Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

rASI domek - fotoretrodziennik - komentarze


rasia

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 22,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

cze Rasiulka

 

wpadam na sekundkę się przywitać i buziaki zostawić. I żebyś sobie nie myślała, ze nie tęsknię za Tobą strasznie przełokropecnie!

 

Nota bene, w Dzień Ogólnopolskich Wyścigów Baldachimów zatęskniłam najmocniej... Jak to ongdaj z mojej "loży" z Tobą, Małgośką i Malką wraz z Przyległościami w dół spoglądałyśmy i dobrze się bawiłyśmy...

SKS :( Starość k..wa Staroś... Samotność... k... analogicznie ... Ale żeby nie było tak martyrologicznie - za rok jesteście wszystkie u mnie! Obiecaj!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heloł egejn :D

 

Co by tu napisać... "od dawna podczytuję Twój dziennik ale dopiero dziś postanowiłam się odezwać" :p

 

Na widok Twojego pięknego domu cieplutko mi się robi w środku mojego marnego jestestwa,:yes: a Twój cudny ogród sprawia że, przyznaję się bez bicia, zielenieję na twarzy z zazdrości... :oops: Zresztą wiesz sama co masz, to co Ci słodzić będę ... Rękę do chaszczy masz niczym woda z Lichenia - cudowną :yes:

 

Tak trzymaj!

 

C koncomolckim priwjetom

Sh.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Dawno dawno temu się ujawniłam, ale trwało to krótko. Powiem tak długo mnie tu nie było i jak już weszłam to padłam. Rasiu wiem że wszyscy CI piszą że masz super dom, i całą reszte. Ja dopowiem że masz tak samo na imie jak ja, tak samo długo pałasz miłością do pergodenty ale Ty już ją masz i jest zaj...sta (ups ale nie mogę inaczej) Zamiast siedzieć i kończyć projekt podziwiam..... Mam nadzieję że może kiedyś też mi będzie dana. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rasia, normalnie :jawdrop:

Pergotenda jest piękna sama w sobie, a przy Twoim domu w Twoim ogrodzie, jest przepiękna. Zawsze marzyłam o takim zadaszeniu tarasu właśnie. Podeślij mi proszę namiar na tego wykonawcę i jeśli można, to zdradź na priv ile kosztowało Cię to cudo.

Nie wiem, czy zdecydujemy się finalnie na pergotendę, bo Elfir zaproponowała nam odsunięcie się z tarasem i będziemy robić konstrukcję wolnostojącą. Ale to też ktoś musi zrobić, więc namiary mogą się przydać.

Miłego wypoczynku na tak pięknym tarasie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rasiu baaardzo fajnie i klimatycznie wyszło :yes:.

Dzięki o Demonie!!! :lol: Nad klimatem jeszcze pracuję;)...

 

rasiu, a zajrzałabyś na priva ode mnie? ja jeszcze w sprawie deseczek....

Chyba już nadrobiłam wszystkie privowe zaległości:rolleyes:.

Asia taki piękny ten taras , ze napatrzec się nie moge! deseczki pięknie się zestarzały:yes::hug:

 

Echhh... starość nie radość... trzeba by je umyć i zaolelować, ale nie mam ani sił, ani czasu... :(.

Witam

Pięknie Mamciu Pięknie ..po 20czerwca sie pojawie bede tydzien w pruszkowie ..i ze se rymne wiekszosc rzeczy zrobie:D

Hej Synku:D. Mam nadzieję, że u mnie też;).

Asiu dziękuję za zdjęcia :yes::D.

Super z Ciebie fotograf :)

:hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cze Rasiulka

 

wpadam na sekundkę się przywitać i buziaki zostawić. I żebyś sobie nie myślała, ze nie tęsknię za Tobą strasznie przełokropecnie!

 

Nota bene, w Dzień Ogólnopolskich Wyścigów Baldachimów zatęskniłam najmocniej... Jak to ongdaj z mojej "loży" z Tobą, Małgośką i Malką wraz z Przyległościami w dół spoglądałyśmy i dobrze się bawiłyśmy...

SKS :( Starość k..wa Staroś... Samotność... k... analogicznie ... Ale żeby nie było tak martyrologicznie - za rok jesteście wszystkie u mnie! Obiecaj!!!

 

Heloł egejn :D

 

Co by tu napisać... "od dawna podczytuję Twój dziennik ale dopiero dziś postanowiłam się odezwać" :p

 

Na widok Twojego pięknego domu cieplutko mi się robi w środku mojego marnego jestestwa,:yes: a Twój cudny ogród sprawia że, przyznaję się bez bicia, zielenieję na twarzy z zazdrości... :oops: Zresztą wiesz sama co masz, to co Ci słodzić będę ... Rękę do chaszczy masz niczym woda z Lichenia - cudowną :yes:

 

Tak trzymaj!

 

C koncomolckim priwjetom

Sh.

 

Własnym oczom nie wierzę!!!:o Chyba dostałam rozdwojenia jaźni...:rolleyes::rolleyes::rolleyes:

 

Witaj Szajbo Kochana!!! I lecę Cię popodglądać:D:hug:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...