Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

rASI domek - fotoretrodziennik - komentarze


rasia

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 22,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

z dalszej perspektywy szyba prezentuje się genialnie :lol:

Dziękuję:hug:.

rasia-no to juz masz-teraz nic tylko pisac:lol2:

 

MATKO Z CORKA ALE TY MASZ LAS ZA OKNEM...JAKI WIDOK...JUZ PRAWIE ZAPOMNIALAM TWOJE SCHODY...TY WIESZ ZE JAK BYLAM KILKA LAT W UK I CIE PODGLADALAM TO MIALAM SZAL NA TWOJE SCHODY!!!!Ty powiedz ze sie je tragicznie myje bo moja milosc do nich przechodzi ponowny RENESANS:lol2:

Myje je się w minutę... dosłownie tyle zajmuje mi przelecienie ich od góry do dołu ze szmatką i płynem do szyb:yes: :lol:.

Ja ciągle uwielbiam moje schody...:cool:

 

Śliczna szybka Rasiu:wiggle::wiggle: I jaki to bałagan Ty masz? Toż to artystyczny nieład jest:lol2:

Za artystyczny nieład należą Ci się podwójne uściski:hug::hug:.

szyba rewelacyjna :D

:hug:

Świetnie wyszła ta szyba, ale kurka Raśka schrzaniłabyś coś a nie jak zwykle same ochy i achy :D

Bo ja nie chrzanię tylko czosnkuję;):lol2:.

 

Rasia szyba rewelacja!!!:wiggle:

:hug:

Rasik szyba fajowa i to podświetlenie :D a na środę czekam z niecierpliwością :yes:

:hug:Pasiulka, znam dać, bo się nam z Lidzią i Zizią poprzesuwało...:(.

rasiu,

 

nie pozostaje mi nic innego jak ...dołączyć do grona wychwalaczy :D:D:D:jawdrop:

 

Szybka i podświetlenie bardzo pasują do Twojego wnętrza.

 

ALE WSZYSTKO PRZEBIJA WIDOK Z OKNA KUCHENNEGO

 

A teraz wyobraź sobie na tle tego lasu starą kobyłę ciągnącą wóz drabiniasty:lol2:. Właśnie co piątek przyjeżdża do mnie ta kobyła, a razem z nią świeże jajka i inne płody... rolne też;):lol2:. To jest dopiero cudny wiejski widok:D.

 

 

 

Wszystkim Wam bardzo dziękuję za ochy i achy;), nigdy dobrego słowa dość, chyba każdy lubi pochwały:rolleyes:... ja lubię bardzo i do razu mi się cieplej robi :cool:, mimo szalejącej zamieci śnieżnej za oknem.:wtf:.........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na wilki, duchy i inne zombie ;)

 

 

 

 

sorry, że na gniazdka patrzyłem:oops:

Wiedziałam!... na facetach zawsze można polegać, zwłaszcza dzisiaj:P;):lol2:.

Ja uwielbiam chodzić po lesie o północy , zwłaszcza przy pełni księżyca...:cool::D.

 

 

Wszystkiego co najlepsze drogie Panie:)

 

http://chce.to/content/kondziooz/big.121543.4C710FA4-A482-45D8-B25E-9B1FB6ABE4D3.jpg

 

Niioooo! Pierwsze i jedyne kwiatki dzisiaj dostałam!!!:lol2: Pięknie dziękuję:wiggle:.

 

 

Rasiu, u Ciebie z każdym dniem piękniej :D

 

Wklejam mapę swojej działki. Oczywiście w lewym, południowym rogu jest jeszcze murowany magazyn.

 

http://images44.fotosik.pl/622/007739e7be169db9med.jpg

Piękny kawał działki masz i jak wzorcowo usytuowany dom!!!:D:cool:

To jeszcze przypomnij co byś chciała rozmieścić?:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rasia.. dostałaś wczoraj tulipana czy innego kwiatka ???

 

Wiosna już idzie czy jeszcze?? U nas przeszła, jakby stanęła się zastanowić czy nie ustąpić jeszcze zimie, ale zastanawia się.. i zdecydować nie potrafi..

A Księciunio składa już rumaka??????

 

Noo trochę ochłonęłam i szybka boska...

Zastanawiam się czy nadworny jej nie montował czasami, bo On fan ledów...?

 

Noo i co u psiców słychać????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...teraz wyobraź sobie na tle tego lasu starą kobyłę ciągnącą wóz drabiniasty:lol2:. Właśnie co piątek przyjeżdża do mnie ta kobyła, a razem z nią świeże jajka i inne płody...

.

 

Ostani raz taki widok trafił mi się dwa lata temu w....Bułgarii...wóz za wozem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeca to samiuśka prawda:hug:

U nas też śnieży:jawdrop: i mrozi:bash::bash: A już było tak cieplutko:cry::cry:

Do wczoraj nasypało 15 cm śniegu... dzisiaj też sypało cały dzień... przysypało mi chyba na amen;) wszystkie wyrywające się do wiosny tulipanki, krokusiki, hiacynty i inne cebulowe, które jeszcze tydzień temu tak mnie cieszyły:rolleyes:.

 

Rasia.. dostałaś wczoraj tulipana czy innego kwiatka ???

 

Wiosna już idzie czy jeszcze?? U nas przeszła, jakby stanęła się zastanowić czy nie ustąpić jeszcze zimie, ale zastanawia się.. i zdecydować nie potrafi..

A Księciunio składa już rumaka??????

 

Noo trochę ochłonęłam i szybka boska...

Zastanawiam się czy nadworny jej nie montował czasami, bo On fan ledów...?

 

Noo i co u psiców słychać????

 

Łooo raju ile pytań na raz:eek::lol2:.

ad1. tulipana dostałam od Młodej:D, a od Młodego fajki - to się nazywa "praktyczny" prezent:lol2:

ad2. o wiośnie co zdezerterowała pisałam już wyżej... zima w pełni i ani myśli na razie odchodzić;).

ad3. Księciunio składa, składa i... składa:D. Dzisiaj kurier przywiózł kolejną przesyłkę, podobno jakieś wyczekiwane kierunkowskazy:rolleyes:...

ad4. Jak najbardziej Nadworny!:lol2:, ale ledy od "tyłu/góry" to mój wymysł, ale wszystkim się chyba spodobał:D.

ad5. Szczeniaki rosną, rosną i rosną i Pestka już przerosła Nitkę:D. Frodzik został trochę z tyłu, ale dzielnie walczy z ostrym stanem zapalnym dróg moczowych i na tym musi się skupić przede wszystkim;).

Ostani raz taki widok trafił mi się dwa lata temu w....Bułgarii...wóz za wozem...

U mnie tylko jeden, ale za to zawsze w piątek i punktualny jak szwajcarski zegarek:cool:.

 

Rasiu, dwie trzy brzózki przesadzę w miejsca, które już sobie upatrzyłam. Ogród naturalistyczny, z niedużą ilością trawnika, z wysokimi trawami, bylinami. Zimozielony :) wyślę Ci coś na prv dzisiaj wieczorem :)

To czekam:popcorn:... koncepcja przefajna!!!:yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...