Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 47
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Ciesze sie , ze odwiedziłas nasz dziennik :)

Okno tarasowe jak w projekcie czyli dwa skrzydla, pani projektant doradzila dodatkowe okno, szkoda ze nie dolozylismy dodatkowego skrzydla do tarasowych, :( moze brakowac sciany bez okna :(

czekam z niecierpliwoscia na Twoje zdjecia z nowymi kafelkami w salonie :)

pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 months później...
Widzę że nie próżnowaliście na urlopie dużo zrobione pewnie jesteś zadowolona.Domek z oknami wygląda zaraz inaczej pewnie w środku jeszcze lepsze wrażenie.Moje okna ciągle czekają na montaż prawdopodobnie za miesiąc będą wstawiać.Załozyliście też alarm My myslimy o roletach antywłamaniowych zawsze to jakaś ochrona i spokojny sen.Jaki wyszedł koszt robocizny u Ciebie elektryki bo mamy już wycenę ale każdy pisze co innego napisz też ile koszt ogrzewania centralnego i pociągnięcia rur do wody i kanalizacjii bo dostałam ostatnio ofertę z materiałem i się przeraziłam.Kiedy zamierzacie zjechać na stałe bo My już siedzimy na walizkach.Pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mąż zrobił wiecej niż myślałam ocieplił sam całe poddasze i położył regipsy, urlop przedłużył się o tydzień ( wina wulkanu ) i dzięki temu zdąrzyliśmy , ale nerwy były :(

Okna bardzo mi się podobają drugi raz wybrałabym takie same, super ekipa założyli je w ciągu 4 godzin , ale było z 8 pracowników , założyliśmy alarm i monitoring, na pewno to jakoś odstraszy potencjalnych złodzieji, o roletach nie myśleliśmy pewnie są bardzo drogie :( kosztu elektryki nie znam , bo robi brat męża, materiał wyszedł 1500 złotych + wyposażenie skrzynki (?) napiszę jak skończy ile za materiał, jeśli chodzi o hydraulikę to bez kaloryferów materiał 18 tyś + 3 tys. robocizna , tj. cena do odpalenia pieca, podłogówka w obu łazienkach i wiatrołapie, do tej pory mamy zrobione rury do wody i ścieków pod wylewki i połaczenie domu z garażem, razem z robocizną wyszło 4650 złotych, ale musisz odjąć koszt połaczenia (garaż +dom) około 2 tys. faktury nie widziałam , wiec nie wiem dokładnie :( zjechać palnujemy za rok, koszty Nas przeraziły , wszyscy mówią, że to dopiero połowa, a juz wydaliśmy 170 tys. pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
  • 2 years później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...