Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

rASI domek - fotoretrodziennik - komentarze


rasia

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 22,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Jestem na chwilkę:). Macham...:bye:, znaczy że żyję:p.

 

RASIEŃKO dzis znów slina mi ciekła jak oglądałm twój domek tak na spokojnie od początku:yes:

 

Jesteś Kochana:cool:, że piszesz mi takie miłe słowa... dziękuję:yes:... Twój domek jest jednym z moich ulubionych i śmiem twierdzić, że dużo piękniejszy od mojego:yes:.

 

Raśku ,, czemu milczysz... Wszystko OK u Ciebie???????

Wszystko w porządku porozrzucane;).

 

Rasiu, mam nadzieję, że w znieczuleniu... i że wszystko ok.

 

Rasiu, ja z interesem :)

Jakiś czas temu zakochałam się w Twoim ogrodzeniu (na marginesie jestem jeszcze zakochana w ogrodzeniu Katti :) ).

Po x analizach postanowiliśmy kontynuować siatkowo-schodowe umiłowania i chcemy zrobić balustrady z prostokątnej kratownicy (a potem też ogrodzenie). Bardzo nam się podoba właśnie Twój poziomy układ na furtce. Czy możesz mi podać, czy było to robione na zamówienie czy ta kratka była gdzieś kupowana gotowa, czym była malowana ta stal i jaka jest grubość drutu w tej kratownicy i jaki jest wymiar pojedynczego pola.

Dziękuję bardzo z góry :)

Ogrodzenie robione na zamówienie, siatka zgrzewana, malowana niestety ręcznie po montażu(nie polecam:no:, lepiej proszkowo), najpierw Fluggerem do metalu, potem ocynkiem, bo strasznie wyłaziła rdza. Drut mniej więcej 3mm, oczka 25X100mm.

 

 

Cześć Rasiu, gdzie Ty?

A tu;)... czyli na tarasie z kawką w łapce i lapkiem na kolanach:D.

 

Asia pomachaj chociaż:hug::cool:

No macham, macham...:bye::bye::bye:... do zobaczenia już za półtora miesiaca:lol:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zazdroszczę Ci tej kawki na tarasie. Relaxuj sie !

 

WOW! Jak jest wreszcie pięknie!!! :cool: Przyroda szaleje rośnie jak na drożdżach:cool:.

Podpisałam umowę na zadaszenie tarasu!!! Juuuupiiiiii!!!! Będę miała pergotendę!!! :lol2::lol2::lol2:

 

noooo ciotka dobrze ze żyjesz :D, a napisz mi kochana czy jakies szczatki piwonii ci wyszly, bo u mnie cisza i się boje, ze w tym roku nic nie wylezie.

Piwonie jeszcze nie:no:, ale za to mnóstwo innych cudności:cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieje się!!! :lol2:

 

Forumowa Asia z Mariuszem zamontowali mi dzisiaj uszyte przez Asię zasłonki!!! Juuupiiii!!! Są.... no fantastyczne są!!!:cool::cool::cool: Jeszcze roleta będzie do tego, ale muszę wymyślić jak ją zamontować... a może i w sumie będą trzy roletki:rolleyes: Na razie są zasłonki... jedna roleta... zamówiona pergotenda... i ciiiiii... jeszcze kilka tajemnic mam w zanadrzu;):wiggle:.

 

AsiuMariuszu! Zasłonki są CUUUDNEEE!!!! Dziękuję!:lol:

 

IMG_5509male.jpg

 

IMG_5502male.jpg

 

IMG_5492male.jpg

 

IMG_5476male.jpg

 

IMG_5506male.jpg

Edytowane przez rasia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to się słoneczko rozszalałaś :lol:

 

i cudnie:)

 

a ja jak się ciutkę ogarnę, bo mam cholerny niedoczas, to Cię pomolestuję o Twoje roślinki ogrodowe.

Moja kumpela zakochała się w ogrodzie i będzie mnie gnębić do czasu, aż jej nie wyśpiewam wszystkich nazw Twoich roślinek :bash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...