Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

rASI domek - fotoretrodziennik - komentarze


rasia

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 22,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Rasku wszedzie teraz jest pieknie, w kazdym ogrodeczku i tym dzikim i ulozonym i nawet zachwaszczonym. po prostu wiosna jest i jej magia sprawia, ze wszystko wokol jest piekniejsze, zywsze i kolorowe. a maj to najpiekniejszy miesiac w roku, przynajmniej ja najbardziej go lubie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczynki, nawet na moim pobojowisku budowlanym pojawilo sie zycie! Lilia wyszla z ziemi i juz za moment pojawia sie piekne kwiaty! Magnolia puscila piekne listki, Camelia rowniez, Groszek Pachnacy wybija mi sie z ziemi :), a lawenda i bukszpany maja pelno mlodych pedow :) zapomnialabym o Nasturcjach :) tez rosna! Az dziw mnie bierze, ze na tej pustyni cos nam rosnie :)))
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rasia rzuc lnką na ten plyn do pryskania na te potwory - komary:evil::evil::evil: mezu moje zdecydowalo się uzyc, nie dajemy już rady, te cholery sa takie upierdliwe. żadna przyjemność posiedzieć na tarasie jak taki krwiopijca tylko czeka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rasia rzuc lnką na ten plyn do pryskania na te potwory - komary:evil::evil::evil: mezu moje zdecydowalo się uzyc, nie dajemy już rady, te cholery sa takie upierdliwe. żadna przyjemność posiedzieć na tarasie jak taki krwiopijca tylko czeka.

Wczoraj zamgławianie przeciw komarom zrobili moi sąsiedzi... muszę i ja powtórzyć, bo się wszystkie france do mnie przeniosą;).

Ja mam to i z tego właśnie sklepu:): http://www.skleperpol.pl/pl/p/EXIT-SKUTECZNY-OPRYSK-NA-KOMARY-prusaki,-mrowki,-pchly,-osy,-muchy-oraz-do-oprysku-na-KOMARY-MESZKI-KLESZCZE/402

I działa nie tylko na komary :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Rasiulka

 

Ja wiem, 100 lat za murzynami jestem i wogóle :oops: ale...jestem. Gdzieś tam na dalekim południu, zagoniona jak bydło do zagrody...., ale trwam. Jak ta katotv ;)

Co u Ciebie kochana jak się masz? Tęsknię straszliwie przeokropecnie!

Ja nawet dziennik nowy, za Twoim poleceniem założyłam, ale poza pierwszym wpisem nic nie udało mi się więcej w nim uczynić. :(

Ni mo casu panocko, ni mo casu...

tyle, teleekspresem pozwalam sobie u Ciebie zostawić. Wraz z uściskami cieplutkimi :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj zamgławianie przeciw komarom zrobili moi sąsiedzi... muszę i ja powtórzyć, bo się wszystkie france do mnie przeniosą;).

Ja mam to i z tego właśnie sklepu:): http://www.skleperpol.pl/pl/p/EXIT-SKUTECZNY-OPRYSK-NA-KOMARY-prusaki,-mrowki,-pchly,-osy,-muchy-oraz-do-oprysku-na-KOMARY-MESZKI-KLESZCZE/402

I działa nie tylko na komary :).

Rasia ten oprysk to się rozpyla w powietrzu?jeżeli tak to z jaką częstotliwością ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asiunia, dziękujmy przeogromnie za bajeczne popołudnie w raju :D Podziękuj i ucałuj jeszcze raz Księciunia za to, że znowu mogłam być plecaczkiem :D

 

Dziewczynki wróciły zadowolone, Zoja padła, a my jak zwykle wróciliśmy naładowani pozytywną energią :D

 

całuski i do rychłego zobaczenia - tym razem u nas :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Rasiulka

 

Ja wiem, 100 lat za murzynami jestem i wogóle :oops: ale...jestem. Gdzieś tam na dalekim południu, zagoniona jak bydło do zagrody...., ale trwam. Jak ta katotv ;)

Co u Ciebie kochana jak się masz? Tęsknię straszliwie przeokropecnie!

Ja nawet dziennik nowy, za Twoim poleceniem założyłam, ale poza pierwszym wpisem nic nie udało mi się więcej w nim uczynić. :(

Ni mo casu panocko, ni mo casu...

tyle, teleekspresem pozwalam sobie u Ciebie zostawić. Wraz z uściskami cieplutkimi :D

 

Nioooo Pani Kochana!!! Ja nie widzę nowego dziennika, ja widzę tylko stare zaszłości, a w komentarzach same JAJA:lol2::mad:.

A i ja stęskniona za Tobą Szajbo przeokropecnie:yes:.

Alem tyż przeokropecnie szczęśliwa, żeś do mnie zagadała i znak życia wystukała:yes::cool:.

Gadaj co u Cię natentychmiast!!!:mad::D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żab w promieniu 100-150 m mam miliony, ale komarów jest zatrzęsienie!!!!! Czy żaby na pewno nadal żywią się jajami komarów??????

 

Ja też mam mnóstwo żab, ale i tak pryskam... :(.

 

Rasia ten oprysk to się rozpyla w powietrzu?jeżeli tak to z jaką częstotliwością ?

 

Pryskasz lub zamgławiasz na wszystko, tylko nie w powietrzu, tylko tam gdzie mogę się skubane czaić, czyli na wszystkie zakamarki, mury, ogrodzenia, krzaczory, drzewa(tak do 2 metrów mniej więcej), trawiszcze i bajorka...itd... itp...

 

Dziś Młody skonstruował pułapkę na komary, ale żaden jeszcze się w nią nie złapał... chyba mało komarów mamy:rolleyes:...

 

Asiunia, dziękujmy przeogromnie za bajeczne popołudnie w raju :D Podziękuj i ucałuj jeszcze raz Księciunia za to, że znowu mogłam być plecaczkiem :D

 

Dziewczynki wróciły zadowolone, Zoja padła, a my jak zwykle wróciliśmy naładowani pozytywną energią :D

 

całuski i do rychłego zobaczenia - tym razem u nas :D

I my dziękujemy ogromnie:cool: Dzień udany miałam podwójnie, bo jeszcze na koniec mogłam się pozachwycać Twoją piękną trawką i stołem:cool:.

 

Jak droga???:rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pułapka prosta jak budowa cepa;). Przecięta w3/4 plastikowa butelka, do środka nalana mieszanka wody, cukru i drożdży(w jakich proporcjach nie pytajcie, bo nie wiem)... podobno wytwarza ta mieszanka dwutlenek węgla, do którego lecą komary...................................:rolleyes:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...