Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

rASI domek - fotoretrodziennik - komentarze


rasia

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 22,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

martusia, na grilla jak najbardziej zapraszam, to sie bardzo szybko robi, warzywa sa w skorkach, nie trzeba obierac, a marynaty robie sama, na poczatku podstawa byl bazowy przepis szefa paula na marynate, ale teraz juz sama "tworze" i przyznaje nieskromnie, ze sa dobre, bo miesko wychodzi zarabiste.

 

lato to dobra pora roku dla mnie, obiad byl prawie codziennie:lol2: szybko latwo i na dworzu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

robienie marynat to tworzenie, nie uzywam ani grama soli (no poza ta ktora lekko posole miesko przed wsadzeniem do zalewy- uzywam wtedy soli morkiej grubej jak do stekow).

moja siostra kiedys jak widziala jak i z czego robie marynaty oraz ilosc skladnikow do niej wykorzystywanych powiedziala, ze jestem zeswirowana, ale jak jadla to odszczekala wszystko:lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja robie w kieszonce z folii z ziolami i oliwa a na koniec kieszonke otwieram zeby sie podpiekly, oczywiscie podpatrzone od Olivera :D takich surowych podpiekanych o jakich piszesz ciezko nie spalic na moim grilku. i jeszcze ostatni patent, w zar grillowy wrzucamy czasem ziemniaki sa "prawie" jak z ogniska :D zarabiste z sola, maselkiem i ziolami

 

lece zaraz do domku dzis beda cycusie z indora, warzywka na patelnie zaprawione smietana i syropem klonowym, do tego ryz z odrobina sosu gorgonzola. mniam pysznosci, niezly poczatek weekendu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nic nie robię z tych przepisów Moni...

Zjeść bym zjadła...

Jakoś nie potrafię gotować..

Gotowanie wcale dla mnie nie jest fajne... Męczę się baaardzo...

Nie lubię...

Wolę jeździć samochodem, załatwiać, kosić trawę... ale gotowanie... niekoniecznie..

Gotuję, żeby przeżyć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wszystko jest dla kazdego Arnika :) Ja tam to rozumiem. Sprzatac nie lubie, mecze sie ... ;) A taka Zuza np odkurza i zmywa podlogi codziennie :eek:

Ale moze bys jednak sprobowala, bo akurat te makarony to minuta osiem roboty, 3 ruchy nozem, pach pach :stirthepot:

 

Ja wlasnie wszamalam warzywa (cukinia papryka czosnek w lupinach) spod grilla (mikrofalowkowego) z mozzarella. Taka mi tu ochoty TAR narobila :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gospodyni chyba umeczona mlodymi :D pojawi sie w srodku nocy ;) moj bialy jak byl maly to regularnie o 21 padal, jakby mial narkolepsje, bawil sie hasal i nagle w trakcie zabawy, sru lezy i spi blogo. my tez bylismy juz wtedy tacy padnieci, ze zasypialismy razem z nim. mam jedno takie zdjecie gdy po kapieli wrocilam do salonu to moj T. spal na dywanie a w jego ramionach bialy, tez spal. szalenstwo jakies, taki maly potrafil takiego byka powalic :lol2:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kobieta ciążę planuje, potem przez dziewięć miesięcy do porodu się szykuje...

a ja chyba z kosmosu się urwałam... najpierw forum poczytałam... ( żeby nie było wątpliwości, budowlane - dla ścisłości;))

potem z wujkiem Google pogadałam ... a następnego dnia już do Poznania jechałam:lol2:

 

To sobie porymowałam;)... o trzeciej w nocy... chyba już zupełnie zwariowałam:yes:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...