Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

rASI domek - fotoretrodziennik - komentarze


rasia

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 22,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Asiula, możemy wpaść z dziewczynkami i Zojką w środę do ciebie ?

 

Do wtorku mam jeszcze na głowie panów ogrodowych, więc jestem uziemiona, ale może za to w środę będę się mogła pochwalić całkiem nowiusieńką trawką :)

Ale czaaad:lol2:. Trawka super-błysk... to już mi się podoba:cool::yes:. Pewnie, że możecie:yes:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rasia co to jest na 5 zdjęciu? podobne do tego mojego niewiadomocosia tylko bordowego, ja za chiny nie mogę sobie przypomnieć bym cos takiego tam sadzila, niewiadomocos u mnie jest w 1 partii zdjęciowej 9 fotka

 

Ten niewiadomocoś, to hiacynt zdziczały i zagłuszony przez trawę;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cudnie Rasiu biało-niebiesko, powiedz skąd masz wodę :eek: (ach ten ogon :D)

 

i co to za kapusta na 5 zdjęciu od dołu?

 

TAR ja też mam takiego zdziczałego hiacynta, wyrósł wśród tulipanów więc też nie wiedziałam co to... do czasu gdy nie zaczął pachnieć :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale masz wiosnę Pasiowe dzieciaki (chyba....), i piesy :lo:

To Księciuniowo-Bratowe:).

to nie są Pasiowe dzieci Arni ;)

Dziękuję Sekretarzu mój kochany:D.

wiosna wiosną, ale jak się da ze 30 fotek w jednym poście zmieścić :rolleyes:

mnie po 5 krzyczy, że za dużo :oops:

Kopiuj-wklej adres zdjęcia... tyle razy ile wujenka winszuje;):lol2:.

Cudnie Rasiu biało-niebiesko, powiedz skąd masz wodę :eek: (ach ten ogon :D)

 

i co to za kapusta na 5 zdjęciu od dołu?

 

TAR ja też mam takiego zdziczałego hiacynta, wyrósł wśród tulipanów więc też nie wiedziałam co to... do czasu gdy nie zaczął pachnieć :lol2:

Wodę? Pytasz o moje bajorka ogrodowe:rolleyes:.

To chaber ogrodowy:).

O matko, cudowne!!! Moje krokusy odmówiły wspólpracy, w przyszłym roku wymieniam je na nowy model!!!! Psiaki boskie, no boskie!!!!!!

 

No właśnie, jak zmieścić tyle zdjęć, mi też wrzeszczy że mogę tylko 5 wrzucić!!!!!!!

Moje krokusy wsadzone 3 lata temu też nie wylazły w tym roku(no może kilka marnych sztuk;)), ale zeszłoroczne obrodziły jak najbardziej:yes:. Trzeba chyba dosadzać co roku:rolleyes:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj cały ranek podlewałam... a po południu zaczęło lać i leje do tej pory:bash:.

 

Rasiu, jak wrzucasz zdjęcia z ogrodu i psiaków, to ZAWSZE można się zakochać! Jest pięknie, sielsko, uroczo.... ech... :) Kocham ten ogród! A pieski - chcę takie! :D

Ogród będziesz mieć 100 razy piękniejszy:yes:, bo zaplanowany... mój wyrywany bagnu i chwastom po kawałku... nic gorszego:evil:. Ty możesz przeorać wszystko, nawieźć ziemi, ukształtować, u mnie natura sama się rządzi... ja tylko jej pomagam od czasu do czasu;).

A piesy... hi, hi... Lidszu też wzdychała i już ma takiego samego, to i Ty możesz;)... założymy kółko Flatów na forum;):D.

 

Rasiu, Obejrzałam piękności ogrodowe i przecudne portrety chipsów

i niczego mi w sobotni wieczór do szczęścia nie trzeba :D

Ech Tolusia, Ty to potrafisz pocieszyć:hug:.

 

 

 

PS.Wczoraj kurier przywiózł Karcher... niech no tylko przestanie padać, bo nie mogę się doczekać żeby zrobić próbę na tarasie:D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...