Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

rASI domek - fotoretrodziennik - komentarze


rasia

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 22,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Lakierobejcować! O!

 

4:1:1 :lol2:

 

nie fatyguj się,jak wrócę to się upomnę o te fotki,chyba że juz będą:)

sprytnie to jest rozwiązane,więc dobrze myślałam ,że jednak szuflady:)

 

no ja też mogiem do jutra poczekać i coby były en face i z profilu i otwarte ooooooooooooo :oops:

 

Jutro zrobię, ze wszystkich profili, ale przy świetle dziennym:).

 

Zmykam prasować:)

Dobrej nocki wszystkim życzę:)

Wracam w niedzielę wieczorem.

Karaluchy pod poduchy i udanego wyjazdu:D.

 

noooo miodziooooo echh -jak mówi klasyczka :)

 

 

Lakieruj,olejuj,rób bele co chcesz -bele się nie błyszczało "_

Nooo jajca sobie robisz:rolleyes:, a nie... jajec nie chcesz:no:;)...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie, to mnie tez doradzcie, czym mam pociagnac komode ze sklejki z ikei, zeby sie nie blyscalo i nie sciemnialo, moze byc lekko spatynowane... :rolleyes:

ZAWSZE Ci drewno trochę ściemnieje. Sklejkę tylko lakierobejcą/lakierem matowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polerkę strzel ;)

 

 

SUROWE ... Boskie by było...

A jak nie to wybielić.. znaczy lakierobejca biała.. tak jak mam sufit w salonie...

 

Księciuni dziś stwierdził, że surowe mu nie pasi... i chciał na biało jak podłoga u Młodej w pokoju;):bash:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cały czas szafy się skręcają... na pierwszy ogień poszła "szafka" na buty w holu:lol:

 

 

 

IMG_0828male.jpg

 

A tu takie cudeńka - ale miałaś miałaś rewelacyjny pomysł:D

Pojechałaś po bandzie, jest super. Ja bym zabejcowała

A tak nawiasem mówiąc to masz tak ogromną szafę w garderobie, ze ciuchy trzeba bedzie chyba dokupic :cool:

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rasia o matkoooo ale poszaleliście:Dwszystko mi się podoba bo jak wiesz całkiem w moim stylu te Wasze nabytki:cool:Szafa wiatrołapowa...o przepraszam szafiszcze...cudne zazdroszczę okrutnie (my się w podziadkowej nie mieścimy i szykują się zmiany), a siedzisko bardzo oryginalne - szalenie mi się podoba - Napiszesz co to za gatunek drewna? i jeszcze jedna prośba - skrobniesz mi Kochana orientacyjne wymiary tej szafki i przyblizony koszt? proszę, proszę , proszę:hug:

Garderoba też piękna - Zobaczysz jak Wam się komfort zycia poprawi jak zaczniecie tych półeczek i reszty uzywać:yes::D Łazienkowa zabudowa - też mi się podoba i jak inne Forumki czekam z niecierpliwością na zdjęcia środka bom ciekawa bardzo jak ja wewnątrz Obmysliłaś:D

A tak wogóle to buziaki zostawiam :hug::hug::hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...