Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

rASI domek - fotoretrodziennik - komentarze


rasia

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 22,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Rasik, dostałam od Venuski naszą kiss fotkę :lol2:

 

Lidzia u Ciebie dzisiaj baluje? :D

 

Przytulam Was obie :hug:

 

Lidzia, baluje u siebie jednak :p

 

Rasia, dziękuję za wspaniały wyjazd, wspólne przytulanie w łóżku, odklejone lustro, spadniętą zasłonkę, dużą dawkę śmiechu itp., itd., itp., itd.

Całuski dla ciebie kochana

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu mnie jeszcze w formie pisanej nie było, więc grzecznie się witam :)

 

Ale jak zobaczyłam taras w obecnej formie, to zaniemówiłam i muszę to napisać: Śliczny i ślicznie komponuje się z całą resztą!

 

A z innej beczki chciałam się spytać, jak sprawują się Twoje drewniane podłogi? Przymierzam się z wolna u siebie do różnych rzeczy i szukam wykonawcy idealnego :)

Hej Dorka:D. Witam Cię z otwartymi łapkami:lol:.

Dębowe dechy kocham miłością pierwszą...:cool:. Teak w łazience również:yes:. Nie lubię ipe w pokoju Młodego, bo raz, że ciemne i niepraktyczne, a dwa że się rysuje...

To jest to... a teraz na tarasie z mohito :wiggle:

 

 

 

Uwielbiam Twoje chaszcze i szalejące chipsy... od razu gęba mi się drze :lol2:

 

 

 

pergoleta wyszła rewelacyjnie, na pewno dokładnie tak jak chciałaś. Rozkładanie i składanie masz ręcznie czy wspomagane jakąś elektroniką i bardzom ciekawa ceny (może być na priv oczywiście), by zobaczyć czy mam się do tego przymierzać czy zapomnieć

Mój taras ma 4 metry i taki jest wysięg zadaszenia, cena 1mb=5tys.

Ja nie pytam o cenę, żeby szczęka nie spadła...

Tanio nie będzie...

Nam musi markiza wystarczyć...

 

Gosia o 7.30 jeszcze czy już to mohito?

Na razie kawka... ale jest dopiero piąta;):lol2:...

 

Rasia spisz?? Bo nie wiem czy moge oddzwaniac

"JUŻ" nie śpię:lol2:.

To Rasia pija :rolleyes: porankami w zależności od nastroju... ja tam tylko kawkę ;)

Od nastroju też, ale przede wszystkim od możliwości;)... najprościej mówiąc: gdy samochód w warsztacie:lol2:.

Asia taras Masz zarąbistyyyyyyyy:jawdrop: ja tam lubię majtkowy róż;)

Dzięki Słoneczko:hug:. Piłyśmy Twoje zdrowie nie raz...:D i nie dwa.... oj zdrowa Ty będziesz...:yes:...

Cześć,

 

Rasia pytanie jak sprawuje sie dachówka Brassa betonowa w lesistym terenie ?

No to mam zagwozdkę...:rolleyes: Bo jak do tej pory przeklinałam samą siebie, że nie zamontowałam siatki na rynnach i to ze względy na teren leśny bezwzględnie trzeba zrobć:yes:, ale o dachówce nie myślałam... znaczy, że wszystko ok? nie do końca jak się okazuje... dzięki Tobie wyszłam na dach;)... i chyba muszę karcherka wytaszczyć też na ten dach, bo od strony północnej już zaczyna zielenieć;)... chociaż kolorek ładny;).

Rasiu super Cię było poznać, bo wydajesz się mega ciekawą osobą i mam nadzieję, że kiedyś będzie możliwość jeszcze więcej porozmawiać :hug::hug:

I wzajemnie Magdziula:hug:... super mi się z Tobą gadało... i nie tylko;):D.

Rasik, dostałam od Venuski naszą kiss fotkę :lol2:

 

Lidzia u Ciebie dzisiaj baluje? :D

 

Przytulam Was obie :hug:

Tak? Ja też kcę!!!:lol2: i ściskam Cię mocno w tym chudym jak nitka pasie:hug:.

 

Lidzia, baluje u siebie jednak :p

 

Rasia, dziękuję za wspaniały wyjazd, wspólne przytulanie w łóżku, odklejone lustro, spadniętą zasłonkę, dużą dawkę śmiechu itp., itd., itp., itd.

Całuski dla ciebie kochana

Ja wiem... nawaliłam:(... Lidzia sorki raz jeszcze... wybaczysz:rolleyes:...

Dobrze, że zawsze toaleta była blisko;):lol2:. I love You!!!:hug:

Rasiulka miło było Cię poznać,Ty nasz osobisty fotografie.

Buziaki :)

I wzajemnie Kochana:hug:. Zdjęcie wczoraj wrzuciłam na fb:).

 

Rasiku ta Twoja pergocośtam warta każdych pieniędzy R E W E L A C J A:o

 

I wielki buziak za piątkowe spotkanko - jak zwykle zarażasz energią :hug:

Tak mi żal, że byłaś tak krótko:(. Nie zdążyłyśmy dobrze pogadać:(.

Wczoraj to się chyba w lm minęłyśmy;)... byłam tak załadowana, że tylko pokazałam Księciuniowi Twoją lokalizację:D.

Ale w tygodniu znowu będę, więc się odezwę:yes:.

Rasiu,strasznie się cieszę ,że Cię poznałam :yes:.Dziękuję za pogaduchy :hug: i mam nadzieję -do następnego :lol:

I wzajemnie:hug:... mam nadzieję, że już całkiem niedługo...:D. A przede wszystkim trochę dłużej;).

Rasia, "daszek" wyszedl pieknie!!:D:D:D

zdjecia jak z katalogu:yes::yes::yes:

lato w ogrodzie bedzie Ci sie milo spedzac ....tylko zeby pogoda dopisala .....

Ach Kochana!!! Leje, ciągle leje! A ja wychodzę sobie na tarasik gołą stopą i mi dynda, że leje!!! :lol2: :lol2: :lol2:.

Edytowane przez rasia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

No to mam zagwozdkę...:rolleyes: Bo jak do tej pory przeklinałam samą siebie, że nie zamontowałam siatki na rynnach i to ze względy na teren leśny bezwzględnie trzeba zrobć:yes:, ale o dachówce nie myślałam... znaczy, że wszystko ok? nie do końca jak się okazuje... dzięki Tobie wyszłam na dach;)... i chyba muszę karcherka wytaszczyć też na ten dach, bo od strony północnej już zaczyna zielenieć;)... chociaż kolorek ładny;).

 

.

 

 

zielony dach jest pięęęeeeeekny :yes: Rasiu dobrze, że siatek nie zamontowałaś. Bez siatki dwa razy w roku włazisz na drabinę i wyciągasz igły i listki z rynien - używam patyczka, by przepychać kupki śmieci w jedno, dwa miejsca aby nie przestawiać tak często drabiny. Jak założysz siatkę to za chwilę jedna z drugą igłą się w nią wbije, na dokładkę liście gdy mokre się przylepią i tak będziesz musiała tam włazić i czyścić, a woda nie będzie miała odpływu do rynny :(

 

 

Nie mam tylu drzew co Ty ale też na pustyni nie mieszkam :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałam i obejrzałam :cool:, zrobiłaś jakąś selekcje fot? Ze my wszystkie takie grzeczne? ;) Czy masz coś jeszcze w zanadrzu i będziesz nas teraz szantażować :lol2:

Zrobiłam selekcję;)... ale szantażować nie mam czym... zawsze piękne jesteście, tylko fotograf do bani;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rasiu zmiotłaś mnie z powierzchni fotela twoją pergotendą.Jest cudnie:):rolleyes::jawdrop::jawdrop::jawdrop::wave::wave:

 

 

Rasiu, cudnie! Dopełnia całość w niewiarygodnie prosty sposób :) Mniam.. :D

Dziękuję Kochane!:hug:.

Rewelacja!

Czy można prosić na priv wymiary i koszt wykonania?

Wcześniej napisałam, przy wysięgu u mnie 4metry, 1mb to koszt ok.5tys.(oczywiście ze wszystkim).

 

Rasieńko - zarąbiście !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

dobrze że była brzydka bo jeszcze byś mi zrobiła konkurencje w Werandzie ;)

a tak serio serio to - Pięknie !!!!!!!!!!!!!!!!!!

tu też muszę wypić kawę :)

Zuzulku, daj mi tu namiar na werandę, bo gdzieś posiałam...

Z kawusią czekam zawsze:cool:.

zielony dach jest pięęęeeeeekny :yes: Rasiu dobrze, że siatek nie zamontowałaś. Bez siatki dwa razy w roku włazisz na drabinę i wyciągasz igły i listki z rynien - używam patyczka, by przepychać kupki śmieci w jedno, dwa miejsca aby nie przestawiać tak często drabiny. Jak założysz siatkę to za chwilę jedna z drugą igłą się w nią wbije, na dokładkę liście gdy mokre się przylepią i tak będziesz musiała tam włazić i czyścić, a woda nie będzie miała odpływu do rynny :(

 

 

Nie mam tylu drzew co Ty ale też na pustyni nie mieszkam :cool:

A widzisz, o zatykaniu siatki nie pomyślałam... ale może wiatr zwiewa te igły i liście:rolleyes:, bo jak nie wyczyszczę rynien i studzienek przyrynnowych kilka razy w roku, to właśnie w pionach rynien robi mi się taki czop na dwa metry i rynny rozsadza...:(.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...