Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

rASI domek - fotoretrodziennik - komentarze


rasia

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 22,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Rasiu, czy mogłabyś przypomnieć, jaką masz deszczownicę u siebie? Stoję właśnie przed wyborem i szukam od kilku już dni. Bardzo byś mi pomogła :)

Ten: http://poprostulazienki.pl/product.php?id_product=1900 + głowica http://poprostulazienki.pl/img/p/1908-4412-large.jpg 30-tka:).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rasiu fajnie, ze Jestes spowrotem:hug::hug::hug:

No niestety Młoda do szkoły musiała wrócić;). Ale za domkiem, piesami i Wami stęskniłam się okrutnie:cool::yes:.

 

A dziś jest taki cudny ciepły dzień:cool:. Latałam z Czipsami po ogródku w samej bluzie:D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rasiu,

 

ale Ci tego Pari zazdraszczam :cry:

 

 

U mnie ciągle w sferze marzeń :(...tak już ustawicznie od kilkudziesięciu lat ;)

 

Foty śliczniutkie :yes:

Nie bój nic... ja też byłam pierwszy raz, a jestem trochę starsza;). To Młoda mnie do tego wyjazdu nakłoniła:D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ha u Ciebie wiosna a u mnie zimaaaaaaa -7 stopni rano było:cool:

 

U nas zima, ale nie zimno;).

z tą wiosną bym nie przesadzała, bo pełno śniegu u nas, ale rzeczywiście dzisiaj jest pięknie i ciepło. Zachęcona pogodą wybrałam się dzisiaj na godzinny spacer z Zoją do lasu :D

 

Suuuper:cool:!!! Dawaj fotki:D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ od wczoraj o Papieżu... przypomniały mi się przepowiednie Malachiasza i Nostradamusa;). No to czekam teraz na ciemnoskórego Papieża o imieniu Piotr i na koniec KK w 2025 roku... pożyjemy... może dożyjemy... zobaczymy...:rolleyes:;).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... ja też byłam pierwszy raz, a jestem trochę starsza;)
.

 

Ja tam do metryki Twojej nie zaglądam, ale liczyć to umiem...i coś mi inaczej wychodzi...

 

To Młoda mnie do tego wyjazdu nakłoniła.

 

To może ja z Pierworodnym się kiedyś załapię...Muszę go już teraz zacząć namawiać :yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To tak subtelnie zapytam: czy ja otrzymam w końcu odpowiedź na pytanie, na co i po co komu te kłódki i o co w nich chodzi?????

Łooo matko i Brazo Kochana:eek:, byłam pewna, że ktoś mundrzejszy już Ci napisał... bo ja to nie wiem za wiele;). Pierwszy raz z Mostem Miłości spotkałam się w Krakowie... zabrała mnie tam nasza forumowa Malgos2;)...

są takie mosty w Paryżu, Moskwie, Rzymie, Kijowie, Pradze, Seulu czy Szanghaju, a w Polsce m.in. we Wrocławiu, Warszawie, Olsztynie i Bydgoszczy.

 

 

 

Zwyczaj zawieszania kłódek na moście przez zakochanych opisał w swojej powieści "Trzy metry nad niebem" Federico Moccia. W wielu miejscach na świecie można zobaczyć zawieszone na mostach pęki kłódek z imionami dziewcząt i chłopców, a czasem także z wyrysowanym sercem. To tak zwane Mosty Miłości - kłódki świadczą o miłości, a klucz wrzucony do rzeki ma zapewnić trwałość związkowi...

 

:D

 

Rasia.. a co to za zjazd różowej landrynki się szykuje??????

 

A wpadłam zapytać kiedy będziesz koło mnie.. bo ja czekam na Was... :yes:

Nasze ferie już się skończyły:(, Młody na weekend jedzie jutro.

Wpisać Cię na listę? Koniecznie!:yes:. To tylko jeden dzień w SPA w okolicach Rawy Mazowieckiej:cool:.

 

.

 

Ja tam do metryki Twojej nie zaglądam, ale liczyć to umiem...i coś mi inaczej wychodzi...

 

 

 

To może ja z Pierworodnym się kiedyś załapię...Muszę go już teraz zacząć namawiać :yes:

 

Dobra... znaczy, że i z Tobą tak jak z Beauty i Tolą wódki muszę się napić w tym SPA w maju:cool::yes:. KONIECZNIE!!!:yes::yes::yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

. Pierwszy raz z Mostem Miłości spotkałam się w Krakowie... zabrała mnie tam nasza forumowa Malgos2;)...

są takie mosty w Paryżu, Moskwie, Rzymie, Kijowie, Pradze, Seulu czy Szanghaju, a w Polsce m.in. we Wrocławiu, Warszawie, Olsztynie i Bydgoszczy.

 

 

 

Ja do tej listy dopiszę jeszcze most nad rzeką wpadającą do jeziora Garda (oczywiście, oczywiście;))

w miejscowości Riva del Garda. Tam wisi moja :yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rasia.. już mnie Dziewczyny i zapisały ze znakiem zapytania.

Ale dzisiaj dostałam tel, że młody wyjeżdża na kolonie zielone od 1.06 (nie wiem na dzisiaj czy 1 wyjeżdżaj , a czy 31 na noc???..)

Dwa, że 31 to jest piątek, nie każda dziewczyna ma wolne, albo nie każdy facet ma możliwość wrócić z pracy wcześniej i zaopiekować się dziećmi..

Trzy.. że 1.06 to Dzień Dziecka i laski będą gnały do domów..

I albo przyjadą na chwilkę w piątek późnym wieczorkiem, albo wyjadą wcześniej..

Czwarty aspekt.. to jest piątek po Bożym Ciele..

Część osób wyjeżdża, albo na dłuższy czas, albo na sam weekend przedłużony..

Nie jest to dobry czas moim zdaniem..

No i Ossa to dość drogi hotel , szczególnie z opcją SPA...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja do tej listy dopiszę jeszcze most nad rzeką wpadającą do jeziora Garda (oczywiście, oczywiście;))

w miejscowości Riva del Garda. Tam wisi moja :yes:

Nie dziwię się...:cool:...

Czyli się nie spotkamy :(

 

Teramin jest bezdyskusyjny... :(

Arniczko, poczekamy - zobaczymy;). Mam wrażenie, że się wszystko dobrze ułoży i będziesz mogła dojechać:D.

 

Rasiu, wracaj do mnie napisać, co to za uchwyt :) Nie mogę go odszukać na ich stronie. Dzięki :)

Już wróciłam;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...