Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

11/2003 Forum Muratora w Muratorze


HenoK

Recommended Posts

Mnie to też nie przeszkadza. Po prostu należę do ludzi dociekliwych i lubię wszystko wiedzieć. Może też dlatego, że jestem straszną formalistką. Moje pytania i wątpliwości dotyczyły raczej samej zasady niż Muratora, bo takie podejście spotyka się także gdzie indziej. O ludziach, którzy tylko czytają(podglądają) innych a ich uwagi i wypowiedzi ograniczają się do: "nie marudź, bo jesteś nudny" mam wyrobione zdanie i nie podejmuję dyskusji. A forum jest właśnie do tego, żeby każdy mógł gadać co chce i każdy znajdzie swoich słuchaczy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AgnesK jestem niespotykanie spokojny człowiek i nie trzeba się mnie bać :wink: .Jak pisałem m.in. dobrze bawię się na tym Forum. Agnes nie jest tak źle jest jeszcze kilka osób, które mnie bardziej od Ciebie denerwują :wink: :D

A tu się wkurzyłem, bo nie tylko forumowicze czytają Muratora. Dlaczego tym, którzy nie mają tej przyjemności bycia tu nie pomagać. Nie cierpię bezsensownego szukania na siłę dziury w całym. I tu się chyba ze mną zgodzisz, że Pyrka trochę przesadziła i mnie też poniosło. :cry:

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pyrka ja staram się przestrzegać reguł i jeszcze do niedawna w moim profilu było napisane "nie pytaj, szukaj najpierw odpowiedzi" i nawet nie zauważyłem, że tak się rozgadałem :wink: i jestem już sympatykiem Forum. Widzisz dzięki Tobie dowiedziałem się, że mogę już zacząć się więcej odzywać :wink:

No i najważniejsze, że Ci to nie przeszkadza umieszczanie wypowiedzi z Forum w Muratorze :wink:

No to graba na zgodę :p

Co Ty na to ?

Zapraszam do Kawiarni na Forumowej na kawę

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...