Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

projekt AKACJA pracownia HORYZONT


Recommended Posts

No tak!

znowu bez powiadomień..wrrr

 

cześć dziewczyny

 

Anetko poprostu śliiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiicznie u Ciebie, widze że lubimy te same kolory mniej wiecej, pokaż jeszcze zbliżenie swojej firanki w salonie, bardzo mi sie podoba!!

 

Jeżeli chodzi o krokwie to my wydłuzalismy troche ponieważ podnieśliśmy o jeden pustak (a moze dwa, coś nie pamiętam) , na zdjęciach pewnie bedzie widać :)

 

Nie wiem jak Ty Anetko ale ja już czekam na święta, oglądam jak tu ładnie ozdobić dom i gdzie postawić choinkę..i takie tam, w końcu to pierwsze świeta w domu :D

 

Gosia wysłąłam Ci wiadomość na pw

 

pozdrawiam Beata

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 443
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Witam! Ja tez nie mogę się doczekać, pierwsza Wigilia, choinka, obowiązkowa choinka przed domem (oczywiście cala w światełkach), na drzwiach girlandy :D ja już marzę. Za dwa tygodnie zapowiadają śnieg. My już w kominku kilka razy odpalaliśmy, no normalnie chce się żyć. Dziewczyny, prawda, że życie jest piękne!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie dziewczyny

 

Anetko cudna ta Twoja firanka, ja też sie rozgladam żeby na święta kupić jakąś nową firankę, zasłonki już mam :D

 

Śnieg za dwa tygodnie????? nie slyszałam :o

My już dawno odpalamy w kominku, nawet w tygodniu...uwielbiam to ciepełko i zapach z kominka :D

 

Co do wystroju na świeta też już marze... ale nie mam jeszcze konkretnej koncepcji :-? napewno będzie piękna , duża , zywa choinka w salonie. Na dworze też jakąś ustroimy o oświetlimy. Zamówiłam też już śliczny wieniec na drzwi wejściowe.. no i girlandy tez mi sie podabają bardzo

 

Nie martw sie Gosia na Ciebie też przyjdzie pora!

 

pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...
HEJ DZIEWCZYNY A CO WY TAK NIC SIE NIE ODZYWACI NO PROSZE NIE BYŁO MNIE KILKA DNI I JUŻ CISZA NA FORUM A JA MAMJUŻ SCHODY NA GÓRE TROCHE INACZEJ NIŻ W PROJEKCIE ZE WZGLĘDU NA PIWNICE I WEJŚCIE DO NIEJ.NO I MAM JUŻ Z TYŁY WIĘŹBE NO A DO KOŃCA PRZYSZŁEGO TYGODNIA MOŻE POŁOŻĄ WSZYSTKO.A CO U WAS?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...

http://images42.fotosik.pl/40/bd2b570dc512db0em.jpg

 

Świąt białych, pachnących choinką, skrzypiących śniegiem pod butami, spędzonych w ciepłej, rodzinnej atmosferze, pełnych niespodziewanych prezentów.

Świąt dających radość i odpoczynek oraz nadzieję na Nowy Rok, żeby był jeszcze lepszy niż ten co właśnie mija.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Tradycyjnie jak co roku

sypią się życzenia wokół,

większość życzy świąt wspaniałych,

podarunków, dużych, małych,

a ja życzę, moi mili,

byście święta te spędzili

tak jak każdy sobie marzy,

pisząc wiersz pięknych wydarzeń.

Może cicho bez hałasu

Nie zważając na bieg czasu,

może w gronie swoich bliskich

jedząc karpia z jednej miski,

może siedząc przy kominie,

tulić sercem swą rodzinę,

może lepiąc gdzieś bałwana,

jeśli śniegu wór napada,

sypiąc bliskim pyłek życzeń,

tego Wam dziś właśnie życzę

 

 

 

 

http://images32.fotosik.pl/423/6216c1c5cc298992.gif

 

Beata

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O jak ślicznie, jak świątecznie, cudnie masz Beatko. Ja jutro ubieram choinkę przed domem .

Bardzo mi zależy bo Wigilia jest u mnie, już obiecałam całej swojej rodzince, że tak do kupy, wszyscy się spotkamy u nas. Będę miała 14 osób, rodzice, teściowie, siostra z rodziną i my. Trochę się będzie działo.

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks później...

Witam wszystkich serdecznie w Nowym Roku

 

Co tutaj taka cisza?

 

Ciekawe ile nowych Akacji powstanie w tym roku :D

 

Anetko jak przetrwaliscie mrozy? U nas w domku fajnie cieplutko ale martwie sie o moje roślinki bo one wszystkie młodziutkie i boje sie że niektóre mogły nie przetrwać tych strasznych mrozów ale to sie okaże dopiero wiosną, na którą czekam z niecierpliwością

 

pozdrawiam Beata

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak miło, że jesteś :D . Tak to prawda, cichutko, cichusieńko. Beatko jest super, co tu dużo gadać . Za oknem śnieg, w kominku tańczą płomienie, aż robi się na sercu miło. A jakiego lenia mam wtedy, nic mi się nie chce robić . Leżę na kanapie i glapie się w kominek. Było super jak śnieg prószył, teraz małe błotko się zrobiło, słońce dzisiaj cały dzień świeciło. W piątek wyjeżdżamy na narty, rodzice będą pilnować domku. Powiem szczerze, ze nigdzie nie chce mi się jechać, jeszcze się nie najadłam swoją Akacją, cały czas za nią tęsknię. Odzywaj się częściej, jeszcze wiosna przed nami i ogród, będzie o czym pisać :D

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...