Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

CO KUPIĆ ŻONIE POD CHOINKĘ


secam

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 110
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

zreszta kto jak kto ale żona która zaciązyła (raczej nie w niepokalany sposób) chyba wierzy mężowi że jest dal niego atrakcyjna :)

no i w SPA chodzi właśnie o relaks o to że ktoś koło nas biega i pilnuje żeby nam było super hiper komfortowo i wygodnie.

Co do wyboru SPA we wrocku to podpowiem że w Tołpa pracuja raczej panie a w Jeleniej Strudze raczej panowie - może to być jednym z argumentów do wyboru konkretnego miejsca.

 

:oops: z tego co pamiętam to metoda nie była niepokalana :D

 

Co do wyboru SPA we wrocku to podpowiem że w Tołpa pracuja raczej panie a w Jeleniej Strudze raczej panowie - może to być jednym z argumentów do wyboru konkretnego miejsca.

 

Gaby pytanie z grupy szczerych - Kobiety wolą jak je masuje facet czy kobitka ?? i pytanie drugie za ile trzeba wykupić mniej więcej taki karnet żeby wyjść z takiego spa zadowolon(ą) - to znaczy żebym w łep nie dostał że ta panią obok to lepiep obsłużyli ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obdarowanie karnetem do SPA, niesie dokładnie takie samo ryzyko, jak obdarowanie mydłem :o , tym bardziej, że scenariusz podany przez stukpuk, jest bardzo prawdopodobny.

A jak po powrocie, ktoś zapyta, czy było zamkniete? :oops:

 

Albo: chłop biedny(bo trzeba zabulić za te SPA),zmęczony (po rybach), się namęczy (zamówi przez internet i przyniesie kurier) :lol: ten karnet SPA, i.....

niech wam bedzie ,że nie odbieże to za brak atrakcyjności......i sobie tam pójdzie, pomoczy się w borówkach, błotem wysmaruje.......fryzure zmieni...........wszystko pęknie, cacy............. i.......

Wraca uśmiechnięta, szczęśliwa, zrelaksowana, odmłodzona (tu bym się kłucił)

i czeka na reakcje mężusia kochanego i ..................

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

i........mąż zapomniał ją pochawalić i nie zuważył różnicy!!!!!!!!!!!!!!! :lol: :lol:

Reakcja żony i mina męża=BEZCENNA :lol: :lol: :lol:

To już lepiej jej ten pierścionek kupić!

 

Słuchaj sie mnie............... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Secam, nie słuchaj facetów. Każda normalna kobieta będzie zadowolona ze SPA.

Czyli jak bedzie niezadowolona, to ........ (aż strach pisać). Ale skoro prezent ma być miernikiem "normalności kobiety" , to może warto zaryzykować?

:o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchaj sie mnie............... :roll:

Stuku - nie ma mowy wędka nie przejdzie - nawet gdybym miał ją dostać w małżeńskim spadku :wink: rybki to ja jedynie w markecie łowię

 

Secam, nie słuchaj facetów. Każda normalna kobieta będzie zadowolona ze SPA. A Dosi reklaks się przyda.

 

To podpuszczę Zbysia i wyślemy Was razem HEHE :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Luneta całkowicie wystarcza do takiego amatorskiego podglądania nieba. Najczęście córka ogląda, bo to jej hobby, ale i mnie się zdarza zerkać. Fajna sprawa.

 

Ale nad fotelem to bym się zastanawiała teraz - co ja bym dała, żeby mieć taki, kiedy karmiłam... (w sumie ponad 7 lat).

 

A może ona jest zmarzluchem?

http://www.toys4boys.pl/Goracy-mis-polarny-item466.html

 

Może woli sama wybrać?

http://www.toys4boys.pl/Multibox-Carpe-Diem-item1384.html

 

A może potrzebuje tego?

http://www.toys4boys.pl/Pilot-Steruj-Mezczyzna-item1016.html

 

Albo, nie daj Boże, tego

http://www.toys4boys.pl/Stojak-Faceci-to-dranie-noze-item581.html

 

A może, zamiast oglądać gwiazdy z balkonu, woli mieć je w domu?

http://www.toys4boys.pl/Laserowy-Kosmos-item504.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

posiadaczka kija moze twierdzić że wybiera się na łowienie z przerębla nocą i wybyć na weekendowy wypad zostawiając małżonka z wrzeszczącym potomkiem

 

NIE WIERZYĆ GABY - JAK ŚWIAT ŚWIATEM ŻADNA BABA JESZCZE NIE WYRĄBAŁA PRZERĘBLA I NIGDY NIC NIE ZŁOWIŁA.

 

I tu się mylisz :lol:

Przerembla nie wyrąbywałam, bo nie lubię zimy i zimna, więc spod lodu odpada, ale letnią porą przyjemnie pomoczyć kija :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

posiadaczka kija moze twierdzić że wybiera się na łowienie z przerębla nocą i wybyć na weekendowy wypad zostawiając małżonka z wrzeszczącym potomkiem

 

NIE WIERZYĆ GABY - JAK ŚWIAT ŚWIATEM ŻADNA BABA JESZCZE NIE WYRĄBAŁA PRZERĘBLA I NIGDY NIC NIE ZŁOWIŁA.

 

I tu się mylisz :lol:

Przerembla nie wyrąbywałam, bo nie lubię zimy i zimna, więc spod lodu odpada, ale letnią porą przyjemnie pomoczyć kija :wink:

 

Dobra dobra.......moja przed ślubem też ze mną łowiła :D A teraz :evil: :evil: moczę kija w samotności...... :oops: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

posiadaczka kija moze twierdzić że wybiera się na łowienie z przerębla nocą i wybyć na weekendowy wypad zostawiając małżonka z wrzeszczącym potomkiem

 

NIE WIERZYĆ GABY - JAK ŚWIAT ŚWIATEM ŻADNA BABA JESZCZE NIE WYRĄBAŁA PRZERĘBLA I NIGDY NIC NIE ZŁOWIŁA.

 

I tu się mylisz :lol:

Przerembla nie wyrąbywałam, bo nie lubię zimy i zimna, więc spod lodu odpada, ale letnią porą przyjemnie pomoczyć kija :wink:

 

Dobra dobra.......moja przed ślubem też ze mną łowiła :D A teraz :evil: :evil: moczę kija w samotności...... :oops: :lol:

 

U nas trochę inaczej :-? Ja mojej większej połowy nie umiałam zaciągnąć na ryby, musiałam chodzić z jego wujkiem, albo z ojcem mojego kolegi. Próbowałam, raz mi się udało, ale to był ten jedyny raz, kiedy się wynudził, więc potem umawiał mnie na ryby z kimś innym, żeby mieć spokój i żebym mu nie marudziła :roll:

A mogło być tak fajnie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba bym wola wędkę niż SPA. jeszcze w ciąży! Tam same laski wyginające się a tu baba z brzuchem. Z wędką to się można w spokoju zaszyć gdzieś nad jeziorkiem a mężowi zostawić wrzeszczącego potomka 8)

 

tak na serio spa i ciąża może się kłócić. Trzeba zapytać lekarza, co wolno i czy wolno. Albo kupić karnet z dłuuugim terminem ważności.

 

Ja jestem oryginalna - chciałabym dostać 3 pary kapci z podeszwą z bardzo grubego filcu. Dałabym rodzinie i by mi parkiet froterowali :-? Albo froterkę Karchera, ale kasy niet....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Gaby pytanie z grupy szczerych - Kobiety wolą jak je masuje facet czy kobitka ?? i pytanie drugie za ile trzeba wykupić mniej więcej taki karnet żeby wyjść z takiego spa zadowolon(ą) - to znaczy żebym w łep nie dostał że ta panią obok to lepiep obsłużyli ;)

 

 

to zależy od kobiety :) były czasy kiedy w ciemno wybrałabym Jelenią Strugę - tereaz po ciąży to zanim nie zgubię oponki i 5kg nadwagi raczej wybrałabym się do Tołpy :D

 

co do pieniedzy - nie wiem ile kosztuje ten zabieg dla ciężarówek - najlepiej jak zadzwonisz i sie dowiesz. Do tego masażu całościowwego zapytaj panie co polecają jeszcze dla kobiet w ciązy bo nie wszytsko można (np. sauny odpadają, mocna masaże wodne też, peeling ultradźwiękami też) ale jeśli żona ma juz brzuszek wystający to pewnie ucieszy ją pedicure - bo samej wtedy sie niewygodnie robi :) myśle że od 200 do 300zł juz jest naprawdę miło :)

 

 

 

acha - jeśli ma juz bóle kręgosłupa związane z ciążą albo będzie mieć podczas karmienia to polecam Pana Piotra w mediconcepcie na ul. Krzyckiej. Za masaż 1h płaciłam 50zł ale było super! Najpierw jego pomocnik rozmasował mięśnie kręgosłupa a później właściwy masażysta nastyawił mi kości :) - do masażu leczniczego bez względu na nadwagę i oponke preferuję panów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba bym wola wędkę niż SPA. jeszcze w ciąży! Tam same laski wyginające się a tu baba z brzuchem. Z wędką to się można w spokoju zaszyć gdzieś nad jeziorkiem a mężowi zostawić wrzeszczącego potomka 8)

 

tak na serio spa i ciąża może się kłócić. Trzeba zapytać lekarza, co wolno i czy wolno. Albo kupić karnet z dłuuugim terminem ważności.

 

 

1. innych klientek się raczej nie oglada. Babeczki w Tołpie są bardzo miłe i dyskretne i raczej nie przypominaja wyglądem sprzedawczyn z Sephory :lol:

 

2. co do wskazan medycznych - oczywiście warto zapytać lekarza ale nie sądzę ze pedicure i zabieg stworzony specjalnie dla brzuchatek mógłby wzbudzić sprzeciw lekarza :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...