Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Projekt KORNELIA - budujemy nasze marzenia ! KOMENTARZE


Recommended Posts

  • 2 weeks później...
  • Odpowiedzi 45
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

witam :) widze,ze prace ida pelna para :) Bardzo podoba nam sie Wasz kominek i wlasnie prowadzimy z mezem dyskusje czy sie aby na taki wlasnie nie skusic ;) Kuchnia ladna,tez chce miec ciemne meble i zawislam miedzy ciemnym brazem ,a czernia :) z tym,ze my zostawiamy kuchnie otwarta,oddzielimy ja od jadalni jedynie malym barkiem. AAa i podloga prezentuje sie rewelacyjnie :) Juz blizej jak dalej :) Kiedy macie w planach sie wprowadzac? My chcemy na jesien,w planach jest wrzesien-pazdziernik,a napewno przyszloroczne swieta chcemy juz spedzac u siebie :) Pozdrawiam serdecznie i czekam na wiecej fotek :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Lekko zamknięta kuchnia była podstawą u nas. To prawda, że coraz bliżej upragnionej chwili przeprowadzki. Mamy nadzieję, ze Wielkanoc spędzimy już w nowym domku.

Kominek jest rewelacyjny - polecam. Wydawał się nam duży (u nas sam wkład jest bardzo duży) ale teraz wiem, że nie zamieniłabym go na żaden inny.

Meble były miłością od pierwszego spojrzenia w próbnik i rzut oka na meble w salonie. Mieliśmy szczęście bo były na wystawie z naszych frontów. Pooglądałam, "pomacałam" i wiedziałam że t o jest to.

Zapraszam do oglądania naszych postępów jak również komentowania. Czasami z takich rozmów wiele można się dowiedzieć i nauczyć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kciukam zatem za wielkanoc w nowym domku :) Ja zawsze marzylam o ciemnych meblach w kuchni i taki byl plan,ale jak wiadomo kobieta zmienna jest i w zeszlym tygodniu wpadl mi do glowy pomysl bialych mebli ,czarnego blatu i czarnego zlewu,no i teraz bije sie z myslami haha Zlew juz mam o taki http://images.esellerpro.com/2281/I/168/43/medscaleGeo%201.5%20Overhead%20Lifestyle%20img2.jpeg , no ale przy jakiej kuchni w koncu zostane to pewnie jeszcze troche potrfa ;) napewno chce duzo szuflad :)

macie juz moze plan na taras ?my mamy cos w glowie,ale realizacja dopiero w przyszlym roku wiosna,jak juz bedziemy na miejscu

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie białe meble z czarnym blatem odpadły bo jestem zbyt praktyczna i wydawało mi się, że utrzymanie czystości będzie trudne. I tu moja wygoda wzięła górę ponieważ bardzo mi się podoba takie zestawienie.

Co do tarasu to będzie drewniany - marzenie mojego męża. Pojawi się wtedy kiedy będziemy mieszkać i znajdziemy na niego czas i kasę. coś czuję, że potrzebna będzie duża "kupka" bo dobre deski kosztują sporo - niestety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 months później...

czesc :) pewnie juz mieszkacie :) napisz prosze czy jestes zadowolona z rozwiazan "kornelki" czy jest cos co bys teraz zmienila,no i oczywiscie jak sie mieszka :) my niestety z powodow zawodowych musielismy odlozyc powrot do grudnia,wiec ja dalej w fazie planowania,rozmyslania i wielkiej tesknoty ;) prosze o nowe fotki :)

U nas z nowosci to tyle,ze latem zrobilismy elewacje,narazie bez kolorow,ale wazne,ze domek ocieplony :) a wyglada to teraz tak <a href=http://img338.imageshack.us/img338/2246/photo0075di.jpg' alt='photo0075di.jpg'> Uploaded with ImageShack.us[/img] troche zdjecie nie wyrazne,elewacja jest taka lekko drapana.Nad drzwiami wstawilismy pas z luksfery ,zeby wpuscic troche swiatla ,na zywo nawet niezle to wyglada ;)

 

Pozdrawiam serdecznie

Edytowane przez orford
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...