Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

rASI domek - fotoretrodziennik - komentarze


rasia

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 22,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Nooo a ja się zastanawiałam czy Ty jeszcze tam, czy Ty już tu...

 

No i nie miałam pojęcia co to na talerzu.. choć podejrzewałam żaby... :cool:

 

To były tylko ich nóżki;).

 

Smakują jak kurczak o lekkim posmaku mułu;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rasia, Paryż był pewnie Tobą oczarowany,

na długo w jego pamięci zostanie Twój przyjazd.

A Ty w rewanżu, też się nim pozachwycałaś ;) :)

Piękne zdjęcia, jak zawsze, to z Księciuniem takie...beztroskie :)

Takie wyjazdy ładują akumulatory, prawda?

Pozdrawiam cieplutko z zasypanego śniegiem,

prawdziwie białego Białegostoku :hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rasia, Paryż był pewnie Tobą oczarowany,

na długo w jego pamięci zostanie Twój przyjazd.

A Ty w rewanżu, też się nim pozachwycałaś ;) :)

Piękne zdjęcia, jak zawsze, to z Księciuniem takie...beztroskie :)

Takie wyjazdy ładują akumulatory, prawda?

Pozdrawiam cieplutko z zasypanego śniegiem,

prawdziwie białego Białegostoku :hug:

 

Toluś, Ty to jednak Dobra Wróżka jesteś!:cool: I jeszcze dzielisz się bezinteresownie!:cool: Dopiero co myślałam, że śniegu nie ma, a mróz idzie, a jak przeczytałam Twój post z pozazdroszczeniem bieli w Białym... wyjrzałam za okno - a tam śnieżek prószy!!! :lol2: :lol:

 

Proszę pączka....

 

DSC00038.JPG

 

Ojć! Zapomniałam, że dziś tłusty czwartek!!!:eek: A ja faworków nie upiekłam!:(

Dziękuję Arni za tego pączusia:cool:!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To były tylko ich nóżki;).

 

Smakują jak kurczak o lekkim posmaku mułu;).

 

 

potwierdze, zabie udka smakuja jak kurczak, w dobrze przygotowanych to nawet smak mulu jest malo wyczuwalny. slimorow nie lubie ale owoce morza uwielbiam, az mi slinianki zaczely niebezpiecznie pracowac na mysl o swiezutkich mulach na lazurowym wybrzezu

 

a przyznaje, ze bardziej smakowaly mi żabki niz nasza rodzima swinia - swinskie potrawy jakos mnie obrzydzaja (poza wedzonymi)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No pieknie, pieknie Rasiunia, zazdraszczam. :)

 

Straaaaaaaaaaaasznie juz bym chciala, zeby mi cos na balkonie zakwitlo... :rolleyes: Ale chyba za mocno podlalam krokusy... :(

A te krokusy masz tak pod dachem, że śnieg na nie nie pada i musisz je podlewać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

potwierdze, zabie udka smakuja jak kurczak, w dobrze przygotowanych to nawet smak mulu jest malo wyczuwalny. slimorow nie lubie ale owoce morza uwielbiam, az mi slinianki zaczely niebezpiecznie pracowac na mysl o swiezutkich mulach na lazurowym wybrzezu

 

a przyznaje, ze bardziej smakowaly mi żabki niz nasza rodzima swinia - swinskie potrawy jakos mnie obrzydzaja (poza wedzonymi)

Przyznaję, ten posmak mułu ściągnęłam z jakiegoś opisu czy bloga;). Mi smakowały jak kurczak z rybą ale cytryna dała radę smaku ryby się pozbyć;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O fotki, mam tego nosa;) Wypad super, Paryż piekny czy to zima czy lato, ja zawsze latem tam bywam i za każdym razem widząc te budowle robię :eek:

 

 

http://img32.imageshack.us/img32/7052/paryz2012092.jpg

 

Oj, super!:D Która Twoja?:rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdążyłaś zrobić faworki za nim Księciunio przyszedł z pracy a młode ze szkół??????????

 

Niestety:no:... mam dzisiaj lenia:(. Księciunio na wyjezdnym, Młody opija zdany egzamin, a Młoda z nosem na kwintę zamknęła się w pokoju:(. Dla kogo ja mam te faworki robić:rolleyes:, bo przecież nie dla siebie, skoro mam z 10 kilo górką:bash:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[ATTACH=CONFIG]168037[/ATTACH]

 

paryz jak paryz ale jaka tam modelka stoi :D Raska mlodniejesz z kazdym zdjeciem :)

 

 

:eek::);)

 

 

P.S. Czy mogę prosić o jakieś bliższe szczegóły w związku z tymi kłódkami ? Nie mam zielonego pojęcia, o co chodzi, a nie za bardzo chce mi się wujka Google budzić ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...