Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

rASI domek - fotoretrodziennik - komentarze


rasia

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 22,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

rasienko fajne to twoje mini zoo :D moj T. przekonal sie do zakupu 2 psiaka i towarzysza Okrusia, za to teraz ja cos grymasze i sie waham:rolleyes:

Bo to nie jest bułka;)... trzeba się do tej decyzji odpowiednio przygotować... ale najtrudniejsze jest podjęcie tej pierwszej... teraz jak już masz Okruszka i wiesz jak to się je, to... uwierz mi... będzie tylko łatwiej i z pewnością - z korzyścią dla Was wszystkich:yes::cool:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo to nie jest bułka;)... trzeba się do tej decyzji odpowiednio przygotować... ale najtrudniejsze jest podjęcie tej pierwszej... teraz jak już masz Okruszka i wiesz jak to się je, to... uwierz mi... będzie tylko łatwiej i z pewnością - z korzyścią dla Was wszystkich:yes::cool:.

 

mam mase przemyslen, do tego troche planow i zobowiazań, ktore niekoniecznie zrobia dobrze mi i psom, wbrew pozorom to bardzo trudna decyzja. chce wziac drugiego ale .... chyba jeszcze poczekam. T. napalil sie na te budowe od wiosny (ciekawe za co ;) ) i drugiego piesia. moze gdyby nie budowa to by mi szybciej decyzja przyszla? poza tym hodowla, z ktorej bym chciala psiaka na razie nie ma szczeniakow wiec pewnie dopiero wiosna. dla nas i dla psa bedzie tez lepiej wiosna ze wzgledu na uwarunkowania rasowe i nauczanie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam mase przemyslen, do tego troche planow i zobowiazań, ktore niekoniecznie zrobia dobrze mi i psom, wbrew pozorom to bardzo trudna decyzja. chce wziac drugiego ale .... chyba jeszcze poczekam. T. napalil sie na te budowe od wiosny (ciekawe za co ;) ) i drugiego piesia. moze gdyby nie budowa to by mi szybciej decyzja przyszla? poza tym hodowla, z ktorej bym chciala psiaka na razie nie ma szczeniakow wiec pewnie dopiero wiosna. dla nas i dla psa bedzie tez lepiej wiosna ze wzgledu na uwarunkowania rasowe i nauczanie :)

No i SUPER!:D To przecież nie wahanie, to przemyślana decyzja:yes::cool:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i SUPER!:D To przecież nie wahanie, to przemyślana decyzja:yes::cool:.

 

 

noo, poza tym maltanczyki to bardzo absorbujaca rasa ze wzgledu na pielegnacje. pieseczki sa sliczne, jak pluszowe zabaweczki ale czas jaki trzeba na to poswiecic to juz mi robi, o kasie nie wspominajac. wiekszosci sie wydaje ze to sliczne biale kuleczki ale zeby takie byly to wymaga sporo pracy. do tego to pieski bardzo inteligentne wiec i na nauke codziennie trzeba im czas oferowac zeby rozwijaly sie a wiadomo ze z maluszkiem to non stop kolor. wiec jest to do glebokiego przemyslenia, gdybym nie pracowala to bralabym w ciemno. ale tak nie jest wiec musze byc odpowiedzialna. z drugiej strony krusio nie bylby taki samotny jak nas nie ma. choc na poczatku na pewno bylby mocno zestresowany i zadrosny to z czasem zyskalby kochanego braciszka. i widzisz jakie ja mam dylematy:confused:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TAR-cia no tak jak Rasia mówi to przemyślana decyzja:) my na nasze rude futro też czekaliśmy prawie rok, bo najpierw w jednej hodowli gdzie mieliśmy zamówionego szczeniaka urodziło się mało i pani wyjechała z taką ceną że nas zgięło, potem w innej hodowli suka po kryciu niby w ciąży była usg pokazało a potem ciąża się wchłonęła i trzeba było odczekać aż nowy miot będzie i tez czekaliśmy żeby niedaleko przeprowadzki było bo taki niedźwiadek na 29 m.kw to niezła jazda;) ale to była kwestia przesunięcia w czasie;) Ty widzę że zdecydowana tylko na właściwy moment czekasz:lol:

 

no i czy to musi być koniecznie maltańczyk czy rozważasz jakąś inną małą rasę:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myslalam jeszcze o bialo-srebrnoszarym shitzu ale te pieski maja zupelnie inny charakter , no i jak patrze na tego mojego dziobka to jednak bedzie maltanczyk, bo

1. juz mamy jednego i moze sie lepiej zgraja osobniki jednej rasy

2. charakter(ek) :D

3. wyglad

 

ze wzgledu na nasze alergie i uczulenia wiadomo,ze musi to byc pies z wlosem a tych za wiele nie ma wiec w jakis tam sposob jestem ograniczona

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i SUPER!:D To przecież nie wahanie, to przemyślana decyzja:yes::cool:.

 

hej Rasiulka :)

 

a propos przemyślanych decyzji, i nie o czworonoga mi teraz chodzi, to nie umiem zrealizować tego co mi doradziłaś :( A propos wątku. Admin nie odpowiada, a nie wiem czy chce zakładać całkiem nowy pod nowym profilem? Sorry za :offtopic:

 

buziak m

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej Rasiulka :)

 

a propos przemyślanych decyzji, i nie o czworonoga mi teraz chodzi, to nie umiem zrealizować tego co mi doradziłaś :( A propos wątku. Admin nie odpowiada, a nie wiem czy chce zakładać całkiem nowy pod nowym profilem? Sorry za :offtopic:

 

buziak m

Przecież możesz założyć nowy pod aktualnym profilem! Ile jest tu na forum ludzi, którzy mają i "Stary dziennik budowy" i "Nowy dziennik budowy" i "Galerię ze zdjęciami" i "komenty"...:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rasia ,wpadłam na minutkę , a tu taaakie dooobre wiesci ,,cudowne maluchy hasają po Twoim domu ...:D:Dwidac kto w nim rządzi:lol2: ..chyba zdominowały całą rodzinę ,ale wcale się temu nie dziwię ... słodziaki niesamowite

A teraz pytanie ,gdzie kupujesz olej (biofa) do blatu w kuchni?

Gdzieś w Piasecznie;)... znaczy przez internet u przedstawiciela:).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...