Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 47
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • 2 weeks później...

Moja siistrzenica pracuje w Holandii, ale Ona zjezdza od grudnia do marca:)

Jestes w lepszej sytuacji , ze mozesz byc w trakcie budowy na miejcu,

Nam jest ciezko, ale nie mamy mozliwosci byc na miejscu, moze uda mi sie pojechac na pare tygodni w wakacje ale to nic pewnego :(

Projekt zostal w domu, jak bys mogl to mozesz przesac skany :)[email protected] :) z gory dziekuje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robocizna to 30 tys za dom i 10 tys za garaz :) to kwota razem z dachem pokrytym dachowka :)

 

Kurcze, mam drugą wycenę i proponują 45 tyś. Oczywiscie SSO i bez garazu. Wielka różnica!Duża ta Twoja ekipa, tzn. ilu ma mniej więcej ludzi. Mój mówił, że w porywach do 14 osób.Niestety 4 osobowa nie odezwała się i nie robiła dachu. Samą murarkę + więźba bez dachówek...i okien połaciowych.Co sądzisz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witaj burifanek ciesze sie , ze i u Was stan zero prawie zrobiony :)

annaoj20008 wydaje mi sie , ze 30 tys to srednia cena ani malo ani duzo 45 tys to sporo, budujecie na wiosne wiec jeszcze troche czasu macie , u Nas sa 4 osoby na budowie,

14 osob to lekka przesada 5 pracuje a reszta przeszkadza , tak mysle :)

masz troche powiekszony domek, ale to naprawde prosta konstukcja, prostokatne fundameny , prosty dach sproboj sie potargowac :) moim zdaniem 40 tys to max :) no ale z drugiej strony ciezko znalesc dobra ekipe :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki. Będę sie targowała. Ekipa ma w porywach 14 osób ale nie koniecznie wszyscy na jednej budowie :D . Ekipę polecił jaden z forumowiczów, więc mam nadzieję, że się dogadamy i bedziemy tez zadowoleni. Chciałabym być na tym etapie co Ty. Najgorsze, że my na tej działce mieszkamy i musimy najpierw wszystko zburzyć. Koszmar...te wszystkie do tej pory uzbierane graty ...juz sie boję :roll: .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 weeks później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...