Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Dokumenty potrzebne do pozwolenia na budowę


POLO81

Recommended Posts

  • 1 month później...

Ja trochę przeszłam tą biurokrację i musiałam mieć do pozwolenia na budowę:

- warunki techniczne przyłączenia prądu,wody,kanalizacji jeżeli jest tam jakiś gaz ziemny to pewnie też.Ale wszystko zależy jak złożyłeś wniosek bo jeśli we wniosku jest określone że starasz sie o pozwolenie na budowę domu tylko domu bez przyłączy to składasz papiery j.w a jeśli we wniosku zaznaczasz że budowa domu wraz z przyłączami to musisz dołączyć powyzsze papiery wraz z ich projektami przynajmniej u mnie tak było.Dlatego żeby szybciej dostać pozwolenie ja złożyłam wniosek o pozwolenie na budowę na razie samego domu a jak dostałam pozwolenie to złożyłam póżniej projekty przyłączy.

 

 

Mam nadzieję że ci trochę pomogłam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months później...
Ja trochę przeszłam tą biurokrację i musiałam mieć do pozwolenia na budowę:

- warunki techniczne przyłączenia prądu,wody,kanalizacji jeżeli jest tam jakiś gaz ziemny to pewnie też.Ale wszystko zależy jak złożyłeś wniosek bo jeśli we wniosku jest określone że starasz sie o pozwolenie na budowę domu tylko domu bez przyłączy to składasz papiery j.w a jeśli we wniosku zaznaczasz że budowa domu wraz z przyłączami to musisz dołączyć powyzsze papiery wraz z ich projektami przynajmniej u mnie tak było.Dlatego żeby szybciej dostać pozwolenie ja złożyłam wniosek o pozwolenie na budowę na razie samego domu a jak dostałam pozwolenie to złożyłam póżniej projekty przyłączy.

 

 

Mam nadzieję że ci trochę pomogłam:)

 

A to ja chciałbym jeszcze zadać pytanie:

 

Jeśli złożę podanie o pozwolenie na budowę wraz z mediami (w moim przypadku to prąd i woda), to jeśli chodzi o prąd:

o co mam dokładnie złożyć wniosek do zakładu energetycznego? Bo oni wydają tylko umowę oraz warunki przyłączenia... skąd mam wziąć projekt?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...