Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

List do Mikołaja narty, kurtka.


Eluś

Recommended Posts

Oj, przepraszam, ale jednak powiem, co mi leży na sercu:

Nie widziałam piewszej wersji postu, przyznaję, ale:

1. Ludzie sobie pomagają, to chyba normalne, w każdym razie zauważyłam to i na tym forum i na innych.

2. Znam Eluś z kilku tematów na tym forum i do głowy by mi nie przyszło, że oczekuje jakiejś zbiórki na narty, albo kurtki. Zrozumiałam od początku o co chodzi.

3. To chyba normalne, ze można odsprzedać/przekazać/pożyczyć coś, czego się nie używa. Sama często tak robię.

4. Przykro mi, ale nie mam sprzętu narciarskiego, więc może niepotrzebnie się odzywałam, sorry.

5. I sparafrazuję Radka Sikorskiego: Pani Elu, pani się nie przejmuje różnymi takimi....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki dziewczyny. Jestem na forum od 2005 roku. Zabierałam głos w sprawach w których coś miałam do powiedzenia ,a inne wątki tylko czytałam. I pewnie tak postępuje tych 365 osób, które odwiedziło ten wątek. Wiem, że jak ktoś by mógł mi pomoc to nie zawahał by się. Bo albo się ma jakąś rzecz, która już nie będzie potrzebna albo nie. Spostrzegałam ten temat w tych kategoriach i dalej tak myślę. I jeszcze raz podkreślam rozumiem ludzkie tragedie i wiem jak duża jest skala ubóstwa. A zima będzie i za rok.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... wyjaśniłam moją reakcja, była gwałtowna bo zaraz po skończeniu czytania wątku agnieszkikusi o pomocy biednym naprawdę potrzebującym ludziom , przeczytałam prośbę Elusi, która Ciebie dompodsosnami również zdziwiła, a że pisze to co myślę, nie ubierając w zgrabne słowa to wyszło jak wyszło.............chociaż upierać się będę że pierwsza wersja postu miała zupełnie inny wydźwięk niż poprawiona.......

 

Nie miala. Czytalam pierwsza wersje postu i nie widze roznicy. :roll:

 

Eluś, powrotu do zdrowia zycze ! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...