Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

rASI domek - fotoretrodziennik - komentarze


rasia

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 22,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

wysłałem dwóch listonoszy, ale tylko jeden dostał link do potwierdzenia,

chyba IP jest ważne, sprawdzę po północy :yes:

Ja też z dwóch i na oba adresy przyszło potwierdzenie;).

A co do tej dałerweli;)... jest:lol:, ale fotek nie będzie:no::D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rasia, szyba zaczepista, a ja tak jak Ty...albo duuużo bardziej, uwielbiam Twoje schody

i las...a tej kobyły z wozem i wiejskimi przysmakami to zazdroszczę jak nie wiem co.

U nas na wsi rolnicy jajka i płody rolne kupują w supermarketach, dasz wiarę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I na tym moją dzisiejszą tfurczość ;) zakończę, bo mam prawie 38, czyli nic nie widzę i ledwo się ruszam, a to oznacza chyba jakąś wredną grypkę:rolleyes:... idę wyjątkowo wcześnie spać, bo i tak nie popracuję:).

Buziaki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rasiu szyba cudna :)

tylko co ja teraz zrobię ?? Twoje zdjęcia to dla mnie inspiracja była (okno na podobnej wysokości , no i mowie sobie, ze nie masz płytek szyby itp to ja tez tylko farbę zostawię

no i ?? namieszałaś .........:stirthepot:

 

pozdrawiam ;)

u Ciebie pewnie piekna zimna i mrozna (choc ja mam na ten rok dosyc :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raśku jak zdrówko? wyspałaś się ? Gorączka odpuściła? Zażyłaś leki i czosnku dużo?

Herbatka malinowa, ale taaka prawdziwa i sok z czarnego bzu...

I Księciunio na rozgrzewkę...

 

Bożesz... o której Ty chodzisz spać, albo dlaczego Ty nie spisz? bo o tej godzinie to ja już kilka godzin nieraz śpię...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rasiu szyba cudna :)

tylko co ja teraz zrobię ?? Twoje zdjęcia to dla mnie inspiracja była (okno na podobnej wysokości , no i mowie sobie, ze nie masz płytek szyby itp to ja tez tylko farbę zostawię

no i ?? namieszałaś .........:stirthepot:

 

pozdrawiam ;)

u Ciebie pewnie piekna zimna i mrozna (choc ja mam na ten rok dosyc :(

Słoneczko! Jak mi Ciebie brakowało:D. I tutaj i na dworze;). Ale popatrz, tylko przyszłaś i na zawnątrz od razu jaśniej:D.

 

A szyba... wytłumaczę się... do tej pory wystawał mi spod parapetu kabel, bo zaprojektowałam sobie pod parapetem listwę ledową i już dość dawno, chyba po tym jak upadł pomysł z podświetleniem moich szklanych schodów z boku każdego stopnia, wymyśliłam że zrobię takie podświetlenie szyby w kuchni...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raśku jak zdrówko? wyspałaś się ? Gorączka odpuściła? Zażyłaś leki i czosnku dużo?

Herbatka malinowa, ale taaka prawdziwa i sok z czarnego bzu...

I Księciunio na rozgrzewkę...

 

Bożesz... o której Ty chodzisz spać, albo dlaczego Ty nie spisz? bo o tej godzinie to ja już kilka godzin nieraz śpię...

 

Boli mnie wszystko, nawet cebulki włosów... nie wiedziałam, że one mogą tak boleć:confused:, ale wiesz że ja twarda jestem nie miętka;) i się francy nie dam:D!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rasiu tak czy tak jest pieknie :)

ja zamowilam plytki Del Conca IT5 (gdys chciala obejrzec)

musialam juz zalatwiac, bo prace ida do przodu .......... choc inne sprawy mnie zatrzymuja i nie umiem w sobie tego pogodzic .........

nie umiem i tak mi ciezko i zle :(

 

zagladam to tu, to tam by sie oderwac .......... szczegolnie do Ciebie :)

zdrowka zycze, bo doczytalam, ze cos Cie meczy - nie daj sie !!

 

Słoneczko! Jak mi Ciebie brakowało:D. I tutaj i na dworze;). Ale popatrz, tylko przyszłaś i na zawnątrz od razu jaśniej:D.

Oj jak mi miło :)

szkoda, ze to nie takie proste, bo to slonce zanioslabym do jednej osoby ........ ale u niej gasnie .......... gasnie slonce, gasnie zycie ..........

przepraszam ............ nie roznosze smutkow..... juz znikam.........ide ........

 

papa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rasiu tak czy tak jest pieknie :)

ja zamowilam plytki Del Conca IT5 (gdys chciala obejrzec)

musialam juz zalatwiac, bo prace ida do przodu .......... choc inne sprawy mnie zatrzymuja i nie umiem w sobie tego pogodzic .........

nie umiem i tak mi ciezko i zle :(

 

zagladam to tu, to tam by sie oderwac .......... szczegolnie do Ciebie :)

zdrowka zycze, bo doczytalam, ze cos Cie meczy - nie daj sie !!

 

 

Oj jak mi miło :)

szkoda, ze to nie takie proste, bo to slonce zanioslabym do jednej osoby ........ ale u niej gasnie .......... gasnie slonce, gasnie zycie ..........

przepraszam ............ nie roznosze smutkow..... juz znikam.........ide ........

 

papa

Słoneczko, strasznie mi przykro:(..... bardzo, bardzo mocno przytulam:hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...