Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

rASI domek - fotoretrodziennik - komentarze


rasia

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 22,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Lidziu, spacerku zazdraszczam:cool:

Gumiśkowa, Gosiaczkowa za zdrówko dziękujęhttp://forum.muratordom.pl/images/smilies/cool-2.gif

... ja postanowiłam się wykurować w dwa dni, to dzisiaj pół dnia bezczelnie przespałam:). Już mi trochę lepiej, czyli zgodnie z planem: do jutra będę zdrowa:lol2:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słoneczko, strasznie mi przykro:(..... bardzo, bardzo mocno przytulam:hug:

dziekuje CI bardzo :hug:

prosze trzymaj kciuki w przyszlym tygodniu - chyba w srode ............ beda bardzo potrzebne ........

wlasnie wrocilam od lekarza ........ jest nadzieja ....... ale bedzie kolejna operacja ........ tak sie boimy ............

ale trzeba wierzyc prawda ? wierzyc, ze jest w dobrych rekach .............

 

i znowu smutki u Ciebie wylalam :(

 

buzka :*

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziekuje CI bardzo :hug:

prosze trzymaj kciuki w przyszlym tygodniu - chyba w srode ............ beda bardzo potrzebne ........

wlasnie wrocilam od lekarza ........ jest nadzieja ....... ale bedzie kolejna operacja ........ tak sie boimy ............

ale trzeba wierzyc prawda ? wierzyc, ze jest w dobrych rekach .............

 

i znowu smutki u Ciebie wylalam :(

 

buzka :*

To już zaczynam kciuki zaciskać i w garze mieszać:stirthepot:. Będzie dobrze! Musi być:yes::D. Buziaki:hug:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem.. dlatego jestem przygotowana łóżkowo.. i alkoholowo :lol::lol2:

 

Już nie mogę się doczekać.. i nie planuj bynajmniej, że wpadniesz na kawkę tylko.. no chyba , że z poranną włącznie....

I widziałam u Nelci , że szafę kupujesz to i plan na południe masz...

Styknie Ci/Wam czasu o nas zahaczyć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem.. dlatego jestem przygotowana łóżkowo.. i alkoholowo :lol::lol2:

 

Już nie mogę się doczekać.. i nie planuj bynajmniej, że wpadniesz na kawkę tylko.. no chyba , że z poranną włącznie....

I widziałam u Nelci , że szafę kupujesz to i plan na południe masz...

Styknie Ci/Wam czasu o nas zahaczyć?

Na te święta Rodzice przyjeżdżają do mnie:). Więc i Nelciątko na szafę będzie musiała poczekać i ja na poranną kawkę u Ciebie też;):).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To dobrze.. bo po świętach to może będzie nadzieja, ze będzie już ciepło i zima odpuści..

Dzisiaj u nas spadł kolejny raz śnieg... już nie wiem który raz...

 

A u mnie spadają już tylko resztki lawin z dachu;). Śniegu ni widu ni słychu... zimno i wieje i mam nadzieję, że w górach zacznie wiać halny...:rolleyes::cool:

W Święta zamierzam na tarasie z kawką siedzieć:cool:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pochwalę się.. na tarasie mam markizę , więc czekam na niemożebne słońce i ciepło:)

A widziałaś linki u mnie z otwarcia nowej szkoły Emila..?

 

Markizy gratuluję jak nie wiem co... zazdraszczam strasznie:cool:... ja cały czas nie mam zadaszenia, ale OD WIOSNY!!! zaczynam działać;):lol2:.

O szkole Emila czytałam i Twoich wyczynach tamże...:cool: Bardzo się cieszę i gratuluję!!!:wiggle:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...