Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

projekt AKACJA pracownia HORYZONT


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 443
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

hej dziewczyny co tu taka cisza jakiś czas nie pisałam i wy widze także nia zaglądacie.U mnie postępy cały czas trwają.Anetko mam do ciebie pytanie bo widze ze chyba masz drzwi porta chciałabym wiedziec które macie ościeżnice do tych drzwi minimax porta system czy może prestige?

 

Witaj ! Drzwi zamawialiśmy rok temu, pamiętam model- Natura SPACE wzór 1, natomiast ościeżnice za Boga nie wiem jakie są, muszę poszukać na rachunku lub fakturze. Za jedne płaciliśmy 1650 zł. , cena promocyjna była na ten czas.

 

Jeśli chodzi o grzejniki to mamy- PURMO Ventil Compact, tylko tyle mogę na tą chwile powiedzieć, wieczorkiem spytam się męża jakie one są.

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks później...

Witajcie dziewczyny

 

Dawno mnie tu nie było i pewnie dlatego nie otrzymywałam tez powiadomień o tym ze ktoś sie tu odzywa.

 

gosia my mamy podłogowe ogrzewanie w kuchni , w salonie, w łazience na dole , w wiatrołapie i przedpokoju też. powiem tylko że jestem bardzo zadowolona z tego pomysłu między innymi dlatego że nie wiszą mi w tych pomiezzczeniach grzejniki :) cieplutko w nogi w zimie ...super poprostu

 

Gosia napisz jak tam Twoja budowa, kiedy planujesz przeprowadzkę?

 

My teraz to juz tylko ogrodem się zajmujemy ... jest w nim coraz piękniej :)

 

pozdrawiam Beata

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks później...
Cześć dziewczyny oczywiście zero powiadomień o tym że ktoś pisze.Nam Beatko do przeprowadzki jeszcze troche zostało alo może na jesień kto wie.Robota cały czas i końca nie widać.My podłogówke zrobiliśmy w kuchni i w łazience na dole.Obecnie będziemy gładzić ściany i wybierać płytki do łazienki.Sama już jestem skołowana i nie wiem jak to wszystko urządzić.Dziewczyny zaglądajcie częsciej na forum i wklejajcie nowe fotki .Pozdrawiam.!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Gosiu pokaż swój domek, powklejaj fotki, jestem ciekawa jak wygląda na ta chwilę wasz domek :)) U nas prace na zewnątrz, tak jak Beatka wspomniała, zostało upiększanie ogrodu. My tez sadzimy, krzewy i drzewka. Kupiliśmy agrowłókninę i wykładamy nią każde miejsce. Mam dość pielenia chwastów, nie znoszę tego robić i dlatego ułatwiam sobie życie :D Z grubszych prac zostało nam ogrodzenie z frontu, na początku czerwca planujemy i gres na tarasie frontowym. Niestety z tyłu jest kamień a z przodu musi być gres. Za późno zdecydowałam się na kamień, musiałby fachman sporo kuć i dlatego dałam sobie spokój. W przyszłym tyg. będę się chwaliła roślinkami, pozdrawiam, Aneta :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
Hej dziewczyny coś nie moge wkleić zdjęć więc zajrzyjcie na fotosik chociaż jest tego niewiele bo jeszcze tak naprawde w środku nie ma co oglądać ale obiecuje że teraz na bieżąco będe dodawała fotki.Zastanawiam sie teraz i nie moge sie zdecydować na płytki do dolnej łazienki .Anetko jak sprawują sie twoje calle bo tak strasznie mam na nie ochote czy na podłodze mocno widać kurz i wode?Czy pamiętasz może ile kosztowały cie te płytki do całej łazienki bo nie wiem czy mnie na nie stać [/img]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Gosiu domek super, szkoda, ze tylko jedno zdjęcie, pochwal się bardziej. Z daleka wygląda okazale, gratuluję. Jeśli chodzi o płytki, to one nie są takie drogie, w granicy 48 zł za mkw. Najdroższe są dekory czyli motyw kwiatowy oraz zebra (taki rzucik pofalowany) to jest drogie bo płacisz za sztukę. Przesyłam Ci link z aktualnymi cenami http://eplytki.pl/aranzacje.php?op=product&id=864. Jeśli chodzi o utrzymanie czystości to mogę zasugerować tylko zmianę na podłodze. Na ścianie płytki sprawują się super, natomiast na podłodze rożnie, wygląda to pięknie ale można się zatyrać. Na górze mam tez w tych kolorach łazienkę ale podłogę mam w dwóch kolorach, brąz i krem. Teraz na pewno zrobiłabym tak na dole. Sama jasna nie ale w połączeniu będzie pięknie, wystarczą dywaniki ciemne pod sanitariaty i bedzie już bosko. W tym linku masz przykłady aranżacji. Pozdrawiam.

P.S. Czekamy na więcej fotek :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam Anetko dziękuje za miłe słowa o moim domku.Jeśli chodzi o płytki to u nas kosztują ok.100zł za mkw więc cena jeszcze raz taka jaką ty podałaś o dekorach nie wspomne bo te to już w szczególności są drogie.Mój domek na razie jest ocieplony więc zdjęcie z daleka pokazuje że jest biały.Ale czekamy na montaż parapetów i dopiero będziemy zaciągać klejem ale kolor damy chyba dopiero na jesień albo na wiosne gdyż teraz koło nas sie strasznie kurzy więc kolor zaraz będzie brudny.Teraz robiliśmy troche prac porządkowych wokól domu szambo,taras i ogólne porządki a w środku schną tynki i posadzki i czekają na wykończeniówke.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...
  • 5 months później...
Witajcie dziewczyny co tam u was słychać?Już taj dawno nikt tu nie zaglądał?Ja oczywiście nigdy nie mam czasu .Niestety miałam nadzieje taką cichą że na święta już będziemy mieszkać a tu lipa nie mamy jeszcze wody dopiero na wiosne więc wszystko się przesunęło i teraz tak bardzo się nie spieszymy ale powoli wykańczamy dom a przede wszystkim siebie ja już rozglądam sie za meblami do sypialni i salonu bo chciałabym do końca roku jakieś zamówić dlatego więc wpadłam tutaj na chwilke aby też wasze mebelki podpatrzeć.No ale ja tak zanudzam a wy piszcie co tam u was?Macie coś nowego czy może coś zmieniłyście jakiś wystrój no i ogólnie co słychać? Zazdroszcze wam że kolejne święta spędzicie w swoich domkach.Hejka pzdrawiam może już niedługo uda mi sie wkleić jakieś nowe fotki.Pozdrawiam Was!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Gosiu! a właśnie, że zaglądałam prawie codziennie, a tu cisza, Beatka pewnie zapomniała już o tym forum :D Weszłam nawet na Twój profil, żeby zobaczyć czy się gdzieś udzielasz :wink: No i tak sobie czytam, a tu pytanie o fioletowe ściany :lol: , a u mnie tego koloru pod dostatkiem, tyle, że salon a nie sypialnia. Napisz na jakim jesteś etapie, kiedy planujesz przeprowadzkę, no i oczywiście jakieś fotki by się przydały Akacji :D Serdecznie pozdrawiam i życzę szybkiej realizacji planów i zamierzeń, Aneta
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No witaj Anetko może znowu nasze forum odżyje ja na forum jestem prawie codziennie szukam cały czas coś jakiś inspiracji m.in z fioletem myślałam że ktoś da jakieś fotki pasujące do mojego pomieszczenia gdyż fiolet ciemny i jasny planuję na górze w pokoiku a sypialnie na dole mam już pomalowaną na groszkowy z kremem jak położą panele to na pewno wkleję fotki no i w sumie na dole to brakuje tylko paneli i mebli których nie moge wybrać bo już powoli chciałabym pozamawiać a tak w ogóle to Anetko masz fajne łóżko w sypialni gdzie kupowałaś masz jakieś namiary?no nie wspomne o lampach w sypialni na które choruje a nigdzie nie moge ich znaleźć.Przeprowadzke planowaliśmy właśnie jescze w tym roku ale okazało sie że nie podłączą jeszcze wody dopiero na wiosne ale może to i dobrze bo została nam jeszcze łazienka na górze no i troche jeszcze dopieścić ściany na górze no i na samym końcu schody.Meble kuchenne już dwa razy przesuwałam montaż teraz planuję go pod koniec marca i myśle że tym razem dojdzie do skutku.Także Anetko pozdrawiam myśle że teraz będę częściej tu zaglądać skoro widze że się odezwałaś.Pa!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:D fajnie, że jesteś. Całą sypialnię kupiłam w AGACIE, łącznie z łóżkiem, komodą, lampą i lampką. Kupiłam w promocji, bo najlepiej się opłaca, meble u nich w normalnej cenie są dość drogie, a ja trafiłam na 50 % -tową wysprzedaż.

Jeśli będziesz miała jakieś pytania to chętnie odpowiem, pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej A ja właśnie byłam ostatnio w Agacie u nas najbliższa jest ok 150km od nas więc troche daleko ale sie wybrałam ale niestety z tych lamp została tylko podłogowa i pani z obsługi powiedziała że ich już nie będzie w sprzedaży ale na allegro są podobne ale strasznie drogie a łóżka nie były ciekawe dużo teraz takich pikowanych a one mi sie nie podobają.A pamiętasz może z jakiej firmy i serii masz sypialnie łóżko szafki i komode.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
Bardzo przepraszam, nie dostałam powiadomienia, że pisałaś. Cała sypialnia to jeden komplet, jak sie nazywa nie pamiętam, musiałabym poszperać w rachunkach. Na całość była spora zniżka, a to dlatego, że szafki są połączone na stałe i rzadko ktoś ma taką szeroką sypialnię i dlatego ja przecenili, do mieszkania w bloku by nie weszła. Kupiłam ją dwa lata temu. Dość często jestem w Agacie, ale nigdy nie powtórzyła się owa sypialnia. Jeszcze raz przepraszam, że tak późno zajrzałam, pozdrawiam, Aneta
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No witaj Anetko nie masz za co przepraszać ja sie nie gniewam co prawda ja też nie zawsze dostaje powiadomienia Anetko mam do ciebie jeszcze pytanko odnośnie krzeseł w salonie czy są wygodne czy te szczebelki nie gniotą w plecy bo właśnie nie wiem czy zamówić takie czy z oparciem tapicerowanym typu kanzas.Czy twoje to skóra czy skóra ekologiczna czy nie pękają?Pozdrawiam Was gorąco i życze wszystkiego dobrego w tym Nowym Roku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:D krzesła bardzo wygodne, szczebelki nie upijają (odpowiedziałam jak w szkole na pytanie :lol: ) To nie skóra tylko zamsz, super w utrzymaniu, mam zwierzaki w domu, kot uwielbia spać, właśnie na krzesłach, bardzo fajnie się czyści i miłe w dotyku i nie tak chłodne jak skóra, na pewno do tego typu tapicerki się nie przykleisz :D Pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...