Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

rASI domek - fotoretrodziennik - komentarze


rasia

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 22,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Najbardziej absorbujące jest to przedszkole...

Czółko Rasiulka :)

Absorbujące tylko dwa razy w tygodniu, bo na wyjezdnym, a Pestka NIE ZNOSI jeździć samochodem:bash:.

 

trochę uśmiechu widać :wiggle:

 

przedszkole ??????????????????:jawdrop:

 

Noooo... Ciebie też czeka... z Julkiem;):lol2:.

 

Rasia dzielna badz ...... :p...... dasz rade nawet w przedszkolu :bye:

Myślisz:rolleyes:...

 

A ta Twoja młoda to już wierszyk zna: "... mam fartuszek z muchomorskiem, do przedszkola chodze z workiem ..."?;)

O tulipany się nie martw, jak nie w tym roku, to w przyszłym odbiją:wiggle:

Powodzenia i pozdrawiam!!!

Nie wiem o którą młodą się pytasz:rolleyes:;).

A tulipany mają nauczkę;).

 

Masz już tulipany?? :o

 

pod śniegiem nie powinno im się chyba nic stać, ja pamiętam, że mi krzaki wymroziło jak był mróz bez śniegu :( gorzej, ze piesy ich nie widzą i mogą zadeptać, no, ale tego nie przewidzisz.

Piesy latają gdzie chcą... na razie;).

 

Rasiu jak przedszkolaki ? Bardzo pojętne? Jak dla mnie jednego uczyć to nadto - dwa na raz to już wyzwanie :rolleyes:

To zależy... jedno bardziej, drugie... po swojemu... jak w rodzinie;).

a zostawiacie w przedszkolu czy tylko macie zajecia?

Mamy zajęcia:yes:. Fajnie jest:wiggle:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pawiki? ponoc to przechodzi z czasem, 2 suczki kuzynki na poczatku tez mialy a teraz juz w porzadalu.

 

moj na haslo "jedziemy samochodem" to az swiruje z radosci i pogania zeby szybciej, jak przysiade na chwile to drap drap lapka i ponaglenie w oczach: wychodzimy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gosia ma racje..

plasterek.. dzieciom pomaga...

A spróbuj lokomotiw.. to też jest na choroby lokomocyjne i nie działa tak usypiająco..

I jak mówisz, że 200 wytrzyma to nie jest źle.. Pinkuś wytrzymał góra 20-30km.. jak jechaliśmy nad morze to psinka stała cała drogę na 4 łapach... żaden specyfik nie pomagał... Rób częstsze przerwy ze spacerkami po drodze...

Pipa aż piszczy żeby jeździć.. jak ona się cieszy.. lubi jeździć i jej nic nie jest :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja Zojka też całe szczęście doskonale znosi jazdę samochodem :D Nic jej się nie dzieje. Jak ją wieźliśmy spod Żywca, to spędziła u mnie na kolanach ponad 5 godzin, leżąc spokojnie.

 

A do jazdy samochodem przyzwyczajona, bo codziennie jeździ ze mną po dziewczyny do szkoły.

Edytowane przez lidszu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...