Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

rASI domek - fotoretrodziennik - komentarze


rasia

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 22,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Rasiu, z trochę innej beczki. Widzę że masz okno tarasowe dzielone na trzy i odsuwane. Jak sprawdza ci się to rozwiązanie? Czy okno jest szczelne, czy łatwo odsuwa się poszczególne części? Czy są problemy z paprochami dostającymi się do szyn?

 

Pytam się dlatego, że w dwóch miejscach u mnie pasowało by coś podobnego (jedno okno w podobnym, drugie w nieco większym formacie), tylko nie wiem, czy jest sens zawracać sobie tym głowę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rasiu, z trochę innej beczki. Widzę że masz okno tarasowe dzielone na trzy i odsuwane. Jak sprawdza ci się to rozwiązanie? Czy okno jest szczelne, czy łatwo odsuwa się poszczególne części? Czy są problemy z paprochami dostającymi się do szyn?

 

Pytam się dlatego, że w dwóch miejscach u mnie pasowało by coś podobnego (jedno okno w podobnym, drugie w nieco większym formacie), tylko nie wiem, czy jest sens zawracać sobie tym głowę.

Witaj:D. Okno potrójne uwielbiam:cool:. Na co dzień przesuwana jest 1/3 tysiące razy ze względu na piesy;)... drugą 1/3 otwieram tylko w lecie, gdy większa część dnia toczy się na tarasie:cool:. Przesuwają się bez problemu, ale szczelne nigdy idealnie nie będą ze względu na swoją konstrukcję... są między nimi uszczelki i szczotki, nie wieje wiatr, nie przemarzają i oczywiście nie przecieka woda, ale szczelne idealnie nigdy takie okno nie będzie tak jak fix lub uchylno-przesuwne. Lecz nie zamieniłabym go na żadne inne:no:.

Z paprochami nie ma w ogóle problemu:no:. Jest świetnie rozwiązane odprowadzenie wody, a szyny są równe, bez żadnych zakamarków i jeśli sam wiatr ich nie oczyści, to można ro zrobić własnoręcznie beż żadnych problemów:).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rasiu trzymam mocno za środę:hug:

Kciuki się przydały!!! :lol2:

 

Rasik, przykro mi, że nie udało się zamontować pergotendy :(

 

O której mam być u ciebie w piątek ? Mogę zostawić u ciebie moje auto ?

Możesz być już nawet w czwartek:lol:

Autko oczywiście zostawiasz:yes:.

 

na drugim zdjeciu panowie bardzo ciezko pracuja:rotfl:

iscie....perotenda robi sie sama:D:D:D

i tak mi sie podoba:yes:

Nooo ktoś musiał potrzymać konstrukcję do zdjęcia przed przykręceniem ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba się u Ciebie jeszcze nie witałam, więc nadrabiam zaległość :bye:

 

Czytałam na ogólnym wątku, że pergolendę bedziesz robić i postanowiłam zajrzeć a tu montaż właśnie!!!! Ale trafiłam :D Nie mogę się doczekać finalnego efektu. Możesz napisać na priv jaki jest koszt i wymiary?

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...