Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

rASI domek - fotoretrodziennik - komentarze


rasia

Recommended Posts

A widziałaś go???

Markiza jest taka zwykła.. nic wymyślnego.. jest nisko bo dach inaczej nie pozwala... ale już się cieszę bo będzie przed słońcem chronić...

 

U nas dla odmiany bartdzo sypie śnieg... nawet bardziej niż bardzo.. Mąż chciał moim autkiem wjechać do garażu i wyszedł go przed wjazdem odśnieżyć.. zanim skończył znowu było zaśnieżone dobrze z tej strony co zaczynał...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 22,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Witajcie dziewczyny. U nas to rypnęło śniegiem, że hej. Całą zimę tyle nie było:) Zamiast sąsiada widziałam łopatę furgającą:)

Szukam kogoś kto wykonuje nadruki na szybie lub pleksie- nie wiem co lepsze i wytrzymalsze i jak taką powierzchnię do ściany przymocować aby nie pękała itd.. Wymyśliłam sobie taki wieszak w wiatroołapie , żeby zamiast jakiejś płyty dać nadrukowany prostokąt dużżżyyyy aby nie malować wciąż ściany. Co Wy na to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiosna :eek: gdzie ona się podziała. Jak to chora jesteś, kiedy dopiero co byłaś zdrowa :rolleyes:

Bo uwierzyłam w swoją moc i trochę lepiej się poczułam;)... ale wczoraj nawiedziłam cudowny dom Zuzanki (boszzz... i jeszcze pyszny obiad dostałam:cool:) z Lidzią, potem najechałyśmy Pasika i odebrałyśmy cud-miód poduchy:cool:... zrobiłam zakupy i wylądowałam o 21 w domu z temperaturą 38 stopni:bash:... Musiałam dzisiaj odwołać wszystkie spotkania i jutrzejsze implantowanie zęba:(... Taką mam wiosnę;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuruj się Rasiula :hug:

 

A co to się stało ze Zuza wywaliła dziennik i komenty??

 

Zdr owka Rasiulka :):hug:

To chyba z emocji Cię tak rozłożyło , o tego implanta..;)

 

No właśnie co z Zuza ? Może być na priv...

 

ZUUUZA .. WRACAJ....!!!!!!

 

Słonko .. trzymam kciuki.. to chyba dziś miałyśmy trzymać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słonko .. trzymam kciuki.. to chyba dziś miałyśmy trzymać...

Arnika bardzo Ci dziękuję ;)

tak dzisiaj .......... ale dowiedziałam się, że na razie operacja "odroczona" ..........

nie wiem juz co myslec ......... próbują inaczej ........... moze pomoga mu w inny sposob, albo operacja bedzie mniej inwazyjna ......... nie wiem ......... narazie nic nie wiem, tylko jestem jednym wielkim chodzacym stresem .........

 

mam nadzieje, ze lekarze wiedza co robia ........

 

bardzo Ci dziekuje :hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo uwierzyłam w swoją moc i trochę lepiej się poczułam;)... ale wczoraj nawiedziłam cudowny dom Zuzanki (boszzz... i jeszcze pyszny obiad dostałam:cool:) z Lidzią, potem najechałyśmy Pasika i odebrałyśmy cud-miód poduchy:cool:... zrobiłam zakupy i wylądowałam o 21 w domu z temperaturą 38 stopni:bash:... Musiałam dzisiaj odwołać wszystkie spotkania i jutrzejsze implantowanie zęba:(... Taką mam wiosnę;).

 

o kurcze :( kuruj się słońce i mam wyrzuty sumienia za ten wczorajszy dzień, że może to przez nas się rozchorowałaś :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo proszę nie chorować... noooo :cool:

 

rasiu-ZDROWIA!!!!!!Moj dziadek robi wspanialy syrop z mleczy -pomaga na wszystko i oczywiscie mleko z czosnkem:hug:

 

Rasiu, zdrowia :D!

 

Rasia zdrowa? Ja się leczę jakimś syropem mojego ojca ze spirytusu i sosny - całkiem smaczny :cool: można się też nacierać spirytusem. Nalewki są dobre. Generalnie trzeba spirytus zakupić to zaraz Ci przejdzie :rotfl:

 

Rasiu jak to fajnie, ze lepiej sie czujesz :)

kusicie tą nalewka :p

 

nas tez zasypalo .......... juz mam dosc zimy

ona jest piekna ale do fotografowania - wrecz cudna :)

ale do jazdy - o nie, juz dosc

 

pozdrawiam :)

 

Wpadłam zobaczyć co u Ciebie, ( tak mi sie zawsze kojarzysz z promieniami słońca- nie wiem czemu),a Ty chora, ehh

Kuruj się, kuruj, jeszcze kilka dni i będzie cieplej to i zdrówko lepsze Ci dopisze

 

Zdrówka życzę :)

 

Kuruj się Rasiula :hug:

 

A co to się stało ze Zuza wywaliła dziennik i komenty??

 

o kurcze :( kuruj się słońce i mam wyrzuty sumienia za ten wczorajszy dzień, że może to przez nas się rozchorowałaś :(

 

:hug:

Zdrówka życzę i kuruj się ...

 

Niektórzy mówią, że już niedługo przyjdzie prawdziwa wiosna .... Nie, żebym naiwnie wierzyła, ale na wszelki wypadek to jednak spróbuj wyzdrowieć, bo to tak głupio wiosnę w łóżku witać;):)

 

 

 

Dziękuję Kochane:cool:. Dziś pierwszy dzień wyszłam z domu na dłużej... już mi lepiej, tylko słaba jestem jak wieża z gó..a, jak mawia mój Tatko;):D.

 

Porobiłam trochę zdjęć tej naszej WIOSNY!!! :lol2:

 

IMG_4990male.jpg

 

IMG_4995male.jpg

 

IMG_4998male.jpg

 

IMG_4991male.jpg

 

IMG_4989male.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie dziewczyny. U nas to rypnęło śniegiem, że hej. Całą zimę tyle nie było:) Zamiast sąsiada widziałam łopatę furgającą:)

Szukam kogoś kto wykonuje nadruki na szybie lub pleksie- nie wiem co lepsze i wytrzymalsze i jak taką powierzchnię do ściany przymocować aby nie pękała itd.. Wymyśliłam sobie taki wieszak w wiatroołapie , żeby zamiast jakiejś płyty dać nadrukowany prostokąt dużżżyyyy aby nie malować wciąż ściany. Co Wy na to?

 

Basia, po pierwsze usuń się proszę z mojego dziennika;):cool:.

Po drugie szybę musisz mieć hartowaną w takim miejscu i wcześniej musi mieć nawiercone otwory do mocowania. W takiej sytuacji lepiej skorzystać z lacobelu lub podkleić pod szybę dowolną fototapetę lub własne zdjęcia lub cokolwiek według własnej potrzeby i weny twórczej;):D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...