie:)

Pozdrawiam serdecznie :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...
  • 1 month później...

[wpis przeniesiony z "dziennika"]

 

Gratulacje postępów!!!Bedę sie bacznie przyglądała jak domek rośnie,bo sami się prawdopodobnie na niego zdecydujemy (lub Adonis),są bardzo podobne.Dzisiaj mój mąz stwiedził ze koniecznie chce miec podpiwniczenie-w zwiazku z tym mam pytanko,czy robicie podpiwniczenie na całej powierzchni czy tylko na częsci jezeli tak to na jakiej?? Z góry dzieki za odpowiedz :-)

http://forum.muratordom.pl/uzytkownik77889.htm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months później...
  • 1 year później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...