Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

rASI domek - fotoretrodziennik - komentarze


rasia

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 22,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Coraz cieplej... słoneczniej... słowik za płotem mi spać nie daje... kocham taką wiosnę!!! :cool: :D:yes:

 

Wiosenny przegląd tulipanów czas zacząć;). Będzie dokumentacją na lata następne... co gdzie i w jakim kolorze;).

 

IMG_4952male.jpg

 

IMG_4954male.jpg

 

IMG_4985male.jpg

 

IMG_4989male.jpg

 

IMG_4994male.jpg

 

IMG_4998male.jpg

 

 

IMG_5019male.jpg

 

 

IMG_5005male.jpg

 

IMG_5023male.jpgten skubany ma trochę niebieskiego;)

 

IMG_5025male.jpg

 

IMG_5026male.jpg

 

IMG_5030male.jpg

 

IMG_5031male.jpg

 

IMG_5032male.jpg

 

IMG_5033male.jpg

 

IMG_5040male.jpgbotaniczne są śliczne, ale takie maleńkie...

 

IMG_5012male.jpgmoje ukochane tulipki;)

 

IMG_5017male.jpgta szczęściara jeszcze ma ogon;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rasiek kwitnie mi biały migdałek szczepiony, a Ty o ile mnie pamięć nie myli chciałaś takiego;)

Mam białego migdałka(na zdjęciach powyżej;)), tylko nie szczepionego, ale w zwykłym krzaczku... jest piękny:cool:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podoba wielce sie mnie to, co zobaczylam :)

 

własnie widziałam;) bossssko u Cię :lol:

 

Mnie bardziej :)

 

a nie bo mnie :D

 

Jesteście KOCHANE:hug:!!! Wcale to w całości tak pięknie nie wygląda:no:... są tylko kolorowe plamy... i wszechobecne chwasty:bash:.

 

rasia, piękne tulipki, szczególnie te dwa czarne;)

a migdałek uroczy, nie widziałam jeszcze białego...

pozdrawiam z Nadmorza:bye:

p.s. wycałuj te czarne mordy od cioci ani:hug:

Hej Aniu:D. Mordki wycałowane:yes:. A migdałek biały już coraz bardziej popularny, tylko jest tak obsypany kwiatami, że lodygi nie wytrzymują tego ciężaru i pokładają się na ziemi... pod tym względem lepszy szczepiony:yes:.

 

Czesc Rasiulka :)

Nadrobilam zaleglosci i o matko jak Ci te psiaki porosły, a rosliny masz cudne, przecudne, jak w bajce :)

Tak już jest, że na wiosnę wszystko szybciej rośnie;):lol2:.

 

Ech pięknie :D

 

 

 

czy Twoje tulipki odgryzają takim szczęściarom ogony :o A swoją drogą nie mogę się na nie napatrzeć - mają takie długie kufy... jak jakieś krokodyle :oops: szczególnie na jednym z poprzednich zdjęć gdzie ciągną szmatkę

Nie odgryzają, tylko ganiają... chcą się bawić;)... a jaszczurki tak już mają, że w chwili zagrożenia odrzucają ogon... mam też pod tarasem padalce:cool:, one też odrzucają ogony, ale tego akurat jeszcze nie widziałam.

 

Raska, uwielbiam Twoj ogrod! :) raj dla oczu...

A ja Twój dom... jesteśmy kwita;):cool:.

O matko, jakie dorosle zwierza! :D

 

Rasia, powiedz mi, ze moj wiciokrzew jeszcze nie padl na amen, no pooooowiedz....

Jak ktoś ma nieprzeciętną zdolność do mordowania roślin, to ja już nic na to nie poradzę:no: ;)... Małgoś... podlewasz go? zasilasz?

 

Rasku pięknie u ciebie ... prawdziwa kolorowa wiosna. Gdybym miała tak u siebie za oknem, codziennie bym urlop na żądanie brała :lol2:...

Codziennie to może nie, ale raz byś wzięła i do mnie na kawkę na tarasie podjechała, co...???:cool:

 

Ale wiosna u Ciebie :lol:

I jakie Psiaki cudniste... :)

I mnie to wszystko się baaardzo podoba... :yes:

Dzięki Arniczko:D... u Ciebie z pewnością jeszcze piękniej:cool:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...