Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

CO KUPIĆ ŻONIE POD CHOINKĘ


secam

Recommended Posts

albo cesarkę..... :) w wersji superwypasionej w prywatnej klinice

notabene gdzie takowe sa we wrocku lub okolicach?

 

Do prywatnych klinik to nie mam zaufania - wolę jednak klasyczny szpital który w razie czego jest przygotowany na różne warianty (odpukać oczywiście). Lepiej się "dogadać" z lekarzem który Cie prowadzi ;) a będzie pełny wypas...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 110
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

albo cesarkę..... :) w wersji superwypasionej w prywatnej klinice

notabene gdzie takowe sa we wrocku lub okolicach?

 

Do prywatnych klinik to nie mam zaufania - wolę jednak klasyczny szpital który w razie czego jest przygotowany na różne warianty (odpukać oczywiście). Lepiej się "dogadać" z lekarzem który Cie prowadzi ;) a będzie pełny wypas...

 

secam popieram, a jeszcze lepiej dogadać się z położną, ona będzie przy porodzie cały czas, a lekarz nigdy nie wiadomo czy do prywatnego gabinetu nie poleci?

 

Podziwiam osoby, które decydują się na poród w domu, to dla mnie szczyt odwagi bądź głupoty, kto jak woli?

 

Ale ja chciałabym dostać od męża karnet do SPA na gwiazdkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taa sam byłem kiedyś świadkiem gdy w prywatnej klinice (wprawdzie nie ginekologicznej) przy komplikacjach po zabiegu wezwali karetkę i kazali zawieźć do szpitala - powiedzieli że nie mają takiego sprzętu.......

 

Fakt położna to ważny (najważniejszy) aspekt. Trzeba tylko wyczuć która będzie akurat na zmianie i czy zanim dojdzie do porodu to ona akurat pracy nie skończy :D (wiem z autopsji ) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak najbardziej SPA aktualne bo sa zabiegi dla przyszłych mam

"Masaż odprężająco - tonizujący dla kobiet w ciąży" zreszta możesz zadzwonić i się dowiedzieć http://www.tolpaspa.pl/pl/contact/

warto w ciązy poczuć się kobietą a nie tylko przyszłą matką :)

 

Jestem za SPA. kobieta w ciazy potrzebuje relaksu, a do tego tez chce wygladac atrakcyjnie i zadbanie.

 

tak mi sie przynajmniej wydaje ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O rany co ci ludzie wygadują ;-)

 

A ja Ci powiem co wiem - z doświadczenia wiem, że ciąża to fałszywy trop w dobieraniu prezentów. Jestem jakos tak dziwnie przekonana, że Twoja żonka już marzy, albo za parę tygodni zacznie marzyć o chwili, kiedy skończy się ten błogosławiony stan ;-) i może będzie chciała się poczuć piękna, seksowna i tak dalej...kup jej albo coś z biżuterii ( o ile znasz jej gust) albo jakąś ładną, wypasioną koszulę nocną, coś ładnego, w co wskoczy jak juz wróci do dawnych rozmiarów :-) W ciąży się jest, a za chwilę sie nie jest, nie ma co sie za bardzo do tego stanu przywiazywać ;-)

 

Ja się wymądrzam, a w sumie to my z mężem sobie prezentów nie kupujemy, bo on się nie zna, męczy się, to mu odpuściłam. Sama sobie kupuję :-) jemu zresztą też ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SPA, SPA , SPA - szkoda, że mój mąż nie czyta tego forum

 

A mój nie czyta i w ubiegłym roku taki właśnie prezent pod choinką znalazłam :D

Było boskoooooooo

 

W tym pewnie bedzie kask budowlany i jakieś rekawice :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 years później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...