Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

rASI domek - fotoretrodziennik - komentarze


rasia

Recommended Posts

co za fatalna tafla szkła na tej ścianie :jawdrop::cool:

 

 

 

- nie wiem kto ją wymyślił, nie wiem kto ją zamontował ale z obojgiem chętnie o tym porozmawiam ;)

 

Fatalna:cry:... jestem u Was w przyszłym tygodniu... porozmawiamy:P;). Buziak:hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 22,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Fatalna:cry:... jestem u Was w przyszłym tygodniu... porozmawiamy:P;). Buziak:hug:

 

a kiedy się wybierasz do panny Zuzanny ?

 

szyba, jak szyba, czym tu się zachwycać ;) :p

 

Mój monsz jak zwykle się spisał na medal :D

 

PS/ odbyłyśmy dzisiaj z Zojką pierwszą sesję szkoleniową :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rasia przydałoby się zdjątko szyby z szerszej perspektywy;)

Zrobię jak tylko uda mi się kuchnię ogarnąć do zdjęcia, bo jak można pokazywać taki bałagan jaki mam na co dzień:no:

Wrzucę Ci na 5 minutek(do jutra);)

IMG_4101male.jpg

 

 

 

Raisiu -Asiu......szyba zarąbista,,,:o:oa co Ty masz tak sterylnie w tej kuchni i?nie gotujesz? czy posprzątałaś po montażu?:)

Boszzz... Piękna, Ty mnie w kompleksy nie wpędzaj, ja wiem że bałaganiara jestem straszna:oops:. Patrz wyżej...;)

 

Rasik przywiozłam tylko takie

[ATTACH=CONFIG]175012[/ATTACH]

W środę się melduję, żeby je wymacać osobiście:yes: (jeśli jeszcze będą:rolleyes:).

 

a kiedy się wybierasz do panny Zuzanny ?

 

szyba, jak szyba, czym tu się zachwycać ;) :p

 

Mój monsz jak zwykle się spisał na medal :D

 

PS/ odbyłyśmy dzisiaj z Zojką pierwszą sesję szkoleniową :lol:

Lidzia, nie masz pojęcia jak się cieszę, że zaczęłyście z Zojką szkolenie:yes:. Gratuluję i trzymam kciuki za same sukcesy!!!:):cool:

 

Usciski wczesno-wiosenne w ulubionych watkach zostawiam:hug:

 

Gumisiątko Kochane. W przyszłym tygodniu odpiszę na wszystkie zaległe priwy, obiecuję:yes:.

Ps. Chciałam do Ciebie kontakt;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lidzia, nie masz pojęcia jak się cieszę, że zaczęłyście z Zojką szkolenie:yes:. Gratuluję i trzymam kciuki za same sukcesy!!!:):cool:

 

ja też się strasznie cieszę :D wiem, że do tej pory udało mi się wielu rzeczy ją nauczyć, ale jeszcze dużo pracy przed nami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rasia-no to juz masz-teraz nic tylko pisac:lol2:

 

MATKO Z CORKA ALE TY MASZ LAS ZA OKNEM...JAKI WIDOK...JUZ PRAWIE ZAPOMNIALAM TWOJE SCHODY...TY WIESZ ZE JAK BYLAM KILKA LAT W UK I CIE PODGLADALAM TO MIALAM SZAL NA TWOJE SCHODY!!!!Ty powiedz ze sie je tragicznie myje bo moja milosc do nich przechodzi ponowny RENESANS:lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...