Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

rASI domek - fotoretrodziennik - komentarze


rasia

Recommended Posts

no to się słoneczko rozszalałaś :lol:

 

i cudnie:)

 

a ja jak się ciutkę ogarnę, bo mam cholerny niedoczas, to Cię pomolestuję o Twoje roślinki ogrodowe.

Moja kumpela zakochała się w ogrodzie i będzie mnie gnębić do czasu, aż jej nie wyśpiewam wszystkich nazw Twoich roślinek :bash:

Nie ma zmiłuj;)... musisz pezyjechać z kajecikiem i notować:D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 22,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Ależ się... domowo zrobiło :D i genialna prostota :yes:

Dziękuję Gosiaczku:D. Cieszę się, że odbierasz to tak jak chciałam - PROSTO:lol:.

 

Noo Rasia .. szalejesz :lol:

 

Zasłonki jeszcze bardziej udomowiły dom...

A na pergo coś tam czekam :)

Ja też czekam:yes::cool:

Rasiu zazdroszcze kawki na tarasie w sloncu i budzacej sie wiosnie :) moge sie teleportowac ??

 

gratuluje pergotendy - wow :) ale bedzie cudnie :) teraz tez jest, a pozniej to ja tu patrzec chyba juz nie bede :p

sliczne zaslonki i pieknie slonce sie wkrada przez nie do salonu :) zdradzisz na czym je zawiesilas ??

Teleportuj się!!!:lol: Zapraszam serdecznie:yes:.

 

piękny materiał, zdradź proszę jaki. I ten system zawieszający też.

 

Tkanina to szary len z Ikei:D: http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/90159887/

 

 

 

świetne te zaslonki, super material

 

a na czym toto wisi??

 

całość wisi na takiej maleńkiej, praktycznie niewidocznej szynie:

IMG_5472male.jpg

 

Rasia pięknie jest z tymi zasłonkami:yes::Dciekawa jestem bardzo reszty szaleństw:lol2:

U mnie piwonie wyłażą, póki co mam takie czerwone szpice ok 3 cm:lol2:

 

U mnie tych zielono-czerwonych szpiców jest tak dużo, że juz nie ogarniam co gdzie wyłazi:lol2:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzień dobry rasia:)

witam się u Ciebie, chociaż już dawno chciałam zostawić 'ślad bytności' ale jakoś się nie składało...

cudny masz domek, piekna wiosna u Ciebie a psie kluski są po prostu obłędne.... kocham je miłością ogromną, choć moje nie są, ale są tak piekne i kluskowate, że za serce chwyta... fantastyczne zdjęcia im - i nie tylko - robisz, będę podglądać, serdecznie pozdrawiam z Nadmorza:bye:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaczęłam pisać mega długiego multicytata... i padł mi internet:bash:

Po 7 godzinach udało się panom powiązać wszystkie zerwane kabelki w supełki ... i jeszcze raz...

 

dzień dobry rasia:)

witam się u Ciebie, chociaż już dawno chciałam zostawić 'ślad bytności' ale jakoś się nie składało...

cudny masz domek, piekna wiosna u Ciebie a psie kluski są po prostu obłędne.... kocham je miłością ogromną, choć moje nie są, ale są tak piekne i kluskowate, że za serce chwyta... fantastyczne zdjęcia im - i nie tylko - robisz, będę podglądać, serdecznie pozdrawiam z Nadmorza:bye:

Witaj Amglad-Nadmorzanko:D. Morze kocham miłością pierwszą, ale tylko na wiosnę i jesienią:cool:... nasze morze;). Dziękuję za dobre słowo, a zwłaszcza za piękny ślad:cool:... http://jestesmymy.blog.onet.pl/wp-content/blogs.dir/774018/files/blog_uf_75939_7598137_tr_slady_na_piasku.jpg.

Kluski machają ogonkami do Ciebie:D.

 

To ja zostawiam ślad :D ;) cudnie :)

I Twój ślad piękny...;). http://ariodante.blox.pl/resource/blog_bh_152486_3559624_tr_39rrrr.jpg

 

Rasia,

cos szaro Ci sie zrobilo w domu i to bardzo szaro:D:D

pieknie wyglada:yes:

Mogę już nucić śmiało... szaaaro miii...;):lol2:.

 

Asiula, zasłony cudności, ale wiedziałam, że tak będzie od samego początku :)

Lepiej pisz kiedy wpadasz na macanie:yes:... pewnie wiesz, że będzie fajnie;).

 

Wiesz co .... masz taki wystrój, jaki ja po prostu uwielbiam!! Podoba mi się!! Bardzo!!!

 

Kwitnących krokusów zazdroszczę jak cholera, moje tylko zielone wystawiły, nie wiem, czy pójdą dalej. Za to sójki też mam, o!!!!!:D

Hej Brazula:D. W ciągu tygodnia rozkwitł i rozśpiewał się cały świat...:cool: U Ciebie z pewnością też:yes:. Oj cieszę się ogromnie, wiesz, że Ci się podoba:cool::D.

 

Asiu,

 

Piękne zasłonki w pięknym salonie :).

Musiałam sobie wygooglać co to jest Pergotenda :oops: i już nie mogę się doczekać by ją u Ciebie zobaczyć :yes:

Hej Juliannko:D. Niestety montaż po dłuuugim weekendzie:(.

 

Fiu, fiu, jakie piękne zasłonki!! Już chciałam pytać skąd one i z czego, ale wszystkie odpowiedzi zalazłam w wątku. No więc tylko się pozachwycam - fiu , fiu! :)

Hej Szurku! Sto lat Cię nie było!!!:wiggle:

 

Rasiu bardzo klimatycznie u Ciebie:)Podoba mi się:) I do tego cudny zwierzyniec:)

Hej Bogusiu:D. Cieszę się, że i Ciebie do mnie przywiało:cool:.

 

dzieki ci wielkie Rasieńko :)

A gdzie i co planujesz?:rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...