Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Forumawiczu z Katowic i/lub okolic... :)


Recommended Posts

Witam,

mam ogromną prośbę do Kogoś z Katowic, kto będzie w najbliższym czasie w Ikei... :oops:

We wrocławskiej Ikei nie ma już zakończeń do szyny, które są mi potrzebne. Sprawdziłam, ze w Katowicach zostały jeszcze ostatnie sztuki. (serię wycofują) Bardzo proszę o kontakt, to mógłby być taki świąteczny dobry uczynek... :wink: za który oczywiście zapłacę! :D

 

http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/30122566

potrzebowałabym 6 sztuk takich zakończeń, czyli 3 opakowania. (INDEX GAVA w kolorze mosiądzu)

 

[email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam ogromną prośbę do Kogoś z Katowic, kto będzie w najbliższym czasie w Ikei... :oops:

We wrocławskiej Ikei nie ma już zakończeń do szyny, które są mi potrzebne. Sprawdziłam, ze w Katowicach zostały jeszcze ostatnie sztuki. (serię wycofują) Bardzo proszę o kontakt, to mógłby być taki świąteczny dobry uczynek... :wink: za który oczywiście zapłacę! :D

http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/30122566

potrzebowałabym 6 sztuk takich zakończeń, czyli 3 opakowania. (INDEX GAVA w kolorze mosiądzu)

 

Jutro bede w Katowicach - moge wpasc do Ikei ale warunkiem jest:

 

1. Dzwonisz tam wczesniej (jutro rano?) i upewniasz sie, ze na 100% maja ten towar

 

2. Wysylasz pieniazki przelewem na konto mBank lub BZWBK (zachodni) lub Pekao SA - musze je miec przed wyjazdem tam (ok 16-17 popoludniu) - moze byc tez przelew z innego banku jezeli zmiescisz sie w sesjach elixir i pieniazki dotra przed ta 16-ta :)

 

Jak jestes zainteresowana - odezwij sie na priv!

pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...