Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

rASI domek - fotoretrodziennik - komentarze


rasia

Recommended Posts

Bardzo wydajny... najlepszy ze wszystkich jakie stosowałam:yes:. Ja wzięłam 0,75 l w puszkach po 0,25. Została mi jedna puszka:). Zależy jak dużo masz drewna i jak często olejujesz...

Właśnie tych po 0,25 już nie ma ..sa po 0,15 w puszce ,,mam tylko blat w kuchni do olejowania..więc nie jest mi zbyt dużo potrzebne..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 22,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Właśnie tych po 0,25 już nie ma ..sa po 0,15 w puszce ,,mam tylko blat w kuchni do olejowania..więc nie jest mi zbyt dużo potrzebne..

Nie wiem co Ci poradzić... takie 0,15 spokojnie by mi na moją kuchnię wystarczyło, ale nie miałabym zapasu... widzisz przypomniałaś mi, że muszę na wszelki wypadek dokupić;):D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem:D. Wypoczęta... nie powiem:no:... ale pozytywnie naładowana:yes:.

Dopiero co pomknęła ode mnie Małgoś, machając dyplomem doktorskim na do widzenia;). Małgoś, jeszcze raz ogromne gratulacje!!!

Maluchy okrutnie rozrabiają i opanowały już niestety cały dół domu... to znaczy radzą sobie ze schodkami do salonu w dół, a w górę jeszcze trzeba je nosić:bash:. Wczoraj skończyły dwa miesiące, a dziś mija dwa tygodnie odkąd są u nas i właśnie są po ważeniu: przez dwa tygodnie podwoiły swoją wagę:wiggle:!!!

Jak zgram zdjęcia, to coś wrzucę;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...