Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witaj Acici! Gratuluję pięknego domu. Mam do Ciebie pytanie a zarazem ogromną prośbę. Z tego co się dowiedziałem z twojego profilu to budujecie swój dom w rejonach Łodzi. W związku z tym, że najprawdopodobniej w niedzielę będziemy z żoną w Łodzi chciałbym zapytać czy istnieje możliwość byśmy mogli zobaczyć wasz dom "na żywo". Nie chcielibyśmy się narzucać, jednakże nie ukrywam, że taka możliwość pozwoliła by nam nabrać pewności co wyboru takiego projektu, oczywiście jeśli uda nam się wyprosić zmianę warunków zabudowy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 285
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Uprzednio, zanim zdecydujesz o takich zmianach, koniecznie zobacz na żywo - sam wówczas ocenisz jak będzie to wyglądać.

dokładnie my tak zrobiliśmy bo na projekcie wydawało się ze jest ok, ale to złudne myślenie. jak bede miał możliwość to zamieszcze projekt naszej zmiany "wykusz"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

My zalaliśmy pierwszy strop jutro przychodzą murować dalej Projekt praktycznie bez żadnych zmian dodalismy tylko dwa okna jedno w garażu drugie w pokoju nad kotłownią Domek fajny choć troszkę myślałem że będzie większy

Białobrzegi pod radomiem

Zapraszam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje że Acici się nie obrazi. Zdjęcie mojego szmaragda dziś robiłem :) Narazie wygląda co najmniej dziwnie bo w tym projekcie wszystko trzeba robić na raty ;)

 

 

http://zapodaj.net/bcb2a60737c5.jpg.html

 

jak fotka nie zadziała to tu jest link bezpośredni:

 

http://zapodaj.net/bcb2a60737c5.jpg.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z naszym Szmaragdem przenieśliśmy się tu: http://forum.muratordom.pl/showthread.php?207709-Szmaragd-%28MG-Projekt%29-budowa-acici

 

playro, cud miód - śliczny domek! I taki kolor miał być u nas w założeniu, ale stanęło na szarym:) Powiem więcej - dawaj więcej linków, chcemy jeszcze! Tyły i boki zaprezentuj, bo ciekawe zmiany zrobione u Ciebie:)

Drzwi wejściowe masz nowe docelowe czy na razie zamontowaną prowizorkę?

Edytowane przez acici
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
  • 2 weeks później...
Dla mnie kolorek elewacji,który jest w tej chwili to ideał :) i jakoś nie mogę wyobrazić sobie jak będzie wygladał Wasz domek w odcieniu szarości.Tym bardziej z niecierpliwością czekam na kolejne fotki. Gumiaczki.. rewelacja ! :D Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj tam,oj tam...najważniejsze, żeby Wam ten kolorek odpowiadał,a jak widzą go inni to już ich sprawa ;) Prawdę mówiąc trochę się obawiałam,że szara elewacja będzie taka ..smutnawa, ale widzę,że wyszło bardzo ładnie , jaśniutko i czyściutko :) Byłam ostatnio na takim sobie nowym osiedlu domków . Przeważają bliźniaki,projekty ładne ,ale bez szaleństwa,oszczędne. I wszystko byłoby ok gdyby nie ... właśnie elewacje. 99 proc. domków w całości z czerwonego klinkieru !!! Smutno i nijako, jedyny plus to taki,że za kilka lat te domki nie będą wyglądały gorzej, one po prostu od początku wyglądaja na stare.Wiem,że to praktyczne ale...

Największe jednak wrażenie zrobiły na mnie dwa domy ,projekty podobne do szmaragdu, a wyglądało to mniej więcej tak : ciemnoszara dachówka, ciemnoszary klinkier pokrywający cały dom , szare okna i drzwi ! Totalna porażka,miałam wrażenie ,że to schron,a nie przytulny dom do którego chcemy wracać echh. Na pocieszenie dojrzeliśmy jeden,jedyny piętrowy dom z jasną elewacją,białymi oknami,prawdziwy rodzynek ,stanęliśmy przed nim i jednogłośnie uznaliśmy,że jest ...śliczny, tak zreszta jak Wasz :) pozdrówka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Od początku śledze waszą budowę i bardzo wam kibicuje Też postawilismy Szmaragda.Zastanawia mnie jedno czy nie pośpieszyliście się trochę z tym kolorem .Jak widze nie macie jeszcze tynku w środku pewnie przewinie się przez waszą budowe jeszcze nie jeden majster Boję sie że nie każdy będzie tak uważny zeby nie zaczepić elewacji Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months później...

Witam,

Acici mam pytanie czy przy budowie więżby dachowej i stropu drewnianego zastosowaliście identyczne rozmiary drewna jak w projekcie?

Pytam bo jestem na etapie montowania więżby dachowej i od różnych wykonawców słyszę tylko że ten dach jest pod blachę a nie dachówkę, że dachówka to ogromny ciężar i powinny być grubsze krokwy, lepsze mocowanie, a najlepiej zrobić strop lany i wtedy na nim podeprzeć bardziej dach. Widzę że u ciebie jakoś

wszystko udało się rozwiązać. Proszę o kontakt najlepiej na Priv. [email protected] jutro lecę do projektanta zobaczę co on mi powie. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks później...
Witam Wszystkich budowniczych Szmaragda :). Jestem jeszcze przed zakupem projektu i ciągle się waham, czy aby nie jest za duży. :) Bardzo chciałbym zobaczyć domek w "realu". Może ktoś z forum zgodziłby się na odwiedziny na swojej budowie :). Jestem ze ślaska ale bardzo często mam wyjazdy delegacyjne, praktycznie po całej Polsce. W razie czego podaje mój adres e-mail: [email protected]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...