Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

rASI domek - fotoretrodziennik - komentarze


rasia

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 22,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

komora gazowa :eek:

:lol2: Gosiaczku, komary kochają dwutlenek węgla;).

 

Taaaa .. i ani jeden do niej nie wpadł..

Któraś laska na FM już ten przepis podawała.. ciekawa jestem czy rzeczywiście działa...

Młode szczeniory pułapkę przewróciły i i wodę z cukrem i drożdżami... wypiły!:lol2:.

 

To ja też się przywitam. Podczytuję od dłuższego czasu, ale teraz nie mogę się oprzeć tulipanom.

Czy mogłabym prosić o nazwy odmian?

Dziękuję.

Pozdrawiam.

Witaj Drimeth!:lol:

To mi zadałaś zadanie!:eek:

Nazwy chętnie Ci podam, ale nie mam siły wrzucać zdjęć... myślę, że po nazwach zorientujesz się które zacz... mogę też część popodpisywać w dzienniku:D.

Te które wsadzałam ostatniej jesieni:

Grupa pełne późne - Lilac Perfection

Grupa botaniczne - Little Beauty

Grupa Triumph - Negrita, Shirley, Purple Prince, Copex, Pasionale,

Grupa strzępiaste - Snow Valley

Grupa Papuzie - Rai

Edytowane przez rasia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Rasia:welcome:

Przywiało mnie do Ciebie za opryskiem przeciw komarom, doczytałam, ze jesteś zadowolona. Powiedz (napisz;)) mi tylko, czy jak ja sama popryskam to przyniesie to jakiś efekt, bo na sąsiada, który ceni sobie bioróżnorodność nie mam co liczyć a po jego stronie jest mnóstwo krzaczorów i drzew (nie ukrywam, lubię to, bo jest zielono i mnóstwo ptaków) ale raczej tam są wylęgarnie wszelakie:bash: Myślisz, że oprysk po mojej stronie zda egzamin? I jak często trzeba go powtarzać?

 

Zerknęłam do Twojego dziennika raaany:jawdrop:, jakie u Ciebie tulipany cudowne!!!!

I w ogóle ogród...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rasieńko :hug:

 

Część dziewuszek wybiera się już około 12, doba hotelowa zaczyna się koło 14, ale to akurat nie ważne, bo przecież nie będziemy siedzieć w pokojach :lol2:

Ja pewnie dotrę bliżej 14, bo jeszcze z rana muszę coś pilnie załatwić akurat w tym dniu.

Sama przyjeżdżasz , czy z Lidzią i Pasią?

Posiałam gdzieś nr. tel. do Moni, może dajcie jej znać:rolleyes: Nie ma jej już tak długo na fm, martwię się :(

 

 

Obejrzałam twój ogród :jawdrop: przyznaj się kto robi tak cudne fotki tym pięknym kwiatom :jawdrop:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Rasia:welcome:

Przywiało mnie do Ciebie za opryskiem przeciw komarom, doczytałam, ze jesteś zadowolona. Powiedz (napisz;)) mi tylko, czy jak ja sama popryskam to przyniesie to jakiś efekt, bo na sąsiada, który ceni sobie bioróżnorodność nie mam co liczyć a po jego stronie jest mnóstwo krzaczorów i drzew (nie ukrywam, lubię to, bo jest zielono i mnóstwo ptaków) ale raczej tam są wylęgarnie wszelakie:bash: Myślisz, że oprysk po mojej stronie zda egzamin? I jak często trzeba go powtarzać?

 

Zerknęłam do Twojego dziennika raaany:jawdrop:, jakie u Ciebie tulipany cudowne!!!!

I w ogóle ogród...

Hej Yuczko:D. Ja za siatką z dwóch stron mam dzikie zarośnięte i nieuporządkowane działki pełne rozlewisk, krzaków drzew i trawy z chwastami do ramion... mimo to pryskam i efekty mam odczuwalne, to znaczy mogę spokojnie siedzieć na tarasie:cool:. Oczywiście za ogrodzenie też staram się pryskać tak daleko jak lanca sięgnie;). Lidszu z rodzinką najlepszym świadkiem, bo byli u mnie nie raz i całe dnie spędzaliśmy w ogrodzie:D.

Pryskam kilka razy w sezonie "ogródkowym". Opryski stosują hotele, szpitale... i tylko na swoim terenie... a efekty są:yes:. Ja stosuję Exit od trzech lat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rasieńko :hug:

 

Część dziewuszek wybiera się już około 12, doba hotelowa zaczyna się koło 14, ale to akurat nie ważne, bo przecież nie będziemy siedzieć w pokojach :lol2:

Ja pewnie dotrę bliżej 14, bo jeszcze z rana muszę coś pilnie załatwić akurat w tym dniu.

Sama przyjeżdżasz , czy z Lidzią i Pasią?

Posiałam gdzieś nr. tel. do Moni, może dajcie jej znać:rolleyes: Nie ma jej już tak długo na fm, martwię się :(

 

 

Obejrzałam twój ogród :jawdrop: przyznaj się kto robi tak cudne fotki tym pięknym kwiatom :jawdrop:

Jedziemy z Lidzią. Pasik kombinuje żeby dojechać, ale wszystko będzie zależało od tego, czy będzie miała komu biznes zostawić. Zuza z tego co wiem nie dojedzie:(. Ale dzwoniłam do Moni i jest bardzo chętna:lol:, ale o tyle ile ja mogę Monię porwać w tamtą stronę, to musimy znaleźć kogoś z kim Monia mogłaby wrócić wieczorem... chyba do Venuski muszę uderzyć:rolleyes:... Albo Pasik zabierze Monię jeśli będzie wracać tego samego dnia... no więc jeszcze nic nie wiadomo...

 

 

 

A zdjęcia robię siama;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Yuczko:D. Ja za siatką z dwóch stron mam dzikie zarośnięte i nieuporządkowane działki pełne rozlewisk, krzaków drzew i trawy z chwastami do ramion... mimo to pryskam i efekty mam odczuwalne, to znaczy mogę spokojnie siedzieć na tarasie:cool:. Oczywiście za ogrodzenie też staram się pryskać tak daleko jak lanca sięgnie;). Lidszu z rodzinką najlepszym świadkiem, bo byli u mnie nie raz i całe dnie spędzaliśmy w ogrodzie:D.

Pryskam kilka razy w sezonie "ogródkowym". Opryski stosują hotele, szpitale... i tylko na swoim terenie... a efekty są:yes:. Ja stosuję Exit od trzech lat.

 

Dziękuję Ci bardzo za informacje:hug: W tym roku zastosuję i ja u siebie:yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...