Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

rASI domek - fotoretrodziennik - komentarze


rasia

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 22,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Słońce, luzik :)

 

Pięknie jest, a będzie piękniej.

Długo czekałaś na to cudo, dwa tygodnie świata nie zmienią :lol:

A ten dreszczyk oczekiwania na finał - jak pierwsze zakochanie, motyle w brzuch ...no wieszzzzz :lol:

 

 

buziaki i

dobrej nocy :)

Jak Ty to pięknie opisałaś...:cool:... motyle to ja brzuchu miałam jak byłam w ciąży;)

 

Nooo pięknie... , i wiedziałam , że będzie z drugiej strony :lol: :yes:

Masz nosa...:p

Rasia z tamtej strony fotki piękne były ale ta z drugiej strony powala urodą jak ten bez się wciął na fotkę;) cieszę się Twoją radością no i faktem że całość idealnie pasuje i do domku i do Ciebie:hug:

Bez to ja własną perwsią broniłam, żeby mu nic się nie stało, bo po przesadzeniu w to miejsce rok mi nie zakwitał:).

MImo, ze nie do konca skonczone to jest cudna, taka zawsze chcialam miec i ciesze sie bardzo, ze u Ciebie sie to udalo :)

Markociu, marzenia są od tego, żeby się spełniały;):yes:, ale hola! Ty masz piękne zadaszenie tarasu!!!:cool:

Rasiu ,ale cudeńko sobie wyczarowałaś:)fantastycznie komponuje z domem i z otoczeniem..teraz to tylko biesiadować. i wylegiwać sie na tarsie...

Ciesze się razem z Toba .

Wylegiwałam się cały dzisiejszy dzień..............:cool::sleep:

Rasia spisz jeszcze?

Już nie! :lol:

 

Aska ,rzeknij słówko w co Ty sie ubierasz na ten zlot ???/chyba na sportowo co ?/./ Dziewczyny cos szemrzą o samych stringach:lol2:

Boszzz... ja i stringi:o:lol2:... legginsy stylizowane na angielską flagę;) i jakaś dłuższa bluzesczka/tunika żeby fałdy tłuszczu zakryć;) albo co insze, ale z pewnością na sportowo i NIE:no: różowo! :lol2:

Noo bo to młode doopy jeszcze i różowe stringi mają zakładać...

I w ogóle to różowy zjazd ma być a ja nie lubię różowego koloru... i nie jadę.. No chyba, że będą gdzieś poprawiny to krzyknijcie..

Ja też różu nie lubię... wcale:no:... ale dlaczego z tego powodu nie jechać???:confused:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja lubię wszystkie kolory oprócz jednego.. majtkowego różu...

Ooo niee... takiego różowego kolorku nie lubię..

Ty TARcia miałaś różowy ale mocny.. taki może być, ale niekoniecznie bym go kupiła.. choć ostatnio zauważyłam, że ładnie mi w takim kolorze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu mnie jeszcze w formie pisanej nie było, więc grzecznie się witam :)

 

Ale jak zobaczyłam taras w obecnej formie, to zaniemówiłam i muszę to napisać: Śliczny i ślicznie komponuje się z całą resztą!

 

A z innej beczki chciałam się spytać, jak sprawują się Twoje drewniane podłogi? Przymierzam się z wolna u siebie do różnych rzeczy i szukam wykonawcy idealnego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest to... a teraz na tarasie z mohito :wiggle:

 

 

 

Uwielbiam Twoje chaszcze i szalejące chipsy... od razu gęba mi się drze :lol2:

 

 

 

pergoleta wyszła rewelacyjnie, na pewno dokładnie tak jak chciałaś. Rozkładanie i składanie masz ręcznie czy wspomagane jakąś elektroniką i bardzom ciekawa ceny (może być na priv oczywiście), by zobaczyć czy mam się do tego przymierzać czy zapomnieć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...