Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

rASI domek - fotoretrodziennik - komentarze


rasia

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 22,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

wiesz co Rasiu ja coraz bardziej mysle nad tym by mojemu Okruchowi tez jakiegos brata dokoptowac, zeby niusiek nie byl taki samotny i absorbujacy po naszym powrocie do domu, choc jakby nowy mial byc takim brojem jak okrus, to nie wiem czy bym gdzies na oddziale zamknietym nie wyladowala:rolleyes: wczorajsze slonce u nas spowodowalo wyjatkowe ozywienie i "brojactwo" bialasa, myslalam ze wyjde z siebie i stane obok, jak mozna byc takim malym, slicznym pieskiem a takim wielkim rozrabiaka:o to jest jakas zasada proporcjonalnosci???? im mniejszy pies tym wiekszy rojber:rolleyes: :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chcesz pewnie drugiego labka?

Na fb chodzi to zdjecie z maluchami. Ze jak domu nie znajda to do schronu, pewnie widzialas

 

Ale masz szafe w holu. Fiufiuuuuu! Piekna. Zuzy Nadworny sie popisal :yes:

Ciekawam tylko jak to mozliwe ze wybralas bialy :rolleyes:

Afera z labkami na FB sfingowana, kolejna zresztą:(.

A szafa biała, żeby jej nie było widać;):lol:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Deser OBŁĘDNY:rolleyes:

 

 

Asiu kawki???

Matko ale ta Wasza psina cudna:hug:

 

Tyyyle miziania.... :lol::rolleyes:

 

Cudowna... i to spojrzenie

 

Jak to robisz, że tak sikorki łapiesz w obiektyw :eek:

Hejka:)

 

Moi rodzice mają labladora,też biszkoptowego.

Sikorki też pukają mi w szybę,jedna nawet wleciała do sypialni ,miałam później troszkę roboty,zmiana pościeli :lol2:

 

Piekna Nicia :)

 

witam :)

 

Rasiu "deser" czadowy :) moja coreczka mialaby u Ciebie raj i nie wiedziala czy spac z kotkiem czy pieskiem ;)

 

 

Nitka, czyli od dzisiaj Deser;) macha do Was ogonkiem w podzięce za miłe słowa:lol:.

http://www.ociecprac.pl/wp-content/uploads/2009/12/szczesliwy-pieseczek.jpg

 

Szybko..... :rolleyes:

Dobre:lol2:

 

 

Słonko.... - ale Rasia chyba nie ma kota...:o

Ma... 8 kotów sąsiadki... w ogródku i na dachu;):lol2:.

 

Hmmm, mój piesio też wabi się Nitka :)

Aaaleee super!:cool:. Nitka ma kumla do zabawy w naszej wsi... wabi się Guzik!:lol2:

 

cholipa, no to jeszcze spalam, jak czytalam, bo widzialam, ze o kotach bylo :razz:

przepraszam :(

 

co nie zmienia faktu, ze moja princeska to mala psiara i kociara ;) kazdego kocha ;)

Nie ma problemu, o kotach też było:D. Zapraszamy princeskę na zabawę i mizianie:D. (mamy jeszcze dwa cudnej urody pytony królewskie;))

 

Nitkeczka jest śliczna. Labki to moja wielka miłość. Zawsze chciałam mieć takiego biszkoptowego....

Zawsze jest odpowiednia pora i czas:yes:.

 

wiesz co Rasiu ja coraz bardziej mysle nad tym by mojemu Okruchowi tez jakiegos brata dokoptowac, zeby niusiek nie byl taki samotny i absorbujacy po naszym powrocie do domu, choc jakby nowy mial byc takim brojem jak okrus, to nie wiem czy bym gdzies na oddziale zamknietym nie wyladowala:rolleyes: wczorajsze slonce u nas spowodowalo wyjatkowe ozywienie i "brojactwo" bialasa, myslalam ze wyjde z siebie i stane obok, jak mozna byc takim malym, slicznym pieskiem a takim wielkim rozrabiaka:o to jest jakas zasada proporcjonalnosci???? im mniejszy pies tym wiekszy rojber:rolleyes: :D

To jest bardzo dobry pomysł z towarzyszem zabaw:yes:. W tej zasadzie proporcjonalności jest dużo prawdy:yes:.

 

Rasia,

Ale z Nitki kobita sie duza zrobila!!!! Niedawno zdjecia takiego malego lejkowca wklejalas:D...czas leci nieublaganie:D

To jest coś z czym nie potrafię się pogodzić:no::(.

A jaka ta kobitka ma energie. :D Potrafi sie bawic caly dzien. :)

Już czasem przysiada na chwilkę;):D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taaak? To ja jestem jednak naiwna.

Po co to?

 

 

A no bo nie widac, faktycznie :)

 

Testy na skuteczność i szybkość rozchodzenia się informacji... zdobywanie adresów IP, kontaktów na portalach społecznościowych, numerów telefonów... tysiące powodów:(.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak apropos naszych zwierzakow to dzis mi wpadlo w oczy takie cos, nawet fajne http://sztukatulka.pl/index.php/2012/11/18/sztuka-uzytkowa-dla-zwierzat/

Wszystko (oprócz szuflady z miskami:no:) super!:lol:

 

Zmobilizowałam się do działania... zadzwoniłam do... Poznania...czekam na zdjęcia... może będę wkrótce jechać po sunię:D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...