Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

rASI domek - fotoretrodziennik - komentarze


rasia

Recommended Posts

Zachciało mi się piesa :D

 

Rasiu, mam pytanie dot. Twoich okien. Czy wciąż jesteś zadowolona z wyboru profili? I, czy gdybyś budowała teraz dom, też wybrałabyś tą samą firmę?

Jestem zadowolona przede wszystkim z wykonawcy i z pewnością wzięłabym tę samą firmę i nawet biorę, bo jeszcze kilka przeszkleń u mnie robią;). Profili mam zastosowanych 3 rodzaje i z tego co pamiętam 2 różnych producentów. Inne do szklanego dachu, inne do oranżerii i jeszcze inne HS-y.:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 22,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Jestem zadowolona przede wszystkim z wykonawcy i z pewnością wzięłabym tę samą firmę i nawet biorę, bo jeszcze kilka przeszkleń u mnie robią;). Profili mam zastosowanych 3 rodzaje i z tego co pamiętam 2 różnych producentów. Inne do szklanego dachu, inne do oranżerii i jeszcze inne HS-y.:)

 

Dziękuję :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Małgoś też byłam zdziwiona, nawet myślałam że mnie hodowczyni ładuje w trąbę bo szczeniaka komuś innemu sprzedała ale się dokształciłam no i wyszło że czasem u psów zdarzają się takie przypadki:( wtedy co ja szczeniaka brałam to taki paskudny rok był dla leosiów że w każdej hodowli był jakiś problem, a to suki nie mogły załapać, a to ciąże się wchłaniały albo zamiast średnio 11 w miocie były 4-5 a czasem i jeden:rolleyes:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Małgoś też byłam zdziwiona, nawet myślałam że mnie hodowczyni ładuje w trąbę bo szczeniaka komuś innemu sprzedała ale się dokształciłam no i wyszło że czasem u psów zdarzają się takie przypadki:( wtedy co ja szczeniaka brałam to taki paskudny rok był dla leosiów że w każdej hodowli był jakiś problem, a to suki nie mogły załapać, a to ciąże się wchłaniały albo zamiast średnio 11 w miocie były 4-5 a czasem i jeden:rolleyes:

 

Byc moze ten czas czekania byl potrzebny. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rasia uświadom mnie jak wydajny jest ten olej? Pytałam Panią o pojemności o,25 i odpowiedziała ,że teraz ma nowość -pojemniśc 0,15 w cenie 4 euro bez wysyłki ...może jednak wziąc litr?

Bardzo wydajny... najlepszy ze wszystkich jakie stosowałam:yes:. Ja wzięłam 0,75 l w puszkach po 0,25. Została mi jedna puszka:). Zależy jak dużo masz drewna i jak często olejujesz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde chyba muszę wywalić chyba i zalinkować od nowa:(

 

 

wusia nie widac. na pb tez nie moge sie polapac ostatnio, mam 3 albumy i kiedy linkuje calosc nie widac fotek ale kiedy linkuje konkretny album (rodzajowy) to foty widac. czyli wychodzi mi ze jak mam 3 albumy (3 katalogi) to kazdego z nich musze zalinkowac i zahaslowac. bez sensu. bez podzialu na albumy bede miec tam straszne bordello.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...