Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Dwie zmywarki czy jedna?


JanWerbinski

Recommended Posts

Zmywarka kosztuje mniej więcej tyle samo, co szafka do przechowywania talerzy. Może więc dwie zmywarki obok siebie? Z jednej wyciągamy czyste, a do drugiej wkładamy brudne? Po myciu odwrotnie.

 

Kosztowo to prawie bez różnicy.

Np szafka z trzema szufladami to 600 zł (ikea), a zmywarka 730-1350 (ardo-bosch).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czysto tecznicznie na to patrzac, jest to nie do wykonania :wink: nie mozesz wyciagnac czesci czystych naczyn i dokladac w tym czasie brudnych, bo te czyste popaprza sie brudnymi resztkami. Do tego majac dwa brudne talerze, bedziesz musial wyciagnac dwa czyste, a jak akurat nie beda potrzebne... to i tak trza do szafki wlozyc. To juz lepiej odrazu wszystko wyciagnac, niz 10 razy przekladac :lol:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znajomy zakupil 2 zmywarki wlasnie po to aby, wyciagac czyste naczynia z jednej,i wlozyc brudne, zurzyte do drugiej zmywarki. Drugim powodem bylo lenistwo (nie chcialo mu sie ukladac czystych naczyn w szafkach). Chociaz mysle, ze szafki i tak musisz miec w kuchni :wink: Jesli tak ci bedzie wygodnie to czemu nie? Nie wiem czemu Mohag napisal, ze jest to takie problematyczne?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i dostosowywujemy menu do zawartości zmywarki (kiedy już zużyjemy większość czystych naczyń)

jeśli np w zmywarce zostały cztery łyzki i micha, to na obiad kasza po staropolsku (taka z jednej michy jedzona)

a jeśli nóż i talerzyk to kanapki z masłem

jeśli kubek i łyżeczka to musimy się herbatką zadowolić :roll:

:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyciagamy czyste z jednej, a brudne wkładamy do drugiej. Jak się skończą czyste, to zmywarka jest PUSTA, a brudna jest pełna. Potem role się zamieniają.

Myślałem, że to oczywiste.

 

ostatnio widziałem zmywarkę szufladową Whirpoola - można ją zastosować do kubków

Szwagier w pubie ma zmywarkę dz sztućcy - warto to przemyśleć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i dostosowywujemy menu do zawartości zmywarki (kiedy już zużyjemy większość czystych naczyń)

jeśli np w zmywarce zostały cztery łyzki i micha, to na obiad kasza po staropolsku (taka z jednej michy jedzona)

a jeśli nóż i talerzyk to kanapki z masłem

jeśli kubek i łyżeczka to musimy się herbatką zadowolić :roll:

:D

 

wlasnie dlatego jest problematyczne. Bo nei mozesz wlaczyc niepelnej brudnej zmywarki, kiedy w czystej jeszcze sa naczynia. A jak wlaczysz jednak, to bedziesz mial dwie czyste zmywarki i trzeba trzecia dokupic na brudne :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to dobre :D :p a ja myslałam ze jak sama nazwa ''zmywarka'' służy do zmywania................., nie wiem, ale ja mam bardzo pojemna szuflade ktora jest obok zmywarki, i nie kosztowała 1500zł :o :o a pomoeści sie w niej 3x wiecej niz w zmywarce, czyli zastepuje 3 zmywarki, mówiac o przechowaniu juz po umyciu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...