Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

rASI domek - fotoretrodziennik - komentarze


rasia

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 22,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

hej :)

 

Rasiu piekna ogrodowa relacja :) psiaki super :) moja corka nie odstapilaby ich na krok ;)

 

u nas pogoda paskudna juz 3 dzien, zimno, wietrznie i ogolnie nieprzyjemnie :( i do tego padac zaczelo :(

 

p.s. montuja mi dzis drzwi zewnetrzne, ale mam cykora ................ :(

stres siega zenitu .......

Lecę drzwi oglądać!:cool:

dziekuję

Pochwal się jak coś kupisz:yes:.

Cześć Rasiu ...

jak zwykle piękne zdjęcia ... sporo musiałem nadrobić

:)

Witaj o Panie i Władco Znikającego ocynkowanego Wszechświata!!!:lol2:

Lecę i do Ciebie nadrabiać zaległości...:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra przyznaję, takiego Karchera to Szanowny mógłby mi nawet na rocznicę ślubu sprezentować, nie obraziłabym się:yes: U mnie gorąco, o deszczu tylko pomarzyc, jutro będe musiała szlauch wyciągnąć, a upierdliwe to jest straszliwie!!! Jak nic nabedę w końcu zraszacze, jak nic!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomalowałam sobie dziś beczki na biało;). Wsadziłam białą azalię, którą dostałam miesiąc temu od teścia na święta:)... A tulipany, które w Holandii kupiłam jako NIEBIESKIE... są krwisto czerwone:bash:.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam się w tym pięknym wątku:bye:

Przeczytałam wszystko, jest cuudnie, to najbardziej magiczny wątek na tym forum, gratuluję, żałuje że tak późno tu trafiłam, jest inaczej, klimatycznie i bardzo domowo, będę zagladać, pozdrawiam:)

Jejuśku!:eek: Nie dość, że Ktoś jeszcze to czyta, to jeszcze się podoba!!! Witam Cię Anakris najcieplej jak potrafię:cool::hug::D i proszę zaglądaj częściej i się odzywaj:yes:... mimo, że w domku już prawie nic się nie dzieje(oprócz tego, że mieszkamy;)), ogród sam rośnie, schnie albo gnije;)... to takie fajne Forumki jak Ty trzymają mnie tu jeszcze:yes:.

Specjalnie dla Ciebie... rozrabiaki;)

IMG_4860male.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra przyznaję, takiego Karchera to Szanowny mógłby mi nawet na rocznicę ślubu sprezentować, nie obraziłabym się:yes: U mnie gorąco, o deszczu tylko pomarzyc, jutro będe musiała szlauch wyciągnąć, a upierdliwe to jest straszliwie!!! Jak nic nabedę w końcu zraszacze, jak nic!!!!

U mnie mokro... okrutnie:(. W takich chwilach przeklinam tą moją glinę na czym świat stoi... i tak, że cytować nie przystoi;).

Jak do trawy to zraszacze, ale jeśli tylko rabatki chcesz podlewać, to lepsza linia kroplująca... i taniej wychodzi;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rasia futra piękne i zielono jeszcze piękniej, u mnie tak lało ostatnio że przejść można tylko po chodniku, na trawie to jak po gąbce się chodzi i radosne ćmlak ćmlak słychać:( jak na grządkę nieopatrznie stanęłam to się zapadłam do pół stopy:bash:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie tak jak u Wusi i Gosi... ćmilak, ćmlak słychać i ziemia do łopaty:lol2:

Własciwie nie wiem co lepsze:rolleyes: susza czy powódź:confused:.

Ale najbliższe dni mają być ciepłe i słoneczne, to się wysuszy:D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiola, a Ty z nad morza nadajesz?:rolleyes:

 

Niestety już nie... Już z domu, choć nie powiem... wróciłabym tam , ale sama..... :lol2:

 

Muszę dopisać, że u TARciów byliśmy, było cudniście i słonka lub i nie słonko, ale bez deszczowo było, po plaży przeszłam się z moją suczką i morza palcami dotknęłam...

Edytowane przez Arnika
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...