Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

rASI domek - fotoretrodziennik - komentarze


rasia

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 22,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Witam. Doyarlam do Twojego dziennia czytajac posty do Anuli :) gratuluje domku!! Moglabym prosic o namiary i opinie na temat okien? Przy okazji okien zauwazylam taras :)) czy sprawdza sie ta pergola czy pergotenda? Moge prosic o namiar kto Wam to robil? I w jakiej cenie? Moze byc na priv. Dziekuje!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hejka

 

 

Rasiulka, buziaki posyłam!

 

Dzięki za wsparcie wszelakie, uporałam się z wyborami łazienkowymi, gdyby nie Ty, nadal byłabym w lesie. Dzięki wielkie, jesteś wspaniała, wiesz? :yes:

 

Ale faaaajnie!!! :D Bardzo się cieszę, ale jeszcze musisz zadzwonić i zdać sprawozdanie ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Doyarlam do Twojego dziennia czytajac posty do Anuli :) gratuluje domku!! Moglabym prosic o namiary i opinie na temat okien? Przy okazji okien zauwazylam taras :)) czy sprawdza sie ta pergola czy pergotenda? Moge prosic o namiar kto Wam to robil? I w jakiej cenie? Moze byc na priv. Dziekuje!!!

Witaj:). Okna cały czas super :yes: All Top Lublin. Pergotendę mam od niespełna roku, ale jestem zachwycona :yes:, firma Gorbi też z Lublina :lol2:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boli mnie każdy mięsień, nawet ten, o którego posiadanie się nie podejrzewałam;)... przekopałam zaledwie kilka metrów kwadratowych, wybrałam kilka kilogramów korzeni chwastów... kilkanaście kilogramów kamieni... rozczłonkowałam jedną rozplenicę i zrobiłam z niej pięć... mam dość ogrodu!!! Co najmniej na tydzień:x.

 

Dlatego zaprosiłam do ogrodu sąsiada .... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wykończyła psiaka, chyba do Animalsów trza zgłosić;)

 

Flaciki są cudne. Nasi sąsiedzi mają, sama słodycz.

I nic to że ma skłonności do włóczęgostwa i żebractwa. Robi to z takim wdziękiem że jest mu wybaczone:)

 

Pomiziaj za uszkiem całą bandę:hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boli mnie każdy mięsień, nawet ten, o którego posiadanie się nie podejrzewałam;)... przekopałam zaledwie kilka metrów kwadratowych, wybrałam kilka kilogramów korzeni chwastów... kilkanaście kilogramów kamieni... rozczłonkowałam jedną rozplenicę i zrobiłam z niej pięć... mam dość ogrodu!!! Co najmniej na tydzień:x.

 

 

No jak nic, siostra!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...