Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

rASI domek - fotoretrodziennik - komentarze


rasia

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 22,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Niestety już nie... Już z domu, choć nie powiem... wróciłabym tam , ale sama..... :lol2:

 

Muszę dopisać, że u TARciów byliśmy, było cudniście i słonka lub i nie słonko, ale bez deszczowo było, po plaży przeszłam się z moją suczką i morza palcami dotknęłam...

Niooo... gdzieś doczytałam, że Tarciątko wsparłaś w pewności, że dobrze zrobiła, bo działkę kupiła...;):lol2:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niiioooo dobrze zrobiła.. i jaka ładna...

Jakbym miała kasę to bym tam kupiła bez mrugnięcia okiem...

Tam jest cuuudnie.. jakie urokliwe miejsce, las, zielono, nowiutkie domy...

 

Tylko tyle, że nie pisnęłam nigdzie ani jednego klik o działce...;) W sumie nie wiem czy mogę i czy powinnam...

To skąd wiesz??????????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpadłam moje nie moje dzieci zobaczyć :lol2:

Wiolaszku mojego Starszaka to nawet dalsi znajomi nie rozpoznają bo chłopakowi się podrosło ostatnio;) - to już o mało co nastolatek, 13-tka w tym roku mu stuknie :yes:

 

Rasiu nie pojechałam do Niderlandów - pogrzeb ważny rodzinny dziś mieliśmy:( odezwę się telefonicznie po weekendziku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strasznie mi miło:hug:, że mnie tak powitałaś, czuje się tak jakoś dostojnie:D, poważnie:yes: a tak w ogóle psiaki cudniaste, pewnie że będę zagladać, z wilką przyjemnością, w takim wątku na pewno nie jest nudno, a Twoja rola na FM już na pewno została uznana niejednokrotnie, jestem tego pewna:yes::hug:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niiioooo dobrze zrobiła.. i jaka ładna...

Jakbym miała kasę to bym tam kupiła bez mrugnięcia okiem...

Tam jest cuuudnie.. jakie urokliwe miejsce, las, zielono, nowiutkie domy...

 

Tylko tyle, że nie pisnęłam nigdzie ani jednego klik o działce...;) W sumie nie wiem czy mogę i czy powinnam...

To skąd wiesz??????????

 

 

mogiesz, mogiesz :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i przepyszne Igowe babeczki na urodziny Olgi :D

 

Nie pamiętam czy choć jedną zdążyłam spróbować?:rolleyes::D

 

Strasznie mi miło:hug:, że mnie tak powitałaś, czuje się tak jakoś dostojnie:D, poważnie:yes: a tak w ogóle psiaki cudniaste, pewnie że będę zagladać, z wilką przyjemnością, w takim wątku na pewno nie jest nudno, a Twoja rola na FM już na pewno została uznana niejednokrotnie, jestem tego pewna:yes::hug:

Witaj jeszcze raz:lol:

http://scouteu.s3.amazonaws.com/cards/images_vt/merged/witaj_moze_sprawie_ze_sie_usmiechniesz_0.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To mnie dzisiaj jedna taka bardzo wysportowana pod samiuśkie koła wpadła.... ale żyć chciała i jest skubana taka szybka, że tylko przemknęła.. nie potrąciłam jej nawet.. a tak się wystraszyłam....

To dobrze.. niech skacze po drzewach i uciechę robi ludziom oglądający taką wiewiórkę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Montaż pergotendy przełożony na za tydzień:(. Nic się nie dzieje... nuuudy... a ja w te upały nie mam na nic siły:(.

Gosiaczku, dzięki za linka i cynka;). muszę więc czarnych szukać;)... swoją drogą moje tulipany papuzie, które miały być różowo-zielone, są jaskrawo czerwone:mad:... nie trafiam z tulipanami:no: ... absolutnie:(.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...