Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

FANI KLUBÓW MOTORYZACYJNYCH Jakie marki was jarają???


dziubek25077

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 70
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Tylko VW :lol:

1. Golf II 91r.- jeszcze jeździ, ale u nowego właściciela- żałuję, że sprzedałam

2. POLO 2000r. - małe, zwrotne, klima, i oszczędne - ekspoatacja tylko żadnych awarii,

oba sprowadzone. :D

jakbym miała kasę to nowe Sirocco - w mojej konfiguracji ponad 100 tys. by kosztował. :o :roll:

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

VAG czyli vw audi

a siedze na forum vwgolfa, cultstyle.pl i na zagranicznych forach

 

a ostatnio pomimo dawnej niecheci do aut z wieksza iloscia drzwi wejsciowych niz 2 rozkoszuje sie zaletami kombi w dieslu ;) pakowne i oszczedne ;) ale 2 drzwiowy czarny kulcik na polerowanych RMach lubi jak sie go czasem przewietrzy ;)

 

Witam , kolega z tego samego forum co ja vwgolf.pl :wink:

pozdrawiam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks później...

Mnie kręci ford mustang, w T.....e jeździ piękny, w miarę nowy :lol: ale te stare to dopiero były woziki!!! Prawdę mówiąc te amerykańskie krążowniki szos to są cacuszka. Jestem również fanką japończyków. Bo ja to taki pokręcony wielbiciel motoryzacji jestem. :oops: Autko musi w sobie coś mieć!!

http://img170.imageshack.us/img170/455/fordmustangshelbygt500k.jpg

http://img21.imageshack.us/img21/9573/fordmustangshelbygt.jpg

Mój mąż to VW busy, T- piątki, T-czwórki preferuje, ja wolę Astro, chewy Astro. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Oooo czytam i widzę, że znalazłam miłośników grupy VAG :wink:

Posiadam Skodę Fabię Kombi, nie szaleję, tylko 64 kuce pod maską :D i należę do http://www.forum.skodovka.pl

Mam ją od dwóch lat i jeszcze ani razu nas nie zawiodła - odpukać puk,puk :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 months później...

odświeżę trochę stary temacik... z musu interesuję się klubem Seata Toledo :p , wcześniej Opel Omega B - strasznie się sypał, przejściowo Fiat CC :lol: żeby nie miał dziury w baku i w bagażniku nie byłby taki zły 8)

aktualnie z seaciora jestem najbardziej zadowolony, natomiast mocno podobają mi się Volvo, jak uzbieramy następny może będzie v60 :lol: ,używane rzecz jasna, chyba, że poszczęściu się w lotto :D

a służbowo Meganka 2.0 TCE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks później...
Ogólnie fascynuje się straszliwie motoryzacją. Przez ostatnie lata fascynowałem sikę Audi ( mój ulubieniec A8) ale powejściu nowych modeli przeszła mi miłość do tej marki. Lubie samochody duże i luksusowe typu terenówki , SUVy oraz limuzyny. Do tej pory jeździłem samymi starymi rzęchami teraz mam od niedawna Suzuki Swifta 2002r. ogólnie bardzo fajne autko tyle ,że wyposażenie oprócz wszystkich możliwych zabezpieczeń 0 .Marzy mi się wreszcie jakiś jeden porządny ludzki samochód a najlepiej samochód najlepszy na świecie czyli służbowy. Miałem od nowego roku dostać Skodę Superb Combi 4x4 ale jest już kwiecień a utka jak nie było tak nie ma.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...