Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

rASI domek - fotoretrodziennik - komentarze


rasia

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 22,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Straszne, ale chyba Rasia jakoś się przemęczy ;) :lol2:

 

Nie miałam nic złego na myśli, wręcz przeciwnie. Chodziło mi o to, że taka szafa/garderoba musi być bardzo pojemna.

Sama chciałabym miec taka i nie jedna kobieta pewnie tez.

Jesli, zle to zostało odebrane to przepraszam:oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Ludziska Kochane... zwariowane miałam ostatnie 3 dni:rolleyes:... raz położyłam się o 7 rano, a drugi raz o 4, wstawałam odpowiednio o 10 i 7, więc za dużo nie spałam... ale trochę spraw pozałatwiałam i to się liczy:D.

 

MSU, Moorelko, Alunku, pokażcie mi prawdziwą kobietę, która powie, że ma się w co ubrać???:rolleyes: No nie ma takiej, więc i ja mimo 10 kartonów ciuchów wciąż nie rozpakowanych... no bo przecież stare, już z pewnością passe, za duże lub za małe... ciągle nie mam co na siebie włożyć, prawda;)...

No dalej jadąc klasyką, jako że ta połówka roku jest najpiękniej dla mnie obfitująca we wszelkiego rodzaju święta i okazje, bo zaczynając od listopadowych urodzin, a kończąc na majowych urodzinach... są Mikołajki, Boże Narodzenie, Sylwester, karnawał, Wielkanoc, a w ogóle to każdy pretekst dobry:wiggle:, zamierzam intensywnie zapełniać moją nową garderobę... nie bez przymusu i obrzydliwości, ale nie zrobiłam jej sobie dla przyjemności;):lol2:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rasiu,

ale zazdroszczę Ci tej garderoby...;)

 

Super jest. Ja do tej pory nie mogę nawet projektu jakiegoś z siebie wykrzesać...matko, jak ja mam dosyć tych moich facetów...wszystko im wisi...po co garderoba?

 

Starszy synuś chociaż dzisiaj za odkurzacz złapał, a ja kafelki pomyłam - oczywiście część, tam gdzie już listwy pozakładane.

A ta szafka w łazience jest odjazdowa. Jak ja wam zazdroszczę Warszawianki sprawdzonego fachowca....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zostało mi do wsadzenia 300 cebulek, do "szafki" na buty zdążyłam tylko włożyć swoje buty, a garderoba nadal pusta... mam dziwny i nieokreślony opór przed wkładaniem starych ubrań do nowej garderoby;), a tak serio, to puki nie przebiorę tej sterty, nic tam nie włożę!:D

Uciekam, bo jak widać powyżej... mam same zaległości:bash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...