Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

rASI domek - fotoretrodziennik - komentarze


rasia

Recommended Posts

Witam

 

Dawno dawno temu się ujawniłam, ale trwało to krótko. Powiem tak długo mnie tu nie było i jak już weszłam to padłam. Rasiu wiem że wszyscy CI piszą że masz super dom, i całą reszte. Ja dopowiem że masz tak samo na imie jak ja, tak samo długo pałasz miłością do pergodenty ale Ty już ją masz i jest zaj...sta (ups ale nie mogę inaczej) Zamiast siedzieć i kończyć projekt podziwiam..... Mam nadzieję że może kiedyś też mi będzie dana. Pozdrawiam

 

Rasia, normalnie :jawdrop:

Pergotenda jest piękna sama w sobie, a przy Twoim domu w Twoim ogrodzie, jest przepiękna. Zawsze marzyłam o takim zadaszeniu tarasu właśnie. Podeślij mi proszę namiar na tego wykonawcę i jeśli można, to zdradź na priv ile kosztowało Cię to cudo.

Nie wiem, czy zdecydujemy się finalnie na pergotendę, bo Elfir zaproponowała nam odsunięcie się z tarasem i będziemy robić konstrukcję wolnostojącą. Ale to też ktoś musi zrobić, więc namiary mogą się przydać.

Miłego wypoczynku na tak pięknym tarasie

 

Kopę lat Dziewczynki:D.

Pergotendę polecam z całego serca:yes:... warta wydanych na nią pieniędzy:yes:. Przesiedziałam pod nią już dwie super-hiper burze i jedno gradobicie:yes:... jest zaje...pip...sta!!!:cool: Ekscytuję się nią cały czas, mimo, że nie skończona... i tego Wam życzę z całego serca Dziewczynki:yes:.

 

Asiu, skończ projekt, zarobisz na pergotendę;):D.

Spireo, robią też wolnostojące konstrukcje:yes:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 22,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Rasiu trochę pytań mam ,jak znajdziesz chwilkę pomóż proszę:kolor okien jaki masz ,skąd masz takie fajne poduchy w salonie i czy kanapa ikeowska jest.

Zasłonki extra,wiesz może gdzie można ten materiał na zasłony kupić?

Oj... okna 9007, poduchy http://homeartdeco.pl/, kanapa wyjątkowo :no: z ikea, natomiast materiał na zasłony :yes:

:lol: Cześć Basiu:lol:.

Baśka, wywal tą ikeowską kanapę, jeśli Ci życie miłe :lol2:

:rotfl:Aż tak źle ze mną?:lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie ta kanapa z ikei nie przeszkadza,kolorystycznie super!!!

a te zasłony rasiu robili forumowi Mariusz i Ania,ale może wiesz gdzie materiał kupić ,bo ja zupełnie nie z ich stron,a potrzebuję lniane,bo chyba takie są.

Basiu, kanapa z BO CONCEPT, a zasłony to tkanina Aina - szary len z Ikea. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tobie równie fajniutkie, a jakoś drużyny piłkarskiej nie tworzą ;)

 

 

 

Kiedyś, jak jeszcze "pewne środowiska " czytaj teściowa z przyległosciami ;) cisnęli na moje rozmnażanie się, to odpowiedź była krótka - ja stawiam na jakość , nie na ilość ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tarcia, to się sprawdza jak masz już jakiś przychówek - ale tu na forum kiedyś piękny tekst przeczytałam.

Rodzinka bardzo cisnęła, by para się rozmnażała i na jakiejś imprezie znów temat wrócił, na co pan lub pani - nie pamiętam coś w ten deseń rzucił(a)

 

"Ciociu, my bardzo byśmy chcieli dzieci, no bardzo, ale do tego trzeba seks uprawiać, a my się po prostu brzydzimy"

 

 

Dla mnie mistrzostwo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...