Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

CO KUPIĆ ŻONIE POD CHOINKĘ


secam

Recommended Posts

Grześ - na Odrzańskiej naprzeciwko wejścia na Jatki (na rogu ulic) jest przefajna galeria biżuterii. Mają tam jednostkowe egzemplarze przecudnej urody.

Moja Żonka (od 8 lat i dnia ;-)) często mnie tam prowadza - niby przypadkiem - i łypie przez szybę. Muszę powiedzieć, że to działa. Dodam, że wybór jest zawsze mój, a nie sugerowany, więc niespodzianka jest na 100%.

 

Polecam też gabinet dr I.Eris za filharmonią. Są pakiety "prezentowe", ładnie opakowane. Moja sobie chwaliła ;-)

 

Pozdrav

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 110
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Grześ - na Odrzańskiej naprzeciwko wejścia na Jatki (na rogu ulic) jest przefajna galeria biżuterii. Mają tam jednostkowe egzemplarze przecudnej urody.

Moja Żonka (od 8 lat i dnia ;-)) często mnie tam prowadza - niby przypadkiem - i łypie przez szybę. Muszę powiedzieć, że to działa. Dodam, że wybór jest zawsze mój, a nie sugerowany, więc niespodzianka jest na 100%.

 

Polecam też gabinet dr I.Eris za filharmonią. Są pakiety "prezentowe", ładnie opakowane. Moja sobie chwaliła ;-)

 

Pozdrav

 

dobra dobra!!!! Ale jak ja swoją oprowadzam po wędkarskich sklepach to jeszcze się żona ani razu nie domyśliła!!!!! :evil: :evil: I gdzie sprawiedliwość? :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to niby jakie? W czym sklep wędkarski jest gorszy od salonu z biżuterią? :o :o :o

Kobiety najczęściej nie biorą biżuterii i z jej pomocą nie przepadają w towarzystwie koleżanek na całe dnie a może nawet weekendy.

 

Ale najczęściej wędki i robaki są tańcze od biżuteri i jak już mąż wróci po weekendzie to żona pierwsza do jedzenia ryb!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to niby jakie? W czym sklep wędkarski jest gorszy od salonu z biżuterią? :o :o :o

Kobiety najczęściej nie wykorzystują biżuterii aby przepaść z kuplami/kumpelkami na całe dnie a może i weekendy.

Ale w obu sytuacjach jest dokładnie taki sam efekt:

Biżuteria ma wzbudzić podziw u koleżanek, a np. „grafitówka” u kolegów.

A różnicą jest to, że efekt biżuteryjny jest jednorazowy, a wędzisko ma dodatkowo praktyczne zastosowanie.

 

Ps.Obdarowany dodatkowo może obiecać, że nie będzie więcej przechowywał robaków w lodówce. :lol: :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to niby jakie? W czym sklep wędkarski jest gorszy od salonu z biżuterią? :o :o :o

Kobiety najczęściej nie wykorzystują biżuterii aby przepaść z kuplami/kumpelkami na całe dnie a może i weekendy.

Ale w obu sytuacjach jest dokładnie taki sam efekt:

Biżuteria ma wzbudzić podziw u koleżanek, a np. „grafitówka” u kolegów.

A różnicą jest to, że efekt biżuteryjny jest jednorazowy, a wędzisko ma dodatkowo praktyczne zastosowanie.

 

Ps.Obdarowany dodatkowo może obiecać, że nie będzie więcej przechowywał robaków w lodówce. :lol: :roll:

 

Ot mądrego to miło posłuchać :D Tylko ,że bizuteria lubi być niemodna lub koleżanki to mają już inną,a taka węglóweczka to służy i służy!!!!

Ja żonie nie mówię gdzie ma trzymać biżuterię :lol: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja głosuję za biżuterią, choć sama chciałabym dostać karnet na basem (właśnie mi się skończyła, jakby ktoś nie miał pomysłu na prezent dla mnie :lol:).

 

Jola, podaj maila do Zbyszka. Napiszę w sprawie budowlanej i umiejętnie przemycę tę informację. ;-)

Zrobię to jako niedoszły kolega po fachu (z Jastrzębiej).

 

Pozdrav

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grześ - na Odrzańskiej naprzeciwko wejścia na Jatki (na rogu ulic) jest przefajna galeria biżuterii. Mają tam jednostkowe egzemplarze przecudnej urody.

Moja Żonka (od 8 lat i dnia ;-)) często mnie tam prowadza - niby przypadkiem - i łypie przez szybę. Muszę powiedzieć, że to działa. Dodam, że wybór jest zawsze mój, a nie sugerowany, więc niespodzianka jest na 100%.

 

Polecam też gabinet dr I.Eris za filharmonią. Są pakiety "prezentowe", ładnie opakowane. Moja sobie chwaliła ;-)

 

Pozdrav

Powiem Ci że mnie dość mocno zaintrygowałeś - jęśli padnie pomysła teleskopu ;) to może wyślemy nasze Panie razem do spa - niech się utytłają w błotku i takie tam inne :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchać, słuchać i jeszcze raz słuchać. Rękę sobie dam uciąć, że Twoja żona na okrągło daje Ci wskazówki :)

 

Przeanalizowałem tajne nagrania i faktycznie coś bąkała że chciała by oglądać gwiazdy

.......... kurcze ma teleskop kupić ???

ja nic nie wiem o teleskopach :roll:

 

Najlepsze teleskopy od Jawy 350 :D

Mam chyba jeszcze zapasowe w garażu!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...